Görüş Bildir
Haberler
İstanbul'da İlginç Manzara: Yağmur Sonrası Ortaya Çıkan Köpük Endişe Yarattı

İstanbul'da İlginç Manzara: Yağmur Sonrası Ortaya Çıkan Köpük Endişe Yarattı

Batuhan
14.10.2021 - 13:26

İstanbul Tuzla'da yağmur sonrası caddeyi kaplayan köpük çevrede endişe yarattı. Caddede dükkanı bulunan Halil Can Develi, 'Açıkçası o maddenin ne olduğunu halk olarak merak ediyoruz.' açıklamasını yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

İstanbul'da salı günü öğleden sonra etkili olan yağmurun ardından Tuzla Demokrasi Caddesi köpük içinde kaldı. Yoldan geçen araçların da etkisiyle köpükler etrafa yayıldı. Cadde adeta beyaz bir örtüyle kaplandı. Yoldan otomobilleriyle geçen sürücüler beyaza bürünen yolu cep telefonu kameralarıyla kayda aldı. Kimi vatandaşlar durumdan endişelenirken, bir süre sonra belediye ekipleri caddeye gelerek köpükleri temizledi. Ekipler yolda oluşan maddenin ne olduğunu belirlemek için köpükten numune aldı.

"Kimyasal bir madde miydi yoksa sabun muydu?"

"Kimyasal bir madde miydi yoksa sabun muydu?"

Caddede dükkanı bulunan Halil Can Develi, 'Saat 15.00 civarında yolda yoğun bir köpüklenme yaşandı. Biz ilk başta sabun olduğundan şüphelenmiştik. Ama araçlar geçerken hiçbir kayma yaşanmadı. Birkaç saat sonra belediye tarafından çalışma yapılarak temizlendi. Açıkçası o maddenin ne olduğunu halk olarak merak ediyoruz. Kimyasal bir madde miydi yoksa sabun muydu' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
3
2
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın