Görüş Bildir
Haberler
Kaçış Planı Filminin Konusu Nedir? Kaçış Planı Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Kaçış Planı Filminin Konusu Nedir? Kaçış Planı Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Elif
11.07.2022 - 17:16

2010 yılında vizyona giren Kaçış Planı filmi, sevilen aksiyon yapımları arasında yer alıyor. Kadrosunda Hollywood'un usta oyuncularının bulunduğu bu filmin yönetmen koltuğunda ise Paul Haggis oturuyor. Film, vizyona girdikten sonra pek çok kez televizyonda yayınlandı. Bu akşam ise Beyaz TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Peki Kaçış Planı filminin konusu nedir? Kaçış Planı filminin oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Kaçış Planı Filminin Konusu Nedir?

Kaçış Planı Filminin Konusu Nedir?

Lara ve John çifti, oldukça mutlu bir evliliğe sahiptir. Sorunsuz giden hayatları Lara'nın bir cinayetten tutuklanmasıyla kötü bir hale gelir. Lara, masum olduğunu kanıtlamaya çalışsa da mahkeme tarafından suçlu görülür. Ancak John, cinayetten hüküm giyen eşinin masum olduğuna inanır.

John, eşi hapishanedeyken hem oğlu ile ilgilenir hem de okulda öğrencilere ders verir. John, hayatını devam ettirmeye çalışsa da eşini oradan çıkarmaya çalışır. Üç sene boyunca mahkemede kalan Lara, tekrardan suçlu olarak görülür ve ceza alır. Lara, bu hapis cezasından sonra tekrardan aynı hayatı çekmek istemez, intihar etmeye kalkışır.

John da bu hapis cezasından sonra eşini oradan kaçırmaya çalışır. Bunun için çeşitli planlar yapar. Masum olduğunu düşündüğü eşini hapishaneden kaçırmak için her şeyini ortaya koyar.

Kaçış Planı Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Kaçış Planı Filminin Oyuncuları Kimlerdir?
  • Russel Crowe - John Brennan 

  • Elizabeth Banks  - Lara

  • Olivia Wilde - Nicole

  • Liam Neeson - Damon

  • Robert Fitzgerald Diggs - Mouss

  • Jonathan Tucker - David 

  • Brian Dennehy - George Brennan 

  • Lennie James - Lieutenant Nabulsi

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın