Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İlk Aşkının Sana Yazdığı Mektubu Okuyoruz!

-

İlk aşkımıza içimizde neler neler büyüttük. Bakalım ilk aşkın senin hakkında ne düşünüyor?

Testi çöz ve öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın.
Erkek.
Ne önemi var?

2. Yaşını da öğrenebilir miyiz?

3. İlk aşkını hatırlıyor musun?

Hayatıma kim girerse girsin, ilk aşkımı unutamam.
İlk aşkım benim için güzel bir anı.
İlk aşkımı hatırlamıyorum.
İlk aşkım yok, son aşkım da yok.

4. İlk aşkını anlattığın bir defterin var mı?

5. Sana ilk defa aşık olduğunu hissettiren, karşılıksız aşkı ciğerlerine kadar yaşatan o insanın sende özel bir yeri var mı?

Çok özel bir yeri var, asla unutamam.
Çok bir önemi yok, her şeyin ilki için yer ayırsaydık.
Sevimli bir anı olarak kalacak.
Ortamlarda espriyle karışık anlatırım.

6. İlk öpüşmeni hatırlıyor musun?

Evet, unutabileceğimi sanmıyorum.
Hayır.

7. İlk aşkın gözyaşı dökmene değer miydi?

Evet değerdi, çok gözyaşı döktüm.
Hayır değmezdi gözyaşlarıma.
Gözyaşıma değerdi fakat hiç ağlamadım.
Hatırlamıyorum ki...

İlk aşkının sana mektubu:

Merhaba, 

Sanırım beni seviyorsun. Geçen gün duymuşlar bana söylediler, ben de duymamazlıktan gelmiş gibi davrandım. Bilmeni isterim ki, bana baktığında kalbim çok hızlı atıyor ve içim ısınıyor. Sen başkasını sevdiğimi düşünüyorsun ama ben de seni seviyorum. Fakat arkadaşlarımız dalga geçer diye söyleyemedim. Sen gerçekten çok tatlısın. 

Geçen gün sana kötü davrandım biliyorum. Bu tamamen sana nasıl davranmam gerektiğini bilmediğimden kaynaklanıyor. Şimdilik aşkımız gizli kalsın ama izin verirsen arka bahçede elini tutabilir miyim?

İlk aşkının sana mektubu:

Selam, 

Bu bir itiraf mektubudur. Senden çok hoşlanıyorum fakat senin duygularından emin olmadığım için sana bu zamana kadar açılamadım. Sen sanki benim en yakın arkadaşımdan hoşlanıyorsun ama ben seni çok seviyorum. Eğer aranızda bir şey varsa ben çekilirim. Yoksa lütfen beni sever misin? 

Evet, dünya henüz ikimiz için de büyük bir yer, fakat bu koca boşlukta ben seni buldum. Sen başkasının aşkı olabilirsin. Hayatım boyunca seni seveceğim. Senden asla vazgeçmeyeceğim.

İlk aşkının sana mektubu:

Selam, 

Bu cümleleri sana nasıl yazacağım bilmiyorum, açıkçası biraz çekiniyorum da ama arkadaşım senden hoşlanıyor. O benden daha çekingen olduğu için ben yazıyorum. Sana olan aşkından gözü hiçbir şey görmüyor. Sen onunla hiç ilgilenmiyorsun. Bunun nedeni başkasını sevmen mi? 

Aslında arkadaşım da çok tatlı birisi, iyi anlaşabileceğinizi düşünüyor. Senin ilgi alanların farklı ama yapmaktan hoşlandığın şeylerden onun da hoşlanacağını düşünüyoruz. Plan yaptık. Hafta sonu birlikte bir şeyler yapalım mı? Üçümüz.

İlk aşkının sana mektubu:

Selam,

Beni mi seviyorsun? Geçen gün öyle söylediler. Bunu neden herkes biliyor ve ben bilmiyorum?  Neyse problem bu değil, ben seni sevmiyorum. Çünkü ben başkasını seviyorum. Birlikte kitap okuyoruz diye etkilenmiş olabilirsin fakat sen roman ben şiir seviyorum. Biz ayrı dünyaların insanıyız. 

Annem ve babam birbirlerini sevdiği için beni doğurmuş fakat bizim ortak bir zevkimiz yok. O yüzden çocuğumuz olamaz. Lütfen beni sevmeyi bırak. Ben zaten sarışınlardan hoşlanıyorum.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulsen-kucukakbulut

Selam, Bu bir itiraf mektubudur. Senden çok hoşlanıyorum fakat senin duygularından emin olmadığım için sana bu zamana kadar açılamadım. Sen sanki benim en yakın arkadaşımdan hoşlanıyorsun ama ben seni çok seviyorum. Eğer aranızda bir şey varsa ben çekilirim. Yoksa lütfen beni sever misin? Evet, dünya henüz ikimiz için de büyük bir yer, fakat bu koca boşlukta ben seni buldum. Sen başkasının aşkı olabilirsin. Hayatım boyunca seni seveceğim. Senden asla vazgeçmeyeceğim. ULAN ÇOK MASUM BU

ozan-ibrahim-soba

Selam, Bu cümleleri sana nasıl yazacağım bilmiyorum, açıkçası biraz çekiniyorum da ama arkadaşım senden hoşlanıyor. O benden daha çekingen olduğu için ben yazıyorum. Sana olan aşkından gözü hiçbir şey görmüyor. Sen onunla hiç ilgilenmiyorsun. Bunun nedeni başkasını sevmen mi? Aslında arkadaşım da çok tatlı birisi, iyi anlaşabileceğinizi düşünüyor. Senin ilgi alanların farklı ama yapmaktan hoşlandığın şeylerden onun da hoşlanacağını düşünüyoruz. Plan yaptık. Hafta sonu birlikte bir şeyler yapalım mı? Üçümüz.

orhan-ulusoy

Selam, Bu cümleleri sana nasıl yazacağım bilmiyorum, açıkçası biraz çekiniyorum da ama arkadaşım senden hoşlanıyor. O benden daha çekingen olduğu için ben yazıyorum. Sana olan aşkından gözü hiçbir şey görmüyor. Sen onunla hiç ilgilenmiyorsun. Bunun nedeni başkasını sevmen mi? Aslında arkadaşım da çok tatlı birisi, iyi anlaşabileceğinizi düşünüyor. Senin ilgi alanların farklı ama yapmaktan hoşlandığın şeylerden onun da hoşlanacağını düşünüyoruz. Plan yaptık. Hafta sonu birlikte bir şeyler yapalım mı? Üçümüz. Ya benimki daha beterdi. Geldi kız kardeşinin bana aşık olduğunu söyledi :S

mrspisenses

Merhaba, Sanırım beni seviyorsun. Geçen gün duymuşlar bana söylediler, ben de duymamazlıktan gelmiş gibi davrandım. Bilmeni isterim ki, bana baktığında kalbim çok hızlı atıyor ve içim ısınıyor. Sen başkasını sevdiğimi düşünüyorsun ama ben de seni seviyorum. Fakat arkadaşlarımız dalga geçer diye söyleyemedim. Sen gerçekten çok tatlısın. Geçen gün sana kötü davrandım biliyorum. Bu tamamen sana nasıl davranmam gerektiğini bilmediğimden kaynaklanıyor. Şimdilik aşkımız gizli kalsın ama izin verirsen arka bahçede elini tutabilir miyim? TABİKİ TUTABİLİRSİN MİNNOŞ.

berrak-naz-gumus

aynens

asltnc91

Komedi :D

Görüş Bildir