İstismarı Çizerek Anlatan Çocukların Anne ve Üvey Babalarının Serbest Kalmasına Ünlülerden Gelen Tepkiler

419PAYLAŞIM

#ElmalıDavası'nın yankıları dün geceden beri sürüyor. Herkes bu dava için yapılacak açıklamayı bekliyor. Tüm Türkiye ayaklandı; küçücük çocukların uğradıkları cinsel istismarı çizerek ve yazarak anlatmaları ünlüleri de ayağa kaldırdı. Herkes hep bir ağızdan 'Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayız' diyor.

Dün gece, Antalya'da yaşayan ana sınıfı öğrencisi G.E.G. ile ağabeyi İ.E.G.’nin cinsel istismara uğradıklarını gösteren çizimleri tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

İfadesinde anne ve babasının ayrıldığını söyleyen G.E.G., annesi Merve A.’nın Rahmi A. ile evlendiğini, ancak F., A., M. ve M. adlı erkeklerle de ilişkisi olduğunu söyleyerek, geçen yıl üvey babası Rahmi A. ile isimleri F., A. ve M. olan kişilerin kendisine istismarda bulunduğunu anlattı.

Olayı bilmeyenler varsa:

Cinsel İstismarı Çizerek Anlatmışlardı: Anne ve Üvey Babanın Serbest Kalmasına Sosyal Medya İsyan Etti! - onedio.com
Cinsel İstismarı Çizerek Anlatmışlardı: Anne ve Üvey Babanın Serbest Kalmasına Sosyal Medya İsyan Etti! - onedio.com

Tüm bu ortaya çıkan olayların ardından ünlüler de isyan etti.

Çocukların sesini duyurmaya çalıştı...

Yasemin Kay Allen

twitter.com

Burcu Kara

twitter.com

Sarp Apak

twitter.com

Emre Aydın

twitter.com

Mahsun Kırmızıgül

twitter.com

Derya Uluğ

twitter.com

Mert Fırat

twitter.com

Yeşim Salkım

Eser Yenenler

twitter.com

Ayşe Özyılmazel

twitter.com

Gökhan Özoğuz

twitter.com

Fettah Can

twitter.com

Tuğba Yurt

twitter.com

Tan Taşçı

twitter.com

Çağlar Ertuğrul

twitter.com

Hande Erçel

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
misocheonsa94

Ben gerçekten anlamıyorum bu adalet sistemini... Annemin tanıdığı üç öğretmen arkadaşı taciz etmediği halde (ki ortada gerçekten ettiklerine dair bir kanıt yok) şikayet edildi. Biri yıllardır hapis yatıyor, biri üzüntüden 3 kere kalp krizi geçirdi, diğeri de intihar etti. Ama bunlar ortada kanıt varken nasıl salınabiliyorlar? Aklım almıyor...

albusseverus

Kadir şeker gibi insanların hayatlarını mahvedip böyle sapıkların oçlarını serbest bırakıyılar..Umarım acı çeke çeke geberirsiniz..Bu hakimlerin de savcıların da isimleri aforoz edilmeli Siz insna bile değilsiniz.Nasıl bi varlıksınız amk siz?Yter bıktım artık bu iğrenç düzenden..

abdes_terligi

Aşağıda bir arkadaş demiş çocuk yapmak ehliyetli olmalı. KATILIYORUM. Çocuk yapmak için üreyebilmek için yeterli seviyede olmalı bir insan, her çocuk bir ebeveyni hak eder ama her ebeveyn bir çocuğu hak etmez. Zeka testi, akıl sağlığı testi, çocuk bakımı bilgisi testi, artık ne halt yapıyorsanız yapın. Çocuklar artık pislikler tarafından yetiştirilmesin.

marynurse

Anne de çocuklara tecavüz edilirken seyretmiş. Bu kacincı seviye sapıklık ya. Zorla yatirip vajinadı kızgın demirle dağlanmalı kaltağın

tuba-bekret-ozbek

Fettah can adamsıııınnn❤️❤️❤️

Görüş Bildir