Görüş Bildir

Joe Biden'ın Oğlu, Ağabeyinin Eşiyle Olan İlişkisini Anlattı: 'Yastan Oldu...'

Haberler
> Joe Biden'ın Oğlu, Ağabeyinin Eşiyle Olan İlişkisini Anlattı: 'Yastan Oldu...'

ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden,  hayatını kaybeden abisinin eşi Hallie ile yaşadığı ilişkiye dair ilk kez detaylar sundu.

T24'ün aktardığı bilgiye göre, yeni kitabı 'Beautiful Things'i tanıtmak için CBS'e konuk olan Hunter,  2015'te 46 yaşında hayatını kaybeden abisi Beau'nun eşi Hallie ile yaşadığı ilişkinin 'Birçok insana kafa karıştırıcı gelmesinin nedenini anladığını' söyledi. İkili, Beau'nun ölümünden 2 yıl sonra, 2017'de bir araya gelmişti.

Hunter, 'Sanırım insanların kafasını karıştırdı. Ve ben bunu anlıyorum; gerçekten anlıyorum. Ancak benim için anlatması zor bir şey değil. Bu şey ikimizin de paylaştığı ağır yastan doğdu. Birlikteydik ve doğru şeyi yapmaya çalışıyorduk. Daha sonra o aşk, kaybettiğimiz şeyin yerini doldurabileceğimiz umuduyla aşk umuduna dönüştü' dedi.

Beau'nun ölümünden 5 ay sonra eşi Kathleen ile boşanan Hunter, Hallie ile ilişkilerinin "yürümediğini" söyledi. İkili 2019 yılında ayrılmıştı.

Beau'nun ölümünden 5 ay sonra eşi Kathleen ile boşanan Hunter, Hallie ile ilişkilerinin "yürümediğini" söyledi. İkili 2019 yılında ayrılmıştı.

2017'de yerel basında yer alan haberlere göre Joe ve Jill Biden ilişkiyi desteklemişti. Hunter, ilişkiye gelen tepkiler sebebiyle World Food Program US'in yönetiminden istifa etmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
39
16
13
4
4
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
exorcist

ulan behlül o senin yengen yengeeen

momster

Rahat ol hunter kardeş, biz alışığız böyle şeylere sen canını sıkma

Ölen abisinin karısı ile evlenmenin töre olduğu yerlerde niye garibinize gitti lan iki yüzlüler?