Kaş'ta "Hadi Bi Rakı Balık Yapalım" Dediğiniz Zaman Ödeyeceğiniz Mekan Hesapları

4.2bPAYLAŞIM

Kaş, özellikle genç ve orta yaş grubunun tercih ettiği bir tatil beldesi. Denizi, müzik dolu mekanları ve atmosferiyle çoğu insan tatil için yıllardır buraya gidiyor. Biz de bütün yazlık mekanların hesaplarını incelerken bir de Kaş'a göz atalım dedik. Durum Bodrum ve Çeşme'den biraz farklı çıktı. Instagram'da mekan hesaplarının paylaşımlarında bulunan HesApp'tan aldığımız Kaş adisyonları karşınızda!

İki kişilik bir hesap, ana yemeksiz neredeyse 300 TL'ye gelmiş.

Bu hesap da 4 kişilik bir yemeğin bedeli. Ana yemek için 40 TL gayet makul.

Burada da dikkat çeken en önemli kalem 375 TL fiyatıyla balık. Yazlık mekanlarda balığın kilosu ortalama 90-100 TL arası. Bu hesaba göre balığın yaklaşık 4 kg olması lazım ya da birim fiyatı farklı.

Kaş'ın en gözde kırmızı et mekanlarından biri olan Zaika'da yazın yer bulmak neredeyse imkansız.

Üzüm Kızı Meyhanesi, Kaş'ın en sevilen rakı-balık mekanlarından birisi. Fiyatları da uçuk değil ama keşke meyve tabağına 20 TL almasalarmış.

Bu da büyük ihtimalle 2 kişilik bir adisyon. 20'lik rakı fiyatı belki tartışılabilir ama geçen seneye göre fiyatlarını artırmamış.

Sardelaki de Kaş'ın en sevilen rakı balık mekanlarından. Fiyatlar, yazlık mekana göre oldukça uygun.

Bira 9 TL, Kalamar tava 27 TL. Gerçekten çok iyi!

Son dönemde en çok konuşulan Piraye Meyhane'de de hesaplar böyle.

Yeni açılan Voyn Meyhane'nin hesapları da çok abartılmamış. Girişteki yazı ise insana ayrı bir mutluluk veriyor.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kerem-kasigur

tatil beldeleri içinde en insaflı olanı. yalnız işletmeciler buradkai "uygun, uygun, aaa güzelmiş yorumlarına bakıp cozutursa çeşmeye döner. adabınızla takılın kardeşim halkı sikmeyin. koyun adam gibi karınızı kimse itiraz etmiyor buna, her gelene misafir gibi davranın, saygı gösterin, bir de Mustafa Kemal Atatürk'ü alet etmeyin sofranıza bundan prim toplamaya çalışmayın kafidir.

speedkills

her şey dahil bodrumda 5 yıldızlı otel 6 gece 1200 tl... Kaş da tek gece, tek akşam yemeği azıcık rakı 400 tl :)) Kısaca fakirim

bekir-duman

zaika da eroin ucuzmuş

erlik

Yorumlara bakıyorum da, itelemek ne ara normal oldu arkadaş. Yakında rakıyı da evde yapmaya başlarım ;) 350 litreye kadar nasıl olsa serbest :D

cookielyon

üf anamurdan iyisi mi var tabi beklentilere göre değişir ben gün boyunca denizden çıkamıyorum kaş'ta da gezmek için çok yer var galiba

Görüş Bildir