Görüş Bildir
Haberler
İstifa Ettirecek İlan: Ortaca Belediyesi 30 Bin Lira Maaşla 'Profesyonel Turist' Arıyor

etiket İstifa Ettirecek İlan: Ortaca Belediyesi 30 Bin Lira Maaşla 'Profesyonel Turist' Arıyor

Emre Ordu
14.05.2018 - 18:23 Son Güncelleme: 15.05.2018 - 16:27

Dünyaca ünlü turistik mekanlara ev sahipliği yapan Muğla'nın Ortaca ilçesi belediyesi, tanıtım için ilginç bir yarışma başlattı. Türkiye’nin En İyi İşi projesiyi kapsamında seçilecek 1 kişi, profesyonel turist olarak bölgeyi gezip tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşacak. Masrafları karşılanacak olan kişi, ay sonunda da 30 bin lira maaş alacak... 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Turizm cenneti Muğla’da dünyaca ünlü Dalyan’a, Sarıgerme’ye, İztuzu Plajı’na, Kaunos Antik Kenti’ne ev sahipliği yapan Ortaca Belediyesi, ilçenin tanıtımı için ilginç bir yarışma başlattı. Best Job In Turkey (Türkiye’nin En İyi İşi) projesiyle, seçilecek 1 kişi, profesyonel turist olarak 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1 ay boyunca Dalyan ve Sarıgerme’yi gezip tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını www.bestjobinturkey.com projesinin Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarında paylaşacak.

Jüri tarafından seçilecek

Jüri tarafından seçilecek

İztuzu Plajı

Gazete Habertürk'ün aktardığı habere göre,ay boyunca tüm masrafları Ortaca Belediyesi, esnaf ve STK’lar tarafından karşılanacak olan profesyonel turist, tatilin sonunda 30 bin TL de maaş alacak. Başvurular 15 Mayıs-14 Temmuz arasında www.bestjobinturkey.com adresine yapılacak, 18 Temmuz’da ise Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, projeyi yapan ajans yetkilileri ve STK’lardan oluşan jüri profesyonel turisti seçecek.

"Dil bilen, iyi fotoğraf çekip blog yazabilen birini arıyoruz"

"Dil bilen, iyi fotoğraf çekip blog yazabilen birini arıyoruz"

Kaunos Antik Kenti

İçeriğin Devamı Aşağıda

Başkan Karaçelik “Plajlarıyla dünyada ödüller alan bir yeriz ama halen turizmde istenilen karşılığı göremediğimizi düşünüyoruz. Proje bunun için önemli” derken, projeyi yürüten isimlerden Fatih Akaslan da “Dil bilen, iyi fotoğraf ve video çekip iyi blog yazabilen bir gezgin arıyoruz” ifadesini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
426
146
44
27
19
19
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

30 bin lira maaş demek, villada yaşamak ve lüks arabaya binmek demektir. Yılda 360.000, 10 yılda 3 milyon 360 bin lira kazanmak demektir. Maaş; bir kişiye ya... Devamını Gör

selimreizzz

3 milyon 360 etmiyor yalnız

WHOAMI

merak etmeyin millet burda da TORPİL olur

Carpe Noctem

moderatöre ev ödevi: maaş, ücret ve ödül ne demektir? farkları nelerdir? en az 300 kelimeyle anlatınız.