İnsanların Kısa Bir Süre Sonra Öleceklerinden Habersiz Bir Şekilde Çektirdikleri Son Fotoğraflar İçinizi Parçalayacak!

193PAYLAŞIM

Hayatlarının son dakikalarını yaşadıklarını bilemezlerdi...

1. "Abim kemoterapi almadan önce eşi saçlarını keserken fotoğraflarını çekmemi istedi. Ertesi sabah ise hayatını kaybetti."

2. "Kardeşimin bu fotoğraftan birkaç saat sonra beyin ölümü gerçekleşti. Tüm organlarını bağışlamıştı. Lütfen emniyet kemerlerinizi takın!"

3. "2 yıl önce düğünümde babam, alttaki ise ölmeden birkaç saat önce çektiğimiz fotoğrafımız."

4. "Güzel eşimin son fotoğrafı. Fotoğrafı çektikten sonra 1 saat bile geçmeden yaşamını kaybetti."

5. "5 yıl önce kızımın bu fotoğrafını çektim. Tam 12 saat sonra o ve arkadaşına sarhoş bir sürücü çarptı ve hayatını kaybetti."

6. "Bu benim biricik kızım. Fotoğrafın çekildiği akşam katıldığı bir partide öldürüldü. 3 yıldır ekranımda bu fotoğraf var."

7. "Annem 54 yaşında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Fotoğrafı önceki gün çekmiştik."

8. "Ben ve erkek kardeşimin son fotoğrafı. Saatler sonra intihar etti. Bipolar bozukluğu vardı ve biz hep yanında olmaya çalışıyorduk."

9. "Güzel kuzenim hemşireydi. Sağlıklı ve gençti ama Kovid nedeniyle yaşamını yitirdi. Bu da bize gönderdiği son fotoğraftı."

10. "Babam ve ben 3 hafta önce. Birlikte çekildiğimiz son fotoğraftan saatler sonra hayatını kaybetti."

11. "Biricik eşimin çektiğim son fotoğrafı. Kansere karşı verdiği savaşı kaybetti."

12. "Annem. Bu fotoğrafı onu ameliyat için hastaneye bırakırken çekmiştim. Ama o ameliyattan asla çıkamadı. Her baktığımda ne kadar güzel güldüğünü hatırlıyorum."

13. "Çocukluk arkadaşım ve eşi. Helikopter kazasında yaşamlarını kaybetmeden birkaç dakika önce bu fotoğrafı paylaşmıştı."

14. "Annem ve babam 41. yıl dönümlerini kutlamak için geziye çıkmışlardı. Bu fotoğraf babam ölmeden bir gün önce çekildi."

15. "Ortadaki 3 yaşındaki Julian. Fotoğraf çekildikten 7 saat sonra hayatını kaybetti."

16. "Annemi doğum günü için ziyarete gitmiştim, bu fotoğrafı arkadaşım biz vedalaşırken çekmiş. Fotoğraftan 5 hafta sonra aniden hayatını kaybetti."

17. "Erkek arkadaşım ve ben bu fotoğrafı o intihar etmeden 1 hafta önce çekmiştik. Onu her gün özlüyorum. Sevdiğiniz insanları sürekli kontrol edin, daima gülümsüyor olsalar bile."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
marine-offizier

„..Kendinizden kaçtığınız ölüm, sonunda sizi yakalayacaktır..“ (alıntı)

-eyzem-

İnsanın aklında son fotoğraf gibi son an,son bakışta kalıyor.Annemin balkonun o köşesinden el sallamasını unutamıyorum.

birinci-tekil-birey

Üzdü be... Var hepimizin hayatında böyle yaşanmışlıklar. Hayatın en acı gerçeği. O noktada hiç birimizin ayrımı yok. Ne siyasi görüş, ne milliyet, ne dil, ne din...... hiç bir ayrım yok.

astronotomi

Ölüm gerçekten çok garip bir şey daha geçen gün yanınızdan geçip giden birinin bile kıymetini bilin çünkü bir daha geçemeyebilir... 😪😕 Hayatın gerçekleri işte yapacak bir şey yok.

joliie

Bende de kardeşimin ölmeden 4 gün önce doğum gününde birlikte uyurken çekilmiş fotoğrafımız var.Hastaydı o zamanlarda ama yinede ölür diye düşünmüyor insan tabiki.Şuan o fotoğrafa bakmak benim için o kadar zor ki

Görüş Bildir