Kadınların Estetik Ameliyat Parası Bulabilmesi İçin Kitlesel Fon İşi Kuran XXX-Large Memeli Kadın

20PAYLAŞIM

Dört çocuk annesi bir kadın, başkalarının da istediği gibi bir vücuda sahip olması amacıyla kadınların estetik ameliyatlarını kitlesel fonla karşılayabileceği bir iş kurdu. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-mum-st...

Dört meme büyütme operasyonu, iki Brezilyalı kalçası ameliyatı ve bir karın bölgesi ameliyatı geçiren Allegra Cole, BoobJobs4Moms.com adlı yeni bir internet sitesi açtı.

Bu platformda modeller kendi biyografilerini yayınlayabiliyorlar. Modelin hikayesi ile ilgilenen herkes, estetik ameliyatı parası karşılığında fotoğraf paketleri veya içerikler satın alabiliyorlar. 

Eskiden Utah'ta yaşayan ve Mormon olan kadın BuzzFeed ile yaptığı röportajda "İmplant yaptırmanın ne kadar çok stres yarattığını gördüm ve birçok kadının masraflar karşılandığında estetik ameliyat yaptırmak istediğini gördüm. Meme büyütme ameliyatı yaptıran arkadaşlarımla konuştuğumda böyle bir şey için ihtiyaç olduğunu fark etmiştim. Her biri daha büyüğünü yaptırmak istediğini söylüyordu. Hiçbiri de yaptırdığı memenin çok büyük olduğunu düşünmüyordu." dedi.

"Estetik ameliyatla istediğim görünüşü yakaladığımı hissediyorum. Beni seksi hallerime kavuşturdu!"

"Ameliyatlarım ve vücudumun gözlerimin önünde bu kadar değişmesinin hissettirdiği öz güven ve güç, yaşadığım en harika deneyim oldu. O kadar huzurluydum ki sanki bunu başkalarına da aktarmak, diğer kadınlara da istedikleri vücuda sahip olmaları için yardım etmek benim kaderimde varmış gibi hissediyordum."

Model ve girişimci Allegra, kendi estetik ameliyat yolculuğundan aldığı ilhamla ikinci meme büyütme ameliyatını kitlesel fonla karşıladı. İstediği büyüklüğe ulaşmak için insanların meme implantı yaptırmak isteyen kadınları finansal olarak destekleyebildiği bir internet sitesine dikkatini verdi. 

"Fotoğraflar satın alabilirler veya belli bir miktar karşılığında bazı isteklerde bulunabilirler. Site doktor için çeki keser ve siz de direkt giderek implant yaptırırsınız."

BoobJobs4Moms.com ve AcoleIndustries aracılığıyla Allegra, diğer kadınların da öz güvenini arttırmak için yardımcı olmayı umut ediyor.

"Diğer kadınların da kendi bedenlerinde özgürlüğü hissedebilmelerini hissediyorum. Görünümü değişen kadınların yüzlerindeki değişimi görüyorum. Kendilerini güzel ve öz güvenli hissettiklerini gösteren o yüz ifadeleri paha biçilemez. Memeleri istedikleri boyuta ulaşınca, belleri istedikleri şekle girince veya kalçaları istedikleri gibi olunca ne kadar minnettar hissedeceklerini yalnızca hayal edebilirim. Estetik ameliyatların bana ne yaptığını ve öz güvenimi arttırdığını biliyorum. Başkalarına da yardımcı olabilmeyi istiyorum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
altmisbir

O kadar uraşacağına memelerinin zekatını verse dünyada küçük memeli kalmaz :p

stolk

Bunun neresi seksi allah aşkına hareket bile edemiyordur o memelerle sürekli bişeyleri devirir durursun :(

peynirekmek

teyze alınma da tuhaf gözüküyorsun

yasink26

Patlarsa kötü.

smile2die

Abla tertemiz delirmiş, darısı bunun gibi olmak isteyenlere. :)

Görüş Bildir