Hayatının En Güzel Çağını Ne Zaman Yaşayacağını Söylüyoruz!

1.1bPAYLAŞIM

Hayatının en güzel çağını daha yaşamadın mı? Belki de yaşamışsındır, bilemeyiz. İstersen testimizi seç de sonucu gör!

Hazırsan başlayalım!

1. Öncelikle bir yaşını öğrenelim!

2. İşini/okulunu ne kadar sevdiğini bize 1-10 arası puanlar mısın?

3. Kendi hayatından şunlardan birini çıkarma şansın olsaydı neyi çıkarırdın?

4. Kitap okumak için favori yerin neresi peki?

Tuvalet
Okuma koltuğunda
Park/bahçe
Toplu ulaşım
Kütüphane
Kafe

5. Ruh halin genelde nasıldır?

6. İçinde kelebekler uçuran mevsimi öğrenelim şimdi de!

7. Piyango sana çıksa ilk iş olarak ne yaparsın?

Borçlarımı öderim
Bankaya faize koyarım
Yurtdışına giderim
Ev, araba alırım
Sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunurum
Fakire fukaraya dağıtırım

8. Geldik son soruya. Bu fotoğrafı gördüğünde ilk hissin ne oldu?

Üniversite dönemi!

Verdiğin cevaplara göre sen hayatının en güzel çağını üniversite döneminde yaşayacaksın! Hayatının en mutlu dönemini yaşadığını sanmıyordun değil mi? Daha yaşanacak ne güzel günler var bir bilsen... Üniversiteye kapağı bir at bak o zaman ne mutluluklar yaşayacaksın. Yeni arkadaşlıklar, yeni tecrübeler. Büyüyeceksin yani kısaca. Eğlenceli ve neşeli haline en uygun ortam üniversite ortamı olacak orası kesin. Oradaki her anın tadını çıkarmaya bak. Üniversite bittikten sonra keşkelerle dolmamaktansa mutlu olacağın her şeyi yap bu dönemde! İnsan kaç kere üniversite ortamı yaşayabilir ki? Tadını çıkar!

Evlilik dönemi!

Verdiğin cevaplara göre sen hayatının en güzel çağını evlilik döneminde yaşayacaksın! Farklı bir şey düşündüğünü sanmıyoruz. Şu andaki durumundan memnun olduğun pek söylenemez. Evlenince bazı şeylerin düzeleceğini ve daha mutlu olacağını sen de biliyorsun. Önüne açılan bu yeni kapıdan gireceksin ve hayatının en güzel dönemi başlamış olacak. Bazen inişli, çıkışlı ve zor zamanlar olacaktır ama gün sonunda baktığında hep şükredeceksin!

Emeklilik dönemi!

Verdiğin cevaplara göre sen hayatının en güzel çağını emeklilik döneminde yaşayacaksın! Bugüne kadar yaşayamadığın mutluluğu ve huzuru emeklilik döneminde göreceksin! Belki bir tatil kasabasında bahçeli bir ev, belki de dünya turu o sana kalmış. Ama emeklilik döneminin dolu dolu geçeceğine eminiz. Emeklilikte yaşasam ne olur deme! Onu göremeyenler, yaşayamayanlar da var! Ne mutlu ki güzel günler görebileceğin zamanlar var! Azıcık dişine sıkman lazım sadece!

Hayatının en güzel çağını çoktan yaşamışsın!

Verdiğin cevaplara göre sen hayatının en güzel çağını çoktaaan yaşamışsın! Hayatının en güzel çağlarını küçüklük döneminde yaşamışsın bile! Bu demek değil ki daha güzel günlerin olmayacak ama geçmişe hep bir özmlem duyacağın da aşikar. Zaten hepimizde az biraz burukluk vardır çocukluğumuzla ilgili. Keşke o günlere dönebilsek bugünkü aklımızla. Ne güzel günlerdi be...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nazliks7

üniversite dönemi inşallah Allah'ım

esu500

Üniversite dönemi! Verdiğin cevaplara göre sen hayatının en güzel çağını üniversite döneminde yaşayacaksın! Hayatının en mutlu dönemini yaşadığını sanmıyordun değil mi? Daha yaşanacak ne güzel günler var bir bilsen... Üniversiteye kapağı bir at bak o zaman ne mutluluklar yaşayacaksın. Yeni arkadaşlıklar, yeni tecrübeler. Büyüyeceksin yani kısaca. Eğlenceli ve neşeli haline en uygun ortam üniversite ortamı olacak orası kesin. Oradaki her anın tadını çıkarmaya bak. Üniversite bittikten sonra keşkelerle dolmamaktansa mutlu olacağın her şeyi yap bu dönemde! İnsan kaç kere üniversite ortamı yaşayabilir ki? Tadını çıkar!

galiyev

kardeş zaten üniversitedeyim ve mutsuzum ne diyonuz siz.

kusursuzlugunkusuru

Yaşadık tabi hem de öyle bir yaşadık ki! :) Şahane Pazar'ı da hiç izlemezdim bu arada. ;)

selahattin-kurt1

Evlilik dönemi :)) umarim gercekten sevebilecegim biri cikar

Görüş Bildir