Görüş Bildir
Haberler
İnek Fotoğrafı Paylaşıp "Uzaklaştırma Aldırdım, Yine de Burada" Yazdı, Ceza Aldı

İnek Fotoğrafı Paylaşıp "Uzaklaştırma Aldırdım, Yine de Burada" Yazdı, Ceza Aldı

R.G.
27.04.2021 - 13:03

İzmir’de Serdar Kıyançiçek, kendisine uzaklaştırma cezası aldıran eski eşinin, sosyal medyada inek fotoğrafı paylaşarak altına 'Uzaklaştırma aldırdım, yine de burada' yazması üzerine şikayetçi oldu. Mahkeme Sevim Bozal’a bir ay 'öfke kontrolü eğitimi' cezası verdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İzmir Narlıdere'de, ayrıldığı eşi Serdar Kıyançiçek'i şikayet ederek uzaklaştırma cezası aldıran Sevim Bozal, sosyal medya hesabından bahçesindeki ineğin resminin altına 'O kadar uzaklaştırma aldırdım, yine de burda' yazarak paylaşımda bulundu.

Yeni Asır'ın haberine göre 29 yaşındaki kadın, eski eşinin davacı olması üzerine, İzmir 1. Aile Mahkemesi tarafından bir ay boyunca 'öfke kontrolü ve stresle başa çıkma eğitimi ve rehabilitasyon programlarına katılma' cezasına çarptırıldı. Eski eşinin bu paylaşımı nedeniyle avukatı aracılığıyla şikayetçi olduğunu belirten elektrik şirketi sahibi Kıyançiçek, 'Zorlama hapsi ile cezalandırılmasını istemiştik' dedi.

Evin karşısındaki boş arsaya koyduğu konteynere yerleşmiş

Evin karşısındaki boş arsaya koyduğu konteynere yerleşmiş

Serdar Kıyançiçek, boşandığı kadının evinin tam karşısındaki boş arsaya koyduğu konteynere yerleşmiş ve buradan eski karısını takibe aldığı iddia edilmişti. Konteyneri çocuğuna yakın olmak için koyduğunu söyleyen Kıyançiçek, daha sonra oradan ayrılmıştı. Durumdan şikayetçi olan Sevim Bozal ise, 'Bu adam saplantılı. Beni öldürmesinden korkuyorum' demişti. Bir çocuk babası adam ise asıl kendisinin mağdur olduğunu, eski eşi ve ailesi tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını ileri sürmüştü. 

Kardeşi Emre Bozal ile birlikte ticaretle uğraşan Sevim Bozal, boşandığı eşi Serdar Kıyançiçek'in kendisini tehdit ve taciz ettiği gerekçesiyle avukatı aracılığıyla sürekli şikayetçi olunca, eski koca Kıyançiçek'e üst üste uzaklaştırma cezası verildi. 

Bir ay eğitime katılacak

İddiaların merkezindeki koca Serdar Kıyançiçek, eski eşinin kendisiyle uğraşmaya devam ettiğini ileri sürerek mahkemeye başvuran taraf oldu. Sevim Bozal'ın, bahçesinde bulunan ineğin resmini sosyal medyadan paylaşarak, altına 'O kadar uzaklaştırma aldırdım yine de burada' yazması üzerine hakarete uğradığını iddia eden adam, avukatı aracılığıyla 'zorunlu hapis' talebinde bulundu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
6
5
3
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
şevval karahan

Ya öldürülme riskin varsa bu kişiden korkun varsa kışkırtmazsın cidden garip. Ne yaşanırsa yaşansın bu şekilde paylaşım yapılması doğru değil. Sapla samanı k... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Adam mı saplantılı sen mi? Hala ne tahrik ediyon saplantılıysa?