Hayvanların Burçları Var mıdır? Onları Nasıl Etkiler?

1PAYLAŞIM

Bizim gibi hayvanların da burçları vardır. Peki senin sevimli dostunun burcu ne? Beraber patili dostlarımızın burcunun onu nasıl etkilediğine bakalım 👇

Kaynak: http://www.minikpati.com/

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Koç burcu olan hayvanlar genellikle çok enerjiklerdir. Agresif olurlar. Disiplin edilmeleri zordur. Başına buyruk ve öz güvenlilerdir. Yalnız olmayı tercih ederler. Başka hayvanlarla sık sık kavga edebilirler. Sinirlendiklerinde sahiplerini ısırabilirler. Koç burcu hayvanı gürültücüdür. Sinirlendiklerinde baş bölgelerini sıkça kullanırlar. Evde başka bir hayvana tahammülleri yoktur.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcu hayvanlar şefkatli, uysal ve tembeldir. Sevilmekten çok hoşlanırlar. Enerjik değillerdir, gün içinde sıklıkla uyuyabilirler. Yemek yemeye düşkün olurlar. Sabırlıdırlar. Evde vakit geçirmeyi çok severler. Bu hayvanlarla yaşamak kolay ve rahattır.

İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu olan hayvanlar ilgi hep üzerlerinde olsun isterler. Fazlasıyla konuşkan ve oyuncudurlar. Sıcakkanlı olup aynı zamanda da nazlıdırlar. Yemek yemeye çok düşkün değillerdir. Çabuk sinirlenen bir yapıları vardır ve oldukça sabırsızlardır.

Yengeç (22 Haziran-23 Temmuz)

Evde kalmayı dışarı çıkmaya tercih ederler. Ruh halleri sürekli değişebilir. Çok hassastırlar. Bu hayvanlar üzgün ruh halinde olabilirler. Sahiplerine karşı sevgi doludurlar ve aynı sevgiyi sahibinden de beklerler. Evde bir başına bırakılmaları onları üzebilir. Ayrıca biraz tembeldirler. Mideleri hassastır.

Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos)

Aslan burcu hayvanları cesur, özgüvenli ve korkusuzdur. Adeta evin lideridir. Şımartılmak hoşlarına gider. Enerjik hayvanlardır. Oldukça ısrarcı olurlar. Bazen ilgiyi üzerine çekmek için dramatik ruh haline girebilirler.

Başak (24 Ağustos- 23 Eylül)

Çalışkan mizaçlı hayvanlardır. Fazlasıyla dakik olurlar. Oyuncaklarına, yatağına karşı temiz ve düzenlidir. Bu burçtaki hayvanlar dâhidirler. Çevik, bağımsız bir yapıları ve umursamaz tavırları vardır. Diğer hayvanları pek takmazlar.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu hayvanları arkadaş canlısıdır. Yalnızlıktan pek hoşlanmazlar bu yüzden evde bir arkadaşının olması onları mutlu edebilir. Çok yönlülerdir. Tüyleri parlak ve yumuşaktır. Sinirlendiklerin de daha ılımlı ve barışçıl bir yaklaşımları vardır. Sahibiyle samimi olmayı sever ama fazla samimiyetten de hoşlanmazlar.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sakin bir yapıda olup az sinirlenirler. Özgürlüklerine aşırı düşkündürler. Akrep burcu hayvanları inatçı olur. Çabuk ve kolayca öğrenirler. Başka hayvanlarla iyi anlaşamazlar. Üzüldüklerinde genellikle içlerine kapanırlar.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Hep pozitiflerdir. Bazen çok gürültücü olabilirler. Söz dinleyen bir yapıları olup aynı zamanda da yaramazdırlar. Maceracıdırlar ve gezmeyi severler. Fiziksel olarak aşırı aktif ve sahiplerine çok düşkündürler. Sakar ve kazaya yatkın hayvanlardır. O yüzden Yay burcu hayvanına sahip kişiler çok dikkat etmeliler.

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hayvanlar çok bencil olurlar, bütün eşyalarını fazlaca sahiplenirler ve paylaşmayı sevmezler. Dışarıdan bakıldığında ciddi ve soğuk görünürler. Biraz asosyaldirler. Oğlak burcu hayvanı çalışkan bir yapıda olup, aşırı derecede zeki olurlar.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Dengesiz ve tuhaf hareketleri olabilir. Hiperaktif hayvanlardır. Karanlık ortamdan hoşlanmazlar. Herkesle anlaşabilirler. Eğer Kova burcu bir hayvanınız varsa onu sıkça kablo veya elektrikli cihazların yanında bulabilirsiniz.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Balık hayvanları nazik ruhlu ve sevgi doludurlar. Sezgisel güçleri kuvvetlidir. Sahiplerine sarılmaktan çok hoşlanırlar. Çoğu hayvan gibi sudan korkmaz hatta suyu severler. Sessiz, sakin yapıdadırlar.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

İnternette Sıkça Gördüğümüz ve Her Yerde Karşımıza Çıkan Ünlü Meme'lerin Günümüzdeki Halleri - onedio.com
İnternette Sıkça Gördüğümüz ve Her Yerde Karşımıza Çıkan Ünlü Meme'lerin Günümüzdeki Halleri - onedio.com
Arkana Bakma: 10 Haziran'da İkizler Burcunda Güneş Tutulması Yaşanıyor, Geçmiş Ardımızda Kalıyor! - onedio.com
Arkana Bakma: 10 Haziran'da İkizler Burcunda Güneş Tutulması Yaşanıyor, Geçmiş Ardımızda Kalıyor! - onedio.com
Hiçbir Zaman Eskimeyen ve Sevgimizin Asla Bitmediği Pokemonların İsimlerinin Anlamını Biliyor musunuz? - onedio.com
Hiçbir Zaman Eskimeyen ve Sevgimizin Asla Bitmediği Pokemonların İsimlerinin Anlamını Biliyor musunuz? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tengu-sensei

Duyduğum en saçma şey. Kediler doğumda genelde 1 yavrudan fazla doğurur. Bu yavruların da burcunun aynı olması gerekir dolayısıyla kişilik özelliklerinin de;) gel gör ki çoğunun karakterlerinin birbiriyle alakası yok. Hayvanlarla ilgili yapılabilecek yüzlerce güzel içerik var amaaa boş boş içerik hazılıyorsunuz. Az düşünün içerik yapmadan önce lütfen ya

f.-e.

Hiç alakası yok... Tamamen saçmalık.

yesimy

Ahahaha şu burç saçmalığının hayvanlara uyarlanmadığı kalmıştı bi 👏

Görüş Bildir