İnsanların Çok Kısa Bir Süre Sonra Öleceklerini Bilmeden Çektirdikleri Fotoğraflar Yüreğinizi Dağlayacak!

1PAYLAŞIM

Hayat kısa, değerini bilmek gerek.

Kaynak: https://www.reddit.com/r/lastimages/top/...

1. "Karım Libby'nin ona aldığım bir hediyeyle çekildiği son fotoğrafı. Bu fotoğraftan bir hafta sonra pulmoner emboliden dolayı uykusunda vefat etti. İki yıl nasıl geçti hala bilmiyorum."

2. "Babamın son fotoğrafı. İki gün önce intihar etti. Geriye dönüp baktığında üzüntüsü ve acısı çok bariz görünüyor."

3. "Yakın arkadaşlar, Christine Yan ve Isabelle Zhang, California'da yaya geçidinden geçerken bir arabanın çarpması sonucu hayata gözlerini yumdular."

4. "Kanser teşhisi konan canım annemle çekildiğim son fotoğraf. Remisyona girdi ve babasını kanserden kaybettikten sonra kanserinin kötü huylu olarak döndüğünü öğrendim. Gülüşünü sonsuza kadar özleyeceğim."

5. "Kayınvalidem, ölmeden kısa bir süre önce...Torunu ile zaman geçirirken çekilmişti. Torunlarıyla birlikte olmanın tadını çıkarırken aniden vefat etti. Her ne kadar bizim için yürek parçalayıcı olsa da huzurlu bir şekilde gitti."

6. "Kardeşim intihar etmeden bir ay önce. 18. doğum gününden yaklaşık bir hafta önce çekilmişti."

7. "Ölümle yüzleşmek: kurşuna dizilerek öldürülen altı Polonyalı sivilin yüz ifadeleri."

(1939)

8. "Anneme lenfoma teşhisi konulduktan sonra köpeği ile çektirdiği son fotoğrafı. 3 hafta önce öldü. Köpeği artık benimle. Merak etme anne, köpeğine çok iyi bakıyoruz."

9. "Teşhis konulduktan 3 hafta sonra, 2 Ekim'de annemin ve benim hastanenin önündeki fotoğrafımız. Annem, tam 2 ay sonra vefat etti. Seni seviyorum anne."

(60 yaşında)

10. "Birkaç yıl önce babamı kaybettim. Ve şimdi ben de annemi kaybettim. Bu birlikte çektikleri son fotoğraf."

11. "Nicholas Mevoli'nin, son 'serbest dalışı'ndan sonraki fotoğrafı. 236ft derinliğe dalmaya çalışıyordu. Dalışı tamamladı, yüzeye çıktı, her şeyin iyi olduğuna dair bir işaret verdi. Konuşmaya çalıştı fakat sonra bayıldı. Bir daha bilincini asla kazanamadı ve aynı gün akciğer ödeminden öldü."

12. "En iyi arkadaşımla çekildiğim son fotoğraf, bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra kendi canına kıydı. Uzun bir süre kendi içinde savaş verdi ama sonunda iyi görünüyordu ve şimdi dünyam yerle bir oldu. Depresyonla mücadele eden veya intihar düşüncesine sahip olan kişiler sevdiğiniz birine ulaşın veya destek hatlarını arayın."

13. "Elimde onun çekildiği son fotoğrafı yok ama bu fotoğraf var. Çok nazik, sevecen ve iyi bir adamdı, geleceği çok çabuk yok oldu. Eski karısının onu en iyi arkadaşı ile aldattığını öğrenince evini yakarak intihar etti. Huzur içinde uyu Sven."

14. "Bu dedemin son resmi. Kemoterapisini bitirdi ve ardından kaldığı huzurevi ona covid aşısı yaptı. 72 saat sonra aşı ile ilgili komplikasyonlardan dolayı vefat etti. Öfkemi ve üzüntümü ifade edecek kelimeler bulamıyorum."

15. "Ocak 1993'te çekilen, Audrey Hepburn'ün son fotoğrafı. Resimde oğlu Sean ile birlikte."

16. "Büyükannem Donna ile çekildiğim son fotoğraf. Büyükannem saat tam 16:55'te vefat etti. Eskiden muzlu fındıklı ekmek yapardı ama çok yakardı😀. Huzur içinde uyu, tanrı seni seviyor."

17. "Graceland'den dişçi randevusu için ayrılan Elvis Presley'in bilinen son fotoğrafı."

18. Bu, dört hafta önce aramızdan ayrılmayı seçen küçük kardeşim Fernando ile çektiğim son fotoğraf. Fotoğraf, 28 Şubat 2020'de Mardi Gras sırasında beni ziyarete geldiği zaman çekilmişti. Birbirimize çok düşkündük. O benim en iyi arkadaşımdı."

19. "Amerikalı trans ikon ve aktris Candy Darling, 29 yaşında iken kanserden ölmeden kısa bir süre önce hastane yatağında son bir fotoğraf için poz veriyor."

(1973)

20. "Babamın iyi bir arkadaşı ve hayatım boyunca tanıdığım ve sevdiğim biri olan Tony Eastlake'in son fotoğrafı. Cumartesi günü bir soygunu durdurmaya çalışırken öldürüldü. Çok üzgünüm. Çok sevimli ve yardımsever bir adamdı."

21. "Canım arkadaşım, Zachary'nin son fotoğrafı. 4 Mayıs'ta aniden vefat etti."

22. "Canım annem düğün gününde (1983); belini kırdığı gün, böbrek kanseri ilk belirtisini gösterdiğinde (Mart 2020); ve ölümünden bir hafta önce (Nisan 2021)."

23. "Bolivya'da 9 Ekim 1967 tarihinde CIA ajanı Felix Rodriguez (solda) ve Bolivyalı askerler, Che Guevara'nın idamından birkaç dakika önce onunla fotoğraf çekiyor."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

İnsanların Ölmeden Önce Çekilmiş Son Fotoğrafları Her Anın Kıymetini Bilmemiz Gerektiğini Hatırlatacak! - onedio.com
İnsanların Ölmeden Önce Çekilmiş Son Fotoğrafları Her Anın Kıymetini Bilmemiz Gerektiğini Hatırlatacak! - onedio.com
İnsanların Kısa Bir Süre Sonra Öleceklerinden Habersiz Bir Şekilde Çektirdikleri Son Fotoğraflar İçinizi Parçalayacak! - onedio.com
İnsanların Kısa Bir Süre Sonra Öleceklerinden Habersiz Bir Şekilde Çektirdikleri Son Fotoğraflar İçinizi Parçalayacak! - onedio.com
Hayatın Garantisi Olmadığını Gösteren, İnsanların Ölmeden Hemen Önce Çekilmiş Son Fotoğrafları - onedio.com
Hayatın Garantisi Olmadığını Gösteren, İnsanların Ölmeden Hemen Önce Çekilmiş Son Fotoğrafları - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir