Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İs Pas Kir Kömür Plastik! Hangi Ezhel Şarkısısın?

759PAYLAŞIM

İmkansızım, Geceler, Alo... Hangisisin?

1. Öncelikle argoda "koal" ne demek?

Düşünmek
Birkaç arkadaş para toplamak.
Koalisyon.
Kovalamaca.

2. Festival, konser, şenliklere katılır mısın?

Aaa bayılırım!
Fırsat buldukça katılırım.
Hiç sevmem.
40 yılda bir anca.

3. Günün hangi saatlerini dışarıda geçirmeyi seviyorsun?

Akşam saatleri
Sabahın erken saatleri
Öğle vakitleri
Gece yarısı

4. Hangi enstrümanı çalmak isterdin?

Klarnet
Elektro Gitar
Bağlama
Piyano
Sosis ve salam
Bateri

5. Peki yılbaşında kime hediye almak istersin?

Çocuklara
Sevgilime / Eşime
Anneme / Babama
Arkadaşlarıma
Hiçbirine

6. Hangi hediyeyi almayı düşünüyorsun?

Çiçek
Çikolata
Parfüm
Mücevher
Elbise
Hiçbiri

7. Kendini tek bir kelimeyle anlatacak olsan bu hangisi olurdu?

8. Son olarak senin için arkadaşlık ne ifade ediyor?

Sen Alo'sun!

Yaptığın seçimlere göre sen Ezhel'in Alo şarkısısın. Kankalarınla yardımlaşmak için ne zaman arasan çalmış meşgul! Sen ortamının tek tabancasısın diyebiliriz. Ama elin kolun da her yere uzanıyor. Telefonlar meşgul de olsa eninde sonunda açacak birini buluyorsun. O zaman ALO ALO ALO ALO ALO ALO!

Sen Ezhel'in İmkansızım şarkısısın!

Yaptığın seçimler gösteriyor ki senin gece rüyalarında gündüz düşünde bir imkansızın var, burnu fındık ağzı kahve! Ama çıkmış vicdansızın teki! Adı üstünde imkansız, mantığın duygularına der yapma! Ettirdiler sana isyan. Mümkün mü gülmek aşka düştüğünde?

Sen Ezhel'in Geceler şarkısısın!

Tercihlerine göre senin Ezhel şarkın Geceler! Senin için geceleri gece yapan uyuyamamak. Çünkü geceleyin hem dert, hem iş, hem eğ-eğlence var. Karanlıkta yolun, yönün, yıldızlar ve sesler. Üstelik ay güneşten daha güzel! Sen kendini tam olarak gecelerde buluyorsun.

Sen Ezhel'in İyi Bil şarkısısın!

Sen seçimlerine göre Ezhel'in İyi Bil şarkısın! Zenginler de paranın kölesi ellam. Hayatın anlamı bu mudur? Öğrenmek istemek seni unufak yapar ama istemek istemsizlik yaratıp kapatır yolunu. O zaman çalsın davul çalsın ba-ba bam güm!

Sen Ezhel'in Şehrimin Tadı şarkısısın!

Seçimlerine göre sen Ezhel'in Şehrimin Tadı şarkısısın. Ankara'nın ayazını en iyi sen bilirsin. Ayrancı, Cebeci ve Kennedy yokuşu senden sorulur. Atar atar gider gider bebeler. Ama karanlık çöktüğünde, sokak kömür koktuğunda İS PAS KİR KÖMÜR PLASTİK!

Sen Ezhel'in Küvet şarkısısın.

Yaptığın seçimlere göre sen Ezhel'in Küvet şarkısısın. Sen, aşktan deli gibi bi' şey olmuşsun, istersin ince beli saran o kemer olmak. Tanımlayamaz seni hiçbi' laf!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ipek-yagmur-kurt

İyi bil çıktı

sanaaneee

bana küvet çıktı cjzmcdzm

uykulu1pandacik

en sevdiğim şarkısı İMKANSIZIM

selinay-atalar

şehrin tadı çıktı ama Ankaranın ayazını bilirsin diyor ben doğma samsun büyüme Trabzonluyum ama yine siz bilirsiniz tabi :D

esranur-sahin

Sen Ezhel'in Şehrimin Tadı şarkısısın! Sen Ezhel'in Şehrimin Tadı şarkısısın! Seçimlerine göre sen Ezhel'in Şehrimin Tadı şarkısısın. Ankara'nın ayazını en iyi sen bilirsin. Ayrancı, Cebeci ve Kennedy yokuşu senden sorulur. Atar atar gider gider bebeler. Ama karanlık çöktüğünde, sokak kömür koktuğunda İS PAS KİR KÖMÜR PLASTİK! EVET ENNNNN SEVDİĞİM ŞARKISI

Görüş Bildir