'Terör Örgütüne Yakın' Diyerek Suçladığı Gençten Özür Dileyen Burhan Kuzu'ya Yanıt: 'Yok Öyle, Mahkemede Hesaplaşacağız'

155PAYLAŞIM

Eski AKP milletvekili Burhan Kuzu, Twitter'da 'terör örgütüne yakın olmakla' suçladığı Cihan Yaşar adlı gençten özür diledi. Yaşar, Kuzu'nun özrünün ardından 'Yok öyle, mahkemede hesaplaşacağız' yanıtını verdi.

23 Haziran İstanbul Seçimleri öncesinde yaptığı 'Oyumu İstanbul’da kullanmak ve seçimde çalışmak için düğünümü erteliyorum' paylaşımı ile gündeme gelen Yaşar'ın düğünü, geçtiğimiz günlerde Batman'da gerçekleşmiş ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da düğüne katılmıştı.

'Yaşar ailesini ve genç çifti üzmek gibi bir niyetim asla yoktur'

Burhan Kuzu, geçtiğimiz günlerde 'terör örgütüne yakın' ifadeleriyle hedef gösterdiği Cihan Yaşar'dan, 'Aldığım bilgilerin hatalı olduğunu üzülerek öğrendim' diyerek özür diledi.

Cihan Yaşar, ailesini terör örgütüne yakın olmakla itham eden Burhan Kuzu'nun özrünü kabul etmedi.

Kuzu, Yaşar'ın düğünü için 'Batman’da terör örgütlerine yakınlığı ile bilinen bir düğüne katılıyor' ifadesini kullanmıştı.

Yaşar ise 'Bizim ailemizde bir tane terör örgütüne destek veren bulamazsın' demişti.

Yaşar, İstanbul seçimlerinin iptalinden sonra, 23 Haziran'daki düğününü ertelediğini ve seçimler için çalışacağını açıkladığı paylaşımıyla gündeme gelmişti.

23 Haziran'da Yapacağı Düğününü İptal Etti: 'Ekrem Başkana Haksızlık Yapılırken Evlenemem' - onedio.com
23 Haziran'da Yapacağı Düğününü İptal Etti: 'Ekrem Başkana Haksızlık Yapılırken Evlenemem' - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir