İki Farklı İnsan Gibi! Bu Fotoğraflara Bakarken Makyajın Gücünü Net Bir Şekilde Göreceksiniz

182PAYLAŞIM

Aslında makyaj sadece, var olanı doğru bir teknikle ortaya çıkarıyor.

Buna kontür diyorlar, biz sihir diyoruz.

Tek kelimeyle harika bir iş.

Bu, herkesin ulaşmak istediği ergenlik sonrası dönüşümdür.

Yüz tanıma teknolojisi böyle durumlarda çalışıyor mu?

Göz makyajı inanılmaz;

Büyüyünce hepimiz bu kadın olmak istiyoruz.

Bugün K-pop yıldızı, yarın Kardashian!

Hiç doğru yüzyılda doğmamış gibi hissettiniz mi?

Aslında makyaj sadece var olanı doğru bir şekilde ortaya çıkarır.

Doğru ürün ve doğru teknikle porselen gibi bir cilt elde edebilirsiniz.

Bazı renkler cesaret ister;

Tüm gelinler, düğün günlerinde istedikleri gibi görmeyi hak ediyor.

Yeniliğe açık olun ve kaç yaşında olursanız olun canlı görünün.

Yakın çekim fotoğraflara her daim hazır.

Barbie'nin bir rock yıldızı olamayacağını kim söyledi?

View this post on Instagram

GIVEAWAY TIME! 🎉 As you may already know, I'm having my very first Masterclass in Paris next month on November 25th. As I'm working with modeling agencies out of Paris to select the model I want to have in my class, a thought came to me... "I've painted 1,000's of these model faces before, so why not switch up this Masterclass a bit?!" With that said... TODAY, I start the SPENCER GIVEAWAY for anyone who'd like to be my makeup model for my Paris Masterclass on November 25 :-) I don't care about height, skin, gender, weight, experience or any of that crazy stuff! Anyone (over the age of 18) and who lives ANYWHERE in Europe are qualified to enter. (Especially London, I know I have a lot of love for you out there!) If chosen, I'll fly you from wherever you're located and I'll put you up in a 5 Star Hotel here in Paris, ALL EXPENSES PAID! TO ENTER: - Comment your IG handle in the comment box below. - Repost this photo on your IG account, asking for your followers' support by commenting your IG handle back at the original photo I have listed on my IG. - tag #SPENCERGIVEAWAY RULES: THERE ARE NO RULES! 💃🏼 I'll be selecting the winner based on having met the above requirements, along with the amount of comments and love that their supporters left for them on my page. The winner will be announced early next month. I can't wait to meet one of you lucky winners in Paris soon! 👨🏼‍🎨 🇫🇷

A post shared by SPENCER (@paintedbyspencer) on

Makyaj sayesinde bakışlarınızla birkaç ayna çatlatabilirsiniz.

View this post on Instagram

Like, so camp.

A post shared by SPENCER (@paintedbyspencer) on

Mavi ve kırmızının birbirine en yakışan tonları olabilir;

💃

Bu ruju sürmeye kaç kişi cesaret edebilir?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kuzu02

Nikkinapalm dışındakiler çöpe.

coldhearted

Başlık yanlış olmuş "İki Farklı İnsan Gibi! Bu Fotoğraflara Bakarken Nitelikli Dolandırıcılığın Gücünü Net Bir Şekilde Göreceksiniz" olmalıydı.

joker_leo

böyle iyi işleri görünce artık erkek çıkmasın hayat arkadaşınızda ona dikkat edin gençler kusurlar bir şekilde böyle kapatılıyor da diğeri zor iş hanımlar seviyor böyle şeyleri hoş karşılamak lazım ne diyeyim ego yapmadıkça sıkıntı yok şimdi hem bu tarz ağır boyanmayı her gün yapacaklarını sanmıyorum ancak sanatçılar yapar hem toprak olacak şeye bu kadar kafayı takmayın bir yaşa geldikten sonra karşındakinin ruhu önemli oluyor ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

semih-kurnaz

nikinapalm teyze gibi kusurları kapatıp tatlış biri olacaksanız sorun değil ama diğerleri nitelikli dolandırıcılığa giriyor amacınız tek gecelik ilişkiyse bize iyilik yapmış olursunuz aksi halde bu ilişki yürümez kızlaaaaar en fazla yamalak olursunuz bilginiz olsun..

moondark

Üff siz de hiç birşeyi beğenmiyorsunuz. Hepsi güzel olmuş bence. Makyajsız halini görseniz bakmazsınız bile. Solgun suratlar, bayık ve yorgun gözler, bakımsız saçlar. Makyaj yapmayı seviyoruuuuuuuuuuuummmmmmm

auriel

Mühim olan; onların beğenip beğenmemesi veya doğal haliniz ile ilgilenmeyecek olması değil. Sizin, kendinize, gururla bakabiliyor olmanız. Her şeyi bir kenara bırakarak ekliyorum. Solgun suratlı, bayık ve yorgun gözlüyüm. Hiçbir makyaj malzemesi kullanmıyorum; buna rağmen erkekler, gördüğünde bakıyor. Kimisi ise makyajsız kadınlar hakkında oldukça olumlu görüşlere sahip. Bu şekilde bir argüman öne sürmeniz; kadınları, doğuştan sahip olduğu güzelliği ile özgüvensiz hissettiriyor aynı zamanda erkekler adına konuşarak onları genelliyor ve yargılıyorsunuz.

moondark

Ooo sen de çok duyarlanmışsın. Öncelikle "siz" derken burda yorum yapıp beğenmeyenlere yazdım, cinsiyet ayrımı da yok. "Erkek" kelimesi dahi geçmiyor yazdıklarımda. Ben kendimle makyaj yaparak gurur duymam zaten, makyaj yapmayı seviyorum dedim. Eyelinersız çıkmam abi :) Bak sen genelleme yapmışsın erkekler ie ilgili.

Görüş Bildir