İstanbul'da Aynı Gün İçinde İki Kadın Cinayeti

 > -

İstanbul'da bugün iki kadın cinayeti birden yaşandı. Küçükçekmece'de Nurcan Arslan isimli bir kadın kurşunlanarak öldürüldü. Saldırıyı gerçekleştirdiği belirtilen 35 yaşındaki Abdullah Melih B. polise teslim oldu. Kağıthane'de ise tartıştığı eşini öldüren bir adam daha sonra aynı silahla kendisini öldürdü.

Nurcan Arslan bu yıl öldürülen 10. kadın

Küçükçekmece'de arkadaşlarıyla kahvaltı yapmak için evden çıkan 40 yaşındaki Nurcan Arslan yolda yürürken kimliği belirsiz bir kişi tarafından kurşunlandı. Vücuduna 10 kurşun isabet eden Arslan hastaneye götürüldüğü sırada hayatını kaybetti. 

Polis, Arslan'ın yaya olarak ilerlediği sırada bir kişinin Nurcan Arslan'a yaklaştığını ve kendisine defalarca ateş ettikten sonra beyaz bir araçla olay yerinden kaçtığını belirledi. 

Bir anlık öfkeye kapılmış

Nurcan Arslan'ın bir süredir arkadaşlık yaptığı Melih B. adlı kişiden ayrılmak istediği bu nedenle aralarında tartışmalar yaşandığı iddia edildi. Küçükçekmece Emniyet Müdürlüğüne teslim olan şüphelinin "bir anlık öfkeye kapıldığını" söylediği öğrenildi.

Eşini öldürüp intihar etti

Kağıthane'de ise boşanma aşamasında olan Barış Turhan ile Bahar Turhan (34) konuşmak için bir kafede buluştuğu sırada Barış Turhan, tabancayla eşini vurdu. 

Turhan ardından kendi başına da ateş etti. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Bahar Turhan ve Barış Turhan hayatını kaybetti.

DHA

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İntiharİstanbulPolisolay
Görüş Bildir