Hayattaki Şansım? Daha Dizinin İlk Bölümünde Ölerek Bizi Dumur Etmiş Şanssız Karakterler

-

Dram dizilerinin havalı girişleri meşhurdur. Seyirciyi şok etmek, karakterlere yaşamak ve intikam almak için sebep vermek, bazen de al ulan dramın kralı demek için nice karakterler ölüyor. Hem de daha ilk bölümde!

Kaynak: Best Turkish Scenes

1. Söz dizisinin Yavuz askeri evlilik için gün sayarken bir çatışmanın ortasında kaldı. Tam taka taka taka tüm teröristleri vurdu öldürdü derken canlı bombanın teki kendini patlattı. Nişanlısını bu patlamada kaybetti.

2. Savaşçı dizisinde de benzer bir durum yaşandı. Yine evlenmek üzere olan bir asker. Ama bu sefer bayrak uğruna şehit oldu Burak asker.

3. Daha bismillah diziyi yeni yeni tanımaya başlarken "Bu adam favori olur." dediğimiz Kahraman çat diye öldü Çukur'da. Şoksa şok!

4. Benim İçin Üzülme dizisinin Trabzonspor seçmelerine hazırlanan yağız delikanlısı Ahmet de apansızın öldürüldü. Hem de yanlış hedef olarak...

5. Kurtlar Vadisi Pusu'nun da kurbanı Özdemir Sabancı suikastine benzetilen bir ölüm şekliyle Çağrı Toros'tu. Zaten arkasında büyük bir kaos bıraktı.

6. Kırgın Çiçekler'in Cemre'si bir gecede hem yetim hem öksüz kaldı. Babasının intiharını engellemeye çalışan annesi yanlışlıkla vuruldu.

7. Babası bunun üzerine kendi hayatına da son vermek isteyerek kendini vurdu. Çok kötü başlangıç be.

8. Avlu dizisinde ise Nihal Müdür kargaşada öldü. Şebnem Dönmez söz konusu olduğu için bu olayın ilk bölümde gerçekleşmesi herkesi şaşırttı.

9. Rüzgar'ın Kalbi de bu aşırı fantastik ölümle başladı. Cilveleşiyorsunuz, karınıza araba çarpıyor, okeyde ortiniz okeyi atmış gibi tepki veriyorsunuz...

10. Ufak Tefek Cinayetler'de ise direkt olarak bir cinayetle başladık. Koca bir ev, dev bir parti ve kim olduğunu bilmediğimiz ve öğrenmek için bir sezon beklediğimiz maktul. Öğrenmek için 39 bölüm izledik.

11. Yüz Yüze dizisi 3. bölümü göremese de çok heyecanlı başlamıştı. Bölüm boyunca yanaklarını sıkmak istediğimiz Mustafa karakteri bir banka soygununda öldürüldü. Zaten her şey sonra, bu intikam hırsıyla başladı.

12. Kara Ekmek'in de kırılım noktası bir ölümdü. Kavga ettiği nişanlısını 'yanlışlıkla' uçurumdan iten adam, komik diye kavgayı çekerken yanlışlıkla bu cinayeti de kaydeden kadın ve onların hikayesi...

13. Finali de Kızlarım İçin'de yapıyoruz. Gerçekten sürpriz olmuştu. Annesini başka bir adamla görünce çıldıran ve annesinin kışkırtmalarına dayanamayan Sumru, öz annesini öldürmüştü. Babası da suçu üzerine alıp 'Kızlarım İçin' demeye başlamıştı.

Şu krizde iş buluyorsun sonra ilk bölümde gidiyorsun. Epey içlendirici...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
doktorumtrak

içeriğe konu olan dizilerin hiç birini izlememiş olmam ile övünüyorum getirin madalyamı :) Dipçe: Zaten lost ve game of thrones falan da izlememiştim

ercy

Yalnız değilmişim!!!

Gizli Kullanıcı

hepsinin senaristleri ruh hastası. İzleyen de ayrı bir manyak.

karakartal06

bir tane bile "zeka" içeren dizi yok!!!

bykzlt

Bunlar sadece konuyla alakalı olanlarsa kaç tane dizi var ülkede, dizi sektöründe bayağı ilerlemişiz.

emine.ata.73

ilk sezonda ölen Ned Stark’ıda bonus yapın pliiz

Görüş Bildir