Görüş Bildir
Haberler
İbrahimoviç Yayın Dünyasına da Gol Attı

İbrahimoviç Yayın Dünyasına da Gol Attı

Batuhan
25.11.2015 - 14:51

Boşnak asıllı İsveçli futbolcunun David Lagercrantz'a verdiği röportajla yazılan 'Ben Zlatan İbrahimoviç', İsveç'te tüm zamanların en hızlı satan kitaplarından

İçeriğin Devamı Aşağıda

İsveç'in efsanevi polisiye yazarı Stieg Larsson'un 'Millennium' serisini devam ettiren David Lagercrantz'ın ismini dünyaya duyuran kitabı 'Ben Zlatan Ibrahimovic' Türkçe yayımlandı. Pegasus Yayınları etiketiyle çıkan kitap tüm dünyada yazarın 'Örümcek Ağındaki Kız' kitabından önce basılmıştı.

Zlatan Ibrahimovic'in David Lagercrantz'a verdiği yaklaşık 100 saatlik röportajdan doğan biyografi, İsveç edebiyat tarihinin en hızlı satılan kitabı oldu. 'Ben Zlatan İbrahimoviç', ülkede yayımlandığı Kasım 2011'den Noel dönemine kadar 500 bin kopyalık satış rakamına ulaştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

'Bu kitabı etrafından yanlış sebeplerle dışlanmış, toplum tarafından kendisine farklıymış muamelesi yapılan bütün çocuklara gönderiyorum. Başka insanlara benzememek kötü bir şey değildir.

Kendinize inanmaya devam edin. Sonuçta, bakarsanız, işler benim için yolunda gitti,” ünlü futbolcunun bu sözleriyle açılan kitap, onun çocukluk yıllarına, Malmö'ye taşınmasına, Ajax'a gidişine, Juventus yıllarına, Inter'de Roberto Mancini ile olan ilişkisine ve Jose Mourinho'ya olan hayranlığına dek birçok konuyu içeriyor.

Milliyet Sanat

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
26
5
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gizem Çebin

Ya ben bu kitabı istiyorummm <3

Kirdar Kadir

kitap çok güzel tavsiye ederim.bitirince kitabı egom patladı resmen!