Görüş Bildir
Haberler
İlerde Yapacağın Radikal Değişikliğin Ne Olduğunu Söylüyoruz

İlerde Yapacağın Radikal Değişikliğin Ne Olduğunu Söylüyoruz

Hepimizin bazen her şeyi bırakıp, arkamıza bakmadan gidesi gelir, ama bazı sebeplerden dolayı yapamayız. Senin ilerde yapacağın radikal değişikliğin ne olduğunu söylüyoruz.

Hadiii başlayalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Önce cinsiyetini seç.

2. Şimdi de yaşını seç.

3. İlk sorumuzla başlayalım. Şu an yaşadığın yerden ne kadar memnunsun? (1=en az 5=en çok)

4. Peki sen ne için çalışıyorsun?

5. Söyle bakalım, zor bir anında yanına koşacak kaç dostun var?

5. Söyle bakalım, zor bir anında yanına koşacak kaç dostun var?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki ilişkilerinden genellikle ne bekliyorsun?

6. Peki ilişkilerinden genellikle ne bekliyorsun?

7. Şu an bir ilişkin varsa, ne kadar süredir berabersiniz?

8. Buna da cevap ver bakalım. Yaptığın meslek ya da okuduğun bölüm seni mutlu ediyor mu?

8. Buna da cevap ver bakalım. Yaptığın meslek ya da okuduğun bölüm seni mutlu ediyor mu?

9. Sence hayatını dolu dolu yaşıyor musun?

9. Sence hayatını dolu dolu yaşıyor musun?

10. Son olarak bize bir hayalini söyle.

10. Son olarak bize bir hayalini söyle.
İçeriğin Devamı Aşağıda

Arkadaşlarınla birlikte başka bir ülkeye yerleşmek.

Senin yapacağın en büyük değişiklik ülkeden gitmek olur. Başka bir yerde kendine güzel bir hayat kurmak hayallerinden sadece birisi, bir de bu hayale arkadaşların eklenince mükemmel oldu. Buradaki koşuşturmacadan, sürekli bir yerlere yetişme çabasından ve bir türlü istediğin hayallere kavuşamadığından dolayı, rahat edeceğin bir yere gitmek istiyorsun. Tabii bu en doğal hakkın. Keyfine düşkün olduğun için mutlu olduğun ve yaşamaktan zevk aldığın bir yerde hayatını devam ettirmek istemen ve bunu gerçekleştirmen herkesin sana imrenmesini sağlayacak. Her zaman 'hayatımı daha verimli ve güzel yaşamak varken neden sıkıntıya giriyorum ki' diye düşünüyorsun. Sen en başından beri hayatını değiştirmek istiyordun ve bunun için hep çalıştın. Bir yere kadar çektiğin sıkıntının şimdi tadını çıkaracaksın. İlerde yapacağın bu değişiklik ile bambaşka biri olacaksın. Kararlarından pek pişmanlık duymayan sen yine harika bir karar verdiğinden eminsin. Mantık deyince herkesin aklına geliyorsun. Ne diyelim bu kadar güzel bir değişikliği kıskandık açıkçası.

Uzun yıllar birlikte olduğun sevgilinden ayrılacaksın!

Uzun yıllar birlikte olduğun sevgilinden ayrılacaksın!

Senin yapacağın değişiklik, uzun yıllardır beraber olduğun sevgilin ile ayrılmak olur. Artık yılların getirdiği yorgunluk mu diyelim, yoksa bıkkınlık mı bilemiyorum ama bu ilişki seni yıpratmış. Eskiden neşeli ve her şeye gülen, her şeyle dalga geçen sen artık hayata daha ciddi bakıyorsun. Çok aşık olduğun için zor bir ayrılık yaşayacaksın ama monoton ilişkin senin için artık ilerlemiyor. Bir süre senin peşinden de koşacak, yalvaracak ama sen bir kere kararını verdin mi geri dönüşü yoktur. Bu ilişki için çok çaba harcayacaksın. Güzel başlayıp, uzun yıllar devam edip daha sonra hayal kırıklığı ile bitecek. Her şeyi alttan almaya tahammül edemeyeceksin. Bir yerden sonra sen de susmayacaksın. Bu da ilişkinizin yıpranmasına ve çıkmaza girmesine neden olacak. Biz yine de iyi temennilerde bulunalım, umarım uzun yıllar aşık olduğun kişiyle birlikte olursun...

Senin yapacağın en büyük değişiklik en fazla saçını boyatmak olur.

Senin yapacağın en büyük değişiklik en fazla saçını boyatmak olur.

Senin en fazla yapacağın değişiklik saçını boyatmak, bakım yaptırmak olabilir. O kadar hayat umurunda değil ki, kime ne olmuş ne bitmiş ilgilenmiyorsun. Çünkü kafanı bu problemlerle doldurmak istemiyorsun. En büyük derdin bir sonraki öğün en yesem diye düşünmen olabilir. Sana yapılan kötülüklere sesini çıkarmıyorsun yani karşılık vermiyorsun. Çünkü sen bununla da uğraşamazsın, 'nasıl olsa eden bulur' diye kendi köşene çekilip sana yapılanları izliyorsun. Bunun yanında sana yapılan iyiliği ise asla karşılıksız bırakmazsın. Sana bir verirlerse, sen bin verirsin. Çok elin açık ve cömert birisin. Geleceğini pek düşünmüyorsun, nasıl olsa bir şekilde her şey yoluna girer diye düşünüyorsun. Her şey sana yorgunluk getiriyor. O yüzden dinlenmek, masaja gitmek en sevdiğin aktivitelerden. Kafana hiçbir şey takmaman rahat biri olduğunu gösteriyor. Sen böyle uzun yıllar yaşarsın bizden söylemesi.

Hayatından gereksiz insanları çıkartmak.

Senin yapacağın büyük değişiklik hayatındaki insanları tek tek çıkartmak olabilir. Öyle bir an gelecek ki, ilerde bu insanlar neden benim hayatımda diyeceksin. Şimdiye kadar sana bir faydaları olmayan, hatta zararları dokunan insanları hayatında tutman saçma gelecek ve onları hayatından çıkaracaksın. Yakın dostların, tabii ki ömürlük arkadaşların olarak kalacak ama sadece selam verip, yanında da bir sürü şey isteyen insanları, yani çıkarcı insanlardan hiç haz etmiyorsun. Bu yüzden hayatından onları çıkaracaksın. İnsanları tanımak zaman alır. Şu an hayatında olan insanlar sana iyi ve değerli gibi davranabilir ama ilerde böyle devam edeceğini sanmıyorum. Problemler çıkmaya başlayınca, sen onlara hemen kapıyı göstereceksin. Hayatında sorun çıkaran ve huzursuzluk yaratan insanlar yerine, hayatını kolaylaştıran, anlayışlı ve uyumlu insanları tercih ediyorsun. Bu hayatındaki insan fazlalığını temizlemek sana da iyi gelecek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
197
60
42
36
28
19
18
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın