Kendi İdrarını İçmeye Başladığından Bu Yana "Daha Sağlıklı, Mutlu ve Akıllı" Hissettiğini Söyleyen Adam!

7PAYLAŞIM

Son zamanlarda birçok insanın kendi idrarını içerek "sağlık yönünden faydalarını" gördüklerine dair haberler okuyoruz. Bunun doğruluğu tartışılır lakin her geçen gün bu yöntemi deneyenlerin sayısı artıyor. Bu yöntemi deneyenlerden birini sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/weird-...

37 yaşındaki Fabian Farguharson üç yıldır kendi idrarını içiyor.

İddialarına göre, hem taze hem de bir aylık idrarını içmek kendisini daha sağlıklı, mutlu ve akıllı hissetmesini sağlıyor. Merak edenler için de tadının "bira" gibi olduğunu belirtti. 

"Yıllanmış idrar içmekle ilgili bir şeyler okuduğumda kadar alternatif tıp hakkında araştırmalar yapıyordum. Bu tarz konularda her zaman açık fikirli olmuşumdur. Bu nedenle denemeye karar verdim ve taze idrar içtim. İlk başta bira gibi geldi tadı. Oldukça güçlüydü ama berbat bir tadı yoktu. Bütün bardağı bitirmek konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Yaklaşık bir buçuk saat sonra harika hissetmeye başladım. Enerji doluydum. Şimdi ise içmediğim tek bir gün bile yok ve herkese tavsiye ediyorum."

Fabian, 2013 yılında yaşadığı karın ağrıları nedeniyle doktora gittiğinde herhangi bir çözüm bulunamadı. O da alternatif tıpta çözüm aramaya başladı.

"İş için çok sık seyahat ediyordum ve sürekli abur cubur ile besleniyordum. Karnım çok fazla ağrıyordu ve yapılan testlerde ülser veya herhangi bir şey çıkmamıştı. Ben de sürekli internetten araştırma yapmaya başladım. Her zaman Bütüncül sağlık görüşüyle her zaman ilgilenmiştim ama araştırma yapmaya başladığım zaman beslenme düzenimde de uygulamaya başladım."

Bu yeni beslenme düzenine ayak uydurmaya kararlı olan Fabian, aynı zamanda meyveleri de hayatına kattı. Ham meyve ile beslenmeye başladı ve hemen faydasını gördü. 

"Normal olarak adlandırılan besinleri değil de meyveleri yemeye başladım. Yalnızca mango, ananas, çilek gibi meyveler tüketirken içlerine chia tohumları, keten tohumu ve tozu eklemeye başladım. Hemen kendimi iyi hissettim. Eskisine oranla daha fazla enerjim vardı ve daha da iyiye gittiğimi hissedebiliyordum."

Bu da Fabian'ın ilgisini yeterince çekti ve idrar içmek konusunda daha fazla araştırma yapıp daha fazla okumaya başladı. Denediği ilk zamanlarda tadı biraz farklı gelse de zamanla faydalarını görünce yaşam biçimi haline getirdi.

"İlk başta tadı bira gibiydi ve sanki hayatımda ilk kez bira içiyorum gibi hissettim. Zamanla tadı daha zayıf gelmeye başladı ve şimdi su gibi içiyorum. Hayatımda yeni bir dönem yaşıyordum ve kendimi gerçekten enerji dolu hissediyordum. O gün eve gittim ve bütün evi temizledim. Devam ettikçe zihinsel kapasitemin de geliştiğini fark ettim. Bir şekilde daha zeki hissediyordum ve daha fazla konsantre olabiliyordum, genel sağlığım daha da iyiye gidiyordu."

Yaşadığı bu olumlu gelişmelerin ardından Fabian idrarını bekleterek içmeye başladı. İdrarını bir ay kadar, ph seviyesi 9 olana dek bekletiyordu.

"Cam kaplara doldurdum ve her birinin üzerine tarihini yazdım. Sonrasında yaklaşık 30 gün kadar beklettim. Zamanla idrarın alkaliliği artıyordu ve yararları da artmaya başlıyordu."

Fabian gördüğü olumlu etkileri başkalarıyla da paylaşma konusunda oldukça hevesli. Arkadaşı Lee Moulson ile beraber YouTube programında sağlıkla ilgili alternatif fikirlerden konuşuyorlar. Ayrıca günde dört veya beş müşteriye "bütüncül sağlık koçluğu" hizmeti veriyorlar.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
im-still-capulcu

ucuna bi hortum takıyosun ve geldikçe içiyosun bi nevi devir daim geri dönüşüm

lol-hiphop

Çişteki Mucize diye bi kitap bile var. Kendi çişini içen bi ailenin kitabı çok sağlıklılarmış filan. bizde de çişinizi tadın büyü tutmaz nazar değmez derler. hshshshs

badcatsero

işallah bu işi bir adım daha ileriye götürmez....

aondur

bu haberlerden midem bulanıyor...

heineken

İyiymiş. Hem tuvalet parası vermiyor, hem de suyu beleşe getiriyor. Ahmet Vehbi duymasın.

Görüş Bildir