Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkes Ayağını Denk Alacak! Seda Sayan'la Başlayıp Seda Sayan'la Biten 12 Adımlık Kavga Zinciri

-

Seda Sayan, her zaman açık sözlülüğü ve dürüstlüğüyle tanınan bir kadın. Sözünü söylemekten asla çekinmedi ve kimseden de korkmadı. Bugün de, onun dobralığından yola çıkarak, sizler için bu kavga zincirini inceledik.

1. Seda Sayan-Demet Akalın- Tanıtım filmimde neden eski sevgilimi gösterdin kavgası

Demet Akalın, Seda Sayan'ın programına konuk olmuştu. Seda Sayan da Demet Akalın için ufak bir tanıtım videosu hazırlatmıştı ekibine. Buraya kadar her şey güzel ancak videoda Demet Akalın'ın eski sevgilisi İbrahim Kutluay'ın yer alması, Demet'in tepesini attırmış. Seda Sayan defalarca özür dileyerek Demet'in gönlünü almış gerçi 🌹

2. Demet Akalın- Hande Yener- Kızıma neden 💩 emojisi yolladın kavgası

Bir küs bir barışık arkadaşlık ilişkileriyle, magazin gündeminin her zaman tam ortasına kurulan bu ikilinin kavgaları asla bitmiyor. En son kavga, Hande Yener'in, Demet Akalın'ın kızı Hira'nın fotoğrafının altına 💩 (gülen bok) emojisi koymasıyla gerçekleşti. Demet Akalın adeta çıldırdı ve Hande Yener'i ateşten beter sözleriyle yerden yere vurdu.

3. Hande Yener-Seren Serengil- Telifmetrede birinci çıkamazsın kavgası

Her şey Hande Yener'in radyolarda en çok dinlenen şarkıcı olduğunun açıklanmasıyla başladı. Seren Serengil, sunduğu programda "buna inanmıyorum, araştıracağım" dedi ve fitili ateşledi. Bunu duyan Hande Yener, Instagram hesabından Seren Serengil'in üstsüz fotoğraflarını paylaştı. İkili şu an mahkemelere düşmüş durumda 😲

4. Seren Serengil-Gülben Ergen- Senin ar damarın çatlamış kavgası

Seren Serengil ve Gülben Ergen de ezelden beri kavgalı olan ünlülerden. Gülben Ergen'in evli bir erkekle ilişki yaşadığını söyleyerek ilk hamleyi yapmıştı. Gülben Ergen, hakkındaki bu iddialara karşı, yapılacak en mantıklı hareketi yaptı ve Seren Serengil'in kendisi hakkında konuşmaması için mahkeme kararı aldırdı. Ancak Seren durmadı ve konuşmaya devam etti. Bu yüzden de 3 günlük hapis cezası aldı ve cezasını çekti.

5. Gülben Ergen-Hülya Avşar- Bizim de sebebini bilmediğimiz yılların eskimeyen kavgası

Aralarında hep bir kapışma hep bir kavga vardı. Dizileri aynı dönemde yayına girdi, aynı dönemde kendi isimlerini taşıyan dergi çıkardılar. Tam olarak sebebi bilinmese de, aralarındaki kapışma asla bitmedi.

6. Hülya Avşar-Okan Bayülgen- Sen sinemadan ne anlarsın kavgası

Jüri olarak katıldıkları yarışma programında, sık sık karşıt düşünceleri savundular ve belki de reyting için her programda tartışmaktan geri durmadılar. Hülya Avşar, Okan Bayülgen'in sözleri için "abuk subuk, kimsenin anlamadığı şekilde konuşuyor" diye yorumladı.

7. Okan Bayülgen-Nihat Doğan- Tarkan yapınca vaauuuv ben yapınca tü kaka kavgası

Okan Bayülgen, programında Nihat Doğan'ın "benim olmazsan taciz ederim" şarkısının klibini yayınlayarak ufak da olsa dalga geçti. Nihat Doğan da, bu sözlerin tüm şarkılarda yer aldığını, kendisi yapınca dalga geçildiğini ve kendisini tecavüzcü Coşkun gibi hissettiğini söyledi.

8. Nihat Doğan-İbrahim Tatlıses- Senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister kavgası

İbrahim Tatlıses'in Nihat Doğan için "ruhsuz, şimdi delikanlı mı oldu?" demesiyle başlayan kavga, Nihat Doğan'ın yıllar sonra da dillere pelesenk olacak o sözleri kurmasına sebep olmuştu: "Senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister."

9. İbrahim Tatlıses-Bülent Ersoy- O geçirdiğin altyazıları sana yediririm kavgası

Programları aynı anda yayınlanan İbrahim Tatlıses ve Bülent Ersoy'un kavgası, programlarında birbirlerine laf atmaları ve atışmalarıyla başladı. Daha sonra Bülent Ersoy'un İbrahim Tatlıses'e "cahil" demesiyle iyice alevlenen tartışma, bugün bile ikili arasında soğuk rüzgarlar estiriyor.

10. Bülent Ersoy- Gülşen- Evli insanlarla ilişki kurulmasını hazmedemiyorum kavgası

Gülşen'in Erol Köse ile olan ilişkisi, Bülent Ersoy'u çok sinirlendirmişti. Bülent Ersoy, programına konuk aldığı Gülşen'e karşı açtı ağzını yumdu gözünü. O dönem evli olan Erol Köse ile ilişki yaşayan Gülşen'e karşı çok acımasız cümleler kurdu.

11. Gülşen- Erol Köse- Kayınvalidemi arayıp "damadınız şu anda benim yatağımda" dedin kavgası

Bir dönem ilişkileri olan Gülşen ve Erol Köse de, magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti. Ayrılıkları sonrasında pek çok açıklama yapan Erol Köse'nin son açıklaması ise gündemi yerinden oynatmıştı. Erol Köse, Gülşen'in, kayınvalidesini arayıp "damadın şu an benim yatağımda" dediğini iddia etti.

12. Erol Köse-Seda Sayan- Sen kimsin kavgası

Her şey Erol Köse'nin, Seda Sayan hakkında "pavyondan gelme, cazgır kadın" demesiyle başladı. Bunu duyan Kadırgalı Seda sessiz kalır mı hiç? Açtı ağzını yumdu gözünü. Son yılların efsaneleşmiş bu kavgasını, video olmadan anmak haksızlık olur...

Seda Sayan Erol Köse'ye Canlı Yayında Küfür !

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sergulese

Erol Köse, Gülşen'in, kayınvalidesini arayıp "damadın şu an benim yatağımda" :D

asena_elif_94

seda ablacım senin dobralığın benim dobralığım önünde diz çöker tövbe ister

wednesday-addams

n.d. ye bak la "tarkan yapınca vauuv" muş. sen kimsin lan kendini tarkan'la kıyaslıyorsun?

emir___han

Gülşen de ne miğdesiz. Erol köse, reha muhtar... ıyykkk

prensesmadelien

sonuç olarak Seda Sayan Seda Sayan’la kavgalı

Görüş Bildir