Görüş Bildir
Haberler
Herkesin İsmini Bilmediği Ama Sima Olarak Tanıdığı Ünlü "Sarışın Esmer": Satya Oblette

Herkesin İsmini Bilmediği Ama Sima Olarak Tanıdığı Ünlü "Sarışın Esmer": Satya Oblette

Hepimiz onu bir giyim markasının katalog mankeni olarak tanıyoruz. Televizyonda, sokakta, dergilerde görüp dikkatimizi çekeli çok oldu. İlk bakışta rahatsız edici bir tipi olsa da insan baktıktan sonra bir daha bakmak ihtiyacı hissediyor. Peki kim bu hem sarışın hem de esmer olan adam? Sizler için yine merak edilenin peşindeyiz: İşte Satya Oblette!

İçeriğin Devamı Aşağıda

Dramatik hayat hikayesi

Dramatik hayat hikayesi

1976 yılında Hindistan'ta fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş. Aynı yıl çocuk sahibi olmayı bekleyen ancak doğumda çocuklarını kaybeden Fransız bir çift de Satya'yı evlatlık olarak almak istemiş. Fakir olan anne de bu duruma rıza gösterip Satya'yı Fransız aileye vermiş.

Hem yetenekli hem de yardımsever

Hem yetenekli hem de yardımsever

Yeni ailesi ile Paris'te büyüyen Satya gerçek bir Fransız gibi yetişmiş. Mankenliğe başlaması tesadüf olarak anlatılsa da bu konuda çok net bilgiler yok. Ancak Satya çok yönlü bir adam. Pilotluk brövesi bile almış zamanında. Bunun yanı sıra geldiği yeri asla unutmayıp Birleşmiş Milletler adına fakir ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmek amacıyla gönüllü olarak çalışıyor.

Nerden çıkmış bu sarışınlık sevdası?

Nerden çıkmış bu sarışınlık sevdası?

Satya, gençliğinden beri modellik yapıyor. Sektör zor, şartlar çetin. Hele bir de esmer tenli ve Asyalıysanız diğer modellere göre daha şanslı olmak zorundasınız. İşte bu çıkmazların içerisinde bir o yana bir bu yana gidip gelirken 'lanet olsun' diyip çalışmayı bırakmış. Bir gün memleketi Hindistan'a gittiğinde aynı kendisi gibi koyu tenli ama saçları ve sakalı gri olan bir adam görmüş. Bu durumdan aşırı ilham alarak Paris'e döndüğünde saçları kestirip bir güzel platin rengine boyamış, sakalları da hakeza.

Moda dünyasına Satya ile gelen yeni soluk...

Moda dünyasına Satya ile gelen yeni soluk...

Oluşturduğu yeni imajıyla Jean Paul Gaultier'in kapısına dayanan mankeni görenler şok olmuş ama ünlü modacı anında 'Hadi beraber çalışalım' demiş. O gün bugündür Satya, moda dünyasının en çok aranan erkek top modellerinden bir tanesi.

Bitmiyor, aynı zamanda da aktör.

Bitmiyor, aynı zamanda da aktör.

1997 yılından bu yana üç tane filmde bile oynamış. Tahmin edersiniz ki üçü de Fransız filmi. 1997 yapımı Tonka, 2005 yapımı Le Candidat ve 2014 yapımı Un Village Presque Parfait aktörlük kariyerinin filmleri. Tabii ki şimdilik...

İşte Satya Oblette'in Instagram hesabından bir kaç fotoğraf

İçeriğin Devamı Aşağıda

Editör notu : Kime benzettiğinizi çok iyi biliyorum :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
150
123
94
21
8
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
A Freca Menta

Tarık Mengüç aq...

Sultan Aragornhamid

azis ve tarık mengüç'ün evlatlık çocuğu gibi bişey.

Jaymz

10 sn bakınca şakşukayı söylüyosun

menemen

tarık mengucun ulkemizde harcandıgının kanıtı niteliğinde