Görüş Bildir
Haberler
Hoşlandığın Kişi Tarafından Reddedilmenin Dünyanın Sonu Olmadığının 10 Kanıtı

etiket Hoşlandığın Kişi Tarafından Reddedilmenin Dünyanın Sonu Olmadığının 10 Kanıtı

Sally Bloom
04.06.2023 - 23:47

Reddedilmek acıtır.. Kaç yaşında olursak olalım sevgimize karşılık bulamadığımızda canımız çok yanar, yıkılırız. Reddedilmek ne kadar üzerse üzsün asla dünyanın sonu değildir, hatta bazen iyi yanları bile olabilir. Gelin bunları birlikte inceleyim, keyifli okumalar!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Güçlenirsiniz!

Evet aşık oldunuz, cesaretinizi topladınız, açıldınız ve reddedildiniz. Çok üzücü olabilir ama unutmayın ki bizi öldürmeyen şey güçlendirir! Ne kadar üzülsek de devam etmeliyiz. Böylece daha da güçlenebiliriz!

2. Yalnızlık hiç de kötü değil!

2. Yalnızlık hiç de kötü değil!

Ne kadar kabul etmek istemesek de yalnız olmak o kadar da kötü değildir! Kalbiniz kırık olabilir ama yine de olumlu tarafından bakmaya çalışın. Yalnızlık biraz da öz güven ve özgürlük demektir, tadını çıkarın!

3. Zararın neresinden dönülse kardır...

3. Zararın neresinden dönülse kardır...

Bazı ilişkiler başlamadan bitmelidir bunu unutmayın! Eğer reddedildiyseniz üzülmeyin, bu karşınızdaki kişinin size uygun biri olmadığını gösterir. Kötü gidecek ve sizi sonunda çok üzecek biriyle olmak yerine ilişkinin başlamadan bittiğine sevinmeye çalışın.

4. İnanın herkes reddediliyor...

Kaçınılmaz ama maalesef herkes reddediliyor! Yani dünyanın sonu değil, herkes ama herkesin mutlaka aşkına karşılık alamadığı birisi vardır. Bu durumun normal olduğunu kabul etmelisiniz.

5. Yeni aşklara yelken açabilirsiniz. 💘

Reddedilmek dünyanın sonu değil, yeni şeylerin başlangıcı olabilir! Unutmayın ki tekrar aşık olabilir ve aşkınıza karşılık bulabilirsiniz. Yeni heyecanlara gözlerinizi dört açın!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Arkadaşlarınız her zaman yanınızdadır!

Ne kadar üzülürseniz üzülün karşılıklı hissetmediğimiz duygular bir süre sonra bitiyor. Bu süre boyunca arkadaşlarınızla vakit geçirip onlara içinizi dökün. Onların da yaşadıklarını dinleyince dünyanın sonu olmadığını anlayacaksınız.

7. Kendinize odaklanırsınız.

7. Kendinize odaklanırsınız.

Aşkınıza karşılık bulamamış olabilirsiniz, bu kendinizi sevmenize engel olmamalı! Kendinize odaklandığınızda hayatınızın merkezinde sevdiğiniz insan değil kendiniz olduğunu fark edeceksiniz.

8. Biraz hobi ve sporla tüm sıkıntılar giderilir!

Silkelenin ve biraz ter atın, hobilerinizle uğraşın. Kısa sürede modunuzu yükselecek ve değmezmiş diyeceksiniz!

9. Bu da geçer, neler geçmedi ki??

Klişe ama doğru... Bu zamana kadar neleri atlattınız, bu da geçer!

10. Cesaretinizi tebrik edin!

Birine açılmak ve duygularını itiraf etmek çok büyük cesaret ve özgüven ister. Kendinizi bunu yapabildiğiniz için tebrik etmelisiniz, sonu ne olursa olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
14
10
10
9
5
4
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Bozkurt

Doların 21 TL olduğu bir dönemde tasarruf konusuna hiç değinilmemiş.