Görüş Bildir

İstanbul'da İlginç Manzara: Yağmur Sonrası Ortaya Çıkan Köpük Endişe Yarattı

Anasayfa > Gündem

İstanbul Tuzla'da yağmur sonrası caddeyi kaplayan köpük çevrede endişe yarattı. Caddede dükkanı bulunan Halil Can Develi, 'Açıkçası o maddenin ne olduğunu halk olarak merak ediyoruz.' açıklamasını yaptı.

İstanbul'da salı günü öğleden sonra etkili olan yağmurun ardından Tuzla Demokrasi Caddesi köpük içinde kaldı. Yoldan geçen araçların da etkisiyle köpükler etrafa yayıldı. Cadde adeta beyaz bir örtüyle kaplandı. Yoldan otomobilleriyle geçen sürücüler beyaza bürünen yolu cep telefonu kameralarıyla kayda aldı. Kimi vatandaşlar durumdan endişelenirken, bir süre sonra belediye ekipleri caddeye gelerek köpükleri temizledi. Ekipler yolda oluşan maddenin ne olduğunu belirlemek için köpükten numune aldı.

"Kimyasal bir madde miydi yoksa sabun muydu?"

"Kimyasal bir madde miydi yoksa sabun muydu?"

Caddede dükkanı bulunan Halil Can Develi, 'Saat 15.00 civarında yolda yoğun bir köpüklenme yaşandı. Biz ilk başta sabun olduğundan şüphelenmiştik. Ama araçlar geçerken hiçbir kayma yaşanmadı. Birkaç saat sonra belediye tarafından çalışma yapılarak temizlendi. Açıkçası o maddenin ne olduğunu halk olarak merak ediyoruz. Kimyasal bir madde miydi yoksa sabun muydu' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
3
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Gollum

Lan korona ilk çıktığında kimyasal maddelerle sokak temizleyen sivri zeka belediyeler vardı. Kimse de demedi ki "lan bu kimyasal madde doğaya karışıyor, ne ... Devamını Gör

tontikke

Başlığı okumadan kar zannettim