Görüş Bildir
Haberler
Kampçıların Tamamını Tek Çatıda Toplayan Modüler Çadır

Kampçıların Tamamını Tek Çatıda Toplayan Modüler Çadır

ATKN
09.08.2015 - 18:04

Kamp yapmaya gelen kişilerin tamamını tek bir çadırda toplamak hem mantıklı değil hem de mümkün değil. Ancak özellikle kötü hava koşullarında bir çadırdan diğerini ziyaret etmek oldukça zor oluyor. Ayrıca çadırların ayrı olması sosyal faaliyetlerin de önüne geçiyor. Geliştirilen bu modüler çadır, birden fazla çadır arasında bağlantı kurarak dev bir tek çadır haline getirerek daha sosyal bir kamp deneyimi vadediyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hali hazırda dışarda oldukça eğlenceli sosyal etkileşimlerde bulunan; ateş başında sohbet eden veya müzik dinleyen kampçılar çadırlarının içine gömüldüğünde tüm ekipten kopmak zorunda kalıyor. M2C Innovation’ın geliştirdiği POD isimli çadırlar birbirlerine koridorlar aracılığıyla bağlanıyor.

Her çadırda 4 adet koridor çıkışı bulunuyor ve bu da çok sayıda çadırın birbiriyle bağlantılı olabileceği anlamına geliyor. Tabii çadırın ayrı ve koridorların da ayrı satıldığını belirtmekte fayda var. Büyük boy çadır için 780 dolar, küçük boydaki çadır için ise 625 dolar gözden çıkarmak gerekiyor. Çadırlar arasındaki geçişi sağlayan koridorların fiyatı ise 140 dolar. Gayet yüksek fiyatlarla çadırlarını piyasaya süren firmanın uygun fiyatlı model üretme planı ise yok. Aksine daha kaliteli ve premium bir modelin hazırlığı içerisinde oldukları söyleniyor. Geçtiğimiz kasım ayında bu çadırlar için hazırladığı Kickstarter kampanyasında istediği rakama ulaşamayan şirketin satışlardan istediğini alıp alamayacağını ise zaman gösterecek.

LOG

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
4
3
2
1
1
1