Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şimdiki İlişkinin Ne Zaman Biteceğini Söylüyoruz!

-

Mutlu mesut olduğun ilişkinin ne zaman biteceğini merak ediyor musun?

Testi çöz ve öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Yaşını öğrenebilir miyiz?

3. Sevgilinle ne yapmaktan hoşlanırsın?

Seks yapmak.
Birbirimizin sırtını keselemek.
Dizlerine yatıp saçlarımı sevdirmek.
Kampa gitmek.

4. Sıcak çay içmeyi, soğuk çay içmeye tercih eder misin?

Sıcak çayı, soğuk çaya tercih ederim.
Soğuk çayı, sıcak çaya tercih ederim.
Yeri geldiğinde ikisini de tercih ederim.
Ne alakası var şimdi?

5. Şimdi dürüst ol! Sevgilini aşağıdakilerden hangisine tercih edersin?

Harika bir kariyere tercih ederim.
Hayatımın sonuna kadar yurt dışında yaşayacağım harika bir hayata tercih ederim.
Harika bir top modele tercih ederim.
Daha başka şeyler.
Hiçbir şeye değişmem.

6. Söyle bakalım, mobil oyun oynar mısın?

Evet! Sürekli oynarım!
Arada sırada sıkılınca oynarım.
Yok ya sevmem ben.

7. Peki mobil uygulamalara veya oyunlara para harcamak gibi bir alışkanlığın var mı?

Evet ya, sürekli para yatırıyorum.
Bir iki kere harcamıştım sadece.
Hiç harcamadım, harcamam.

8. Son olarak sevgilini saksıya diksen, hangisi filizlenir?

Patates.
Papatya...
Fasulye.
Karahindiba.

İlişkiniz her an bitebilir!

Verdiğin cevaplara göre ilişkin her an bitebilir! Resmen incecik bir ip tutuyor. Bu ip sizin ilişkiniz boyunca oluşturduğunuz aşk ve sevgi. Görüyoruz ki artık birbirinize karşı saygıyı bile yitirmek üzeresiniz. Tartışmalarınızın noktası habire ayrılalım kelimesine çıkıyor. Kurtarmak için çabalamalarınız ortada, aslında ikiniz de bitsin istemiyorsunuz fakat birbirinizi tüketmişsiniz. Artık söylediğiniz her cümle batıyor. Belki biraz uzak kalmaya ihtiyacınız vardır. Biz ne dersek diyelim en son karar sizin.

Bugün yarın bitebilir!

Verdiğin cevaplara göre sizin ilişkiniz ağızdan çıkacak tek cümleye bakıyor. 'Ayrılalım, artık dayanamıyorum!' O kadar sıkılmışsın ki ona bir şeyler anlatmaktan. Artık sadece onu dinlemeye başlamışsın. Sen ne söylersen yanlış anlıyor. Kendisi anlamak istediği gibi anlıyor. Cevapları hep aynı. Tükenme noktasına gelmişsin. Sabretmek zorunda değilsin. Bırak inceldiği yerden kopsun. Kimseye tahammül etmek zorunda değilsin. Bunca zaman onunla ilgilendiğin yeter. Her zaman onun istekleri karşılanmış. Kimsenin triplerini çekecek hal kalmamış sende. Devam etmek isterseniz de yol sizin yolunuz fakat birbirinizi yıpratmaktan vazgeçin.

İlişkinizin birkaç haftalık ömrü kalmış!

Verdiğin cevaplara göre ilişkinizin birkaç haftalık ömrü kalmış. İlişkiniz boyunca cebinizde biriktirdiklerinizi yiyorsunuz. Bu ilişki boyunca güzel vakitler geçirmişsiniz fakat artık yolun sonu gibi düşünüyorsun. Aslında karşı tarafın senden hala umudu var. O bu ilişkinin bitmesini istemiyor. Sen düşünmüşsün ki artık uzatmanın anlamı yok. Birbirinizi kırmadan bu ilişkinin bitmesi için uğraşıyorsun. Birbirinizi çok seviyorsunuz fakat bazen sevmek yetmiyor. Belki son bir çabayla ayağa kalkabilirsiniz. İlişkinizin temeli çok kuvvetli ve birbirinize güveniyorsunuz. Her şey güzel olabilir bu sizin elinizde.

İlişkinizin 2 - 3 ay ömrü kalmış!

Verdiğin cevaplara göre ilişkinizin birkaç ay ömrü kalmış. Şimdilerde her şey güzel gözüküyor gibi fakat birkaç ay sonra birbirinizin hiç tanımadığınız bir yüzü ortaya çıkacak ve inanamayacaksınız birbirinize. Artık daha fazla kıskançlık yapmaya başlamışsınız ikinizde. Birbirinize uyguladığınız baskıcı tavırlardan vazgeçin. Yoksa bu ilişki birkaç ay sonra bitecek. Herkes sizin ilişkinizi çok beğeniyorken ve etrafta örnek çift olduğunuz halde ne bu tavırlar? Eğer aranızı düzeltmezseniz birkaç ay sonra birbirinize düşman olacak gibi ayrılacaksınız. Bu kavga ve gürültüye gerek yok.

İlişkiniz en fazla 2 yıl daha devam edecek!

Verdiğin cevaplara göre ilişkiniz en fazla birkaç yıl daha devam edecek. Uzun bir ilişki olacak fakat birlikte bir ömür geçirmek istediğinizden emin misiniz? Birbirinizin sevmediğiniz huylarınıza ne kadar tahammül edebiliyorsunuz? Aslında baktığında ilişkiye ömürlük olarak başlamışsınız fakat uzun zaman geçtikten sonra anlayacaksınız ki beraber bir ömür geçiremezsiniz. Sen onu o seni habire dönüştürmeye çalışıyorsunuz. İstediğiniz insan modeline sokmaya çalışıyorsunuz ve bu bir yerden sonra sıkmaya başlayacak. Birbirinizin hayatına karışmaktan vazgeçin. Özel hayat kavramı kalmamış resmen. Ayrı vakitler geçirmeye çalışın. Habire yan yana çabuk sıkılırsınız. Umarım ilişkinizde hep mutlu olursunuz.

İlişkiniz uzun yıllar devam edecek!

Verdiğin cevaplara göre ilişkinizin ne zaman biteceği anlaşılmıyor. Uzun yıllar birliktesiniz. Birbirinizin ömründe var olacaksınız. Kim bilir belki bir ömür beraber olacaksınız. Çok seviyorsunuz ve her görüşmenizde ilk gün yaşadığınız heyecanla bakıyorsunuz birbirinize. Ufak tefek atışmalar her ilişkide olur. Kırmadan ve kırıcı sözleri ağzınızdan uzak tutarak devam ettirin bu ilişkiyi. İkinizin yaptığı her aktiviteden zevk alıyorsunuz. Hem en yakın arkadaş olmuşsunuz hem de sevgili. Geçmişi resmen silmişsiniz. Kimse geriye dönüp bakmıyor bu ilişkide. Umarız bu şekilde devam eder ve bir ömür mutlu olursunuz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
adnan-caliskan

Mobil oyun satışı için hedef kitle belirleme soruları

mete-ozturk4

açılın beyler FBI geldi soranlar için baştaki kadın kate upton hadi eyw

orhan-ulusoy

Bugün yarın bitebilir!

gzm-ynklr

İlişkiniz en fazla 2 yıl daha devam edecek!

muharrem_ince_sevdalisi

hangi cinsiyetsin sorusundaki kadının ismi ne seri cevap

Başlıklar

Tercihaşkçayoyun
Görüş Bildir