Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kağıt Heykel Sanatçısı Jen Stark'tan 15 Rengarenk Eser

 > 
267PAYLAŞIM

Çağdaş sanatın yeni yüzlerinden Jen Stark'ın renkli kağıtları kullanarak yaptığı birbirinden ilginç hipnoktik heykeller.

Kaynak: http://jenstark.com/news/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
defqonopati

Sanat seven insan doğayı sever, doğayı seven hiç bir insan sanat yapacağım diye bu derece kağıt kullanamaz. Saçma bir bakış açısı gibi gelebilir ama Bill Gates dahi teknolojinin gelişmesi ile beraber, kullanılan kağıt sayısının düşmesinden dolayı doğayı ve ağaçları koruyarak ne denli bir çağ atlandığıyla ilgili ormanda bir proje sergilemiştir. Sevemedim bu yüzden.

liselotte

sanat seven doğayı da sever ve doğayı seven insan resim sanatı yaparken şövale falan da kullanmasın o zaman.ağaçtan yapılıyor sonuçta o da değil mi? (!)

defqonopati

Alakası yok söylediğinizle. Hiç bir sanat eseri için milyonlarca şövale kullanılmıyor, bir sanatçının 8000 tane eseri olabilir, 16000 kağıt veya başka materyal harcanmış olabilir. Bunlardan bahsetmiyorum. Evet, burada görüntü ve anlatım çok güzel ama bana sorarsınız bu eserler plastikten de hatta atık plastikler ile de yapılabilir. Burada bir eserde gerçekten yaklaşık 1 çam ağacı bulunuyor, binlerce kağıt var tek eserde. Bunu göremiyor musunuz? Bu tuvaletten çıktıktan sonra malum yerinizi bir rulo peçeteyle bütün olarak silip çıkmaya benziyor. Tabi benim bakış açım (!)

liselotte

öyle mi?bakış açınız için teşekkürler o halde

defqonopati

rica ederim, iyi günler liselotte _(O_o)_-

douchebek

abla biraz aşmış

simal-gungor

peki bunları neyle yapıyor?

enda

kağıt

dyg.

İnanılmaz güzel.

Görüş Bildir