Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ülkece İçinde Bulunduğumuz Durumun Özeti Niteliğindeki 20 İllüstrasyon

 > 
15bPAYLAŞIM

Unuttunuz mu? Bir zamanlar çocuktuk. Hani tek derdi oyuncağını kaybetme korkusu olan çocuklar... Büyüklerin neden birbirine bu kadar düşman olduklarına anlam veremezdik ve büyüyünce asla öyle olmayacağımızı söylerdik. Şimdi büyüdük ama ülkemiz yine görmek istemediğimiz bir durumda. O tertemiz çocuklar birbirlerini boğazlayacak kadar düşman kesildi. Unuttunuz mu kimseye zarar veremeyecek kadar güzel çocuklar olduğumuzu? Şöyle bir silkinip kendimize gelmemizin zamanı gelmedi mi?

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selimkazak

10 bana birini hatırlatıyo da neyse

hasan_isildak

3. dünya savaşı kaçınılmaz durumda.

sumy

Çok doğru kimse Pkk pyd daeş ışid i suçlamıyor . Tek suçlu hükümet olarak gösteriliyor.

sumy

Şuanın medyası sadece televizyonlar değil sosyal medya ve bu tarz haber siteleri onların gösterdiği hedefte maalesef olayı işleyenler değil devlet.

gorkem-guven1

teröriste diyelim mi çıkıp terörist niye bunu yaptın diye o şerefsiz o ahlaksız fakat bunu engellememek şehirleri silah deposuna çevirdiğini görüp de engellememek ise daha büyük bir şerefsizlik daha büyük bir orospuçocukluğu bir devlet başkentini 3 bombalı saldırıyada koruyamıyor ve istifa etmiyorsa kusura bakma hükümetide suçlarım teröristide

cakma-trakyali

:(( çok kötü hissediyorum

sek

#7 de Selvi yi gördünüz mü ?

hasan_isildak

...?

sek

http://onedio.com/haber/alismayacagiz-abdulkadir-selvi-nin-bir-sure-terorle-yasamaya-alismamiz-gerek-aciklamasina-tepkiler-691559

Görüş Bildir