Hangi Ünlü DEĞİLSİN?

-

Sen birçok kişi olabilirsin; ama bu ünlülerden biri olamazsın. Yok yok mümkünatı yok o-la-maz-sın! Peki ama hangisi olamazsın?

1. Senin cinsiyetin hangisi değil?

Erkek değil
Kadın değil
Bu soruda kafam çok karıştı

2. Şu özelliklerden hangisi senin değil; olmaz, olamaz?

3. Facebook'taki şu hareketlerden hangisini yapmazsın, yapamazsın?

Kendi durumumu beğenmem
Millete oyun isteği göndermem
Sevgilimi "kocişim", "bebişim" diye etiketlemem
Her toplumsal olaydan sonra ismime bir şey eklemem
Bahattin paylaşmam
Sevgilimle ortak hesap açmam

4. Bir şarkı seçmesene!

bombabomba.com
Nane Şekeri
Lay lay lom galiba
Yaranamadım
15 kişiye saldırdım
Benim adım Elvan Dalton

5. Pekii, hangi yabancı ünlü olamazsın desek?

Paris Hilton
Kim Kardashian
George W. Bush
Justin Bieber
Miley Cyrus
Kanye West

6. Sen lisede hangi tip değildin; yani daha doğrusu senin olabileceğin karaktere en uzak tip hangisiydi?

Elin tespih düşmeyen, küçük kabadayı
Hoca yalakası, en önde oturan, çantacı
Sınıfın ispiyoncusu
Sürekli erkek muhabbetine karışan, küfürbaz kız
Kafasına 3 kilo jöle süren, corcikli tip
Tüm sınıfı elden geçiren hafif meşrep kız

7. Kıyamet kopsa yemeyeceğin yemeği öğrenmek istiyoruz bir de...

Kelle-Paça
Bamya
Türlü
Brokoli
Sushi
Şırdan

8. Son olarak, şu tiplerden daha çok hangisine "Vaay, Helal, Tebrikler, Bayaa İyi" diyorsun?

Demek küçükken sarışındın.
Demek rakıyı şalgamla içiyorsun.
Demek ne içersem içeyim hayatta kusmam diyosun.
Demek kızsın ve pes oynamayı biliyorsun.
Demek burcunun özelliklerini taşıyosun ha.
Demek yiyip yiyip kilo almıyorsun.

Seda Sayan DEĞİLSİN!

Sen herkes olabilirsin ama Seda Sayan asla! Çünkü sen asil bir kadınsın ve bu asalet hiçbir ahval ve şerait içinde de bozulmaz. Güçlü bir kadınsın; ama böyle "delikanlı", "erkek gibi" değil; "kadın gibi kadın", organik kadın yani. Ayrıca sen iyiliği karşılıksız yaparsın; şov için, istismar için ve dahi karşılığını beklediğin için yapmazsın. Kadırgalı değilsin kısacası :)

Tuğçe Kazaz DEĞİLSİN!

Senin karakterine bu dünyadaki en uzak kişi, kesinlikle Tuğçe Kazaz'dır. Aranızda o kadar mesafe var ki, uçakla 10 saatte gidilir, o derece... Sen bir kere karakteri oturmuş birisin; bir öyle bir böyle, rüzgar ne yöne eserse dümeni oraya çevirenlerden değilsin yani. Kafanda çoğu şey çok net, bulanıklık senin hayatında: Yok! Son olarak sen bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olan zevattan değilsin.

Asena Erkin DEĞİLSİN!

Senin bu dünyada olup olabileceğin en son kişi: Asena Erkin. Sen her şeyden önce gösteriş delisi biri değilsin. Mütevazisin, sadesin ve asıl farkı da sadeliğinle yaratıyorsun. Bunun ötesinde senin hakkında söylenebilecek en son şey, sonradan görme olurdu; ki bu lafı duyduğunda bile tüylerin diken diken oluyor. Sen basit bir insan değilsin sonra, derinsin. Ve şıksın son olarak, şık olmak için de safi saçmalayanlardan değilsin çok şükür :)

Rasim Ozan Kütahyalı DEĞİLSİN!

Sen Rasim Ozan Kütahyalı DEĞİLSİN! Bir insan nasıl R.O.K. olabilir ki zaten, o bile nasıl kendisi oluyor şaşılacak şey doğrusu. En başta sende adam satmak denilen bir şey yoktur; "dostum, arkadaşım" dediğine gerçekten dersin ve bunun gerekliliklerini yerine getirirsin. Onların sana verdiği sırları, ayan beyan açık etmez, hele ki adeta bir kozmuşçasına asla kullanmazsın. Zırt pırt "haydaaa" diyenlere de öyle bir ayar oluyorsun ki, sorma gitsin. ADAMSIN :)

Nihat Doğan DEĞİLSİN!

Senin Nihat Doğan'la uzaktan yakından alakan yok, burası kesin. Hatta sana Nihat Doğan'ın tam tersi diyebiliriz. Sen bir kere sempatiksin; hatta şöyle diyebiliriz ki, seni itici bulan adam cidden sorunludur, tez zamanda da kafasına baktırması gerektir. Az konuşursun öte yandan, öyle ağız ishali olmuş gibi, bilir bilmez, cahil cahil konuşmazsın. Değerlerin vardır evet ama başkalarının değerlerine de saygılısın. Kısaca sen sakal gibi değilsin, kestikçe niye gür çıkasın ki...

Sinan Akçıl DEĞİLSİN!

Sen Sinan Akçıl değilsin, istesen de olamazsın zaten. Çünkü senin dişlerin inci gibidir kardeşim :) Sen bir kere bilmediğin işlere bulaşmazsın asla; kendini iyi tanıyor, haddini biliyor ve dahi ayakların yere sağlam basıyordur çünkü. Sonra sana gülmek kesinlikle yakışıyor, öyle ki bir ceylan su içmeye iniyor adeta. Tabi tabi :)

A post shared by @onediocomtest on

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozalp22

Rasim Ozan Kütahyalı DEĞİLSİN!

ezo-bayraktar

Sen herkes olabilirsin ama Seda Sayan asla! Çünkü sen asil bir kadınsın ve bu asalet hiçbir ahval ve şerait içinde de bozulmaz. Güçlü bir kadınsın; ama böyle "delikanlı", "erkek gibi" değil; "kadın gibi kadın", organik kadın yani. Ayrıca sen iyiliği karşılıksız yaparsın; şov için, istismar için ve dahi karşılığını beklediğin için yapmazsın. Kadırgalı değilsin kısacası :)

hasan-yilmaz27

Nihat Doğan DEĞİLSİN! Senin Nihat Doğan'la uzaktan yakından alakan yok, burası kesin. Hatta sana Nihat Doğan'ın tam tersi diyebiliriz. Sen bir kere sempatiksin; hatta şöyle diyebiliriz ki, seni itici bulan adam cidden sorunludur, tez zamanda da kafasına baktırması gerektir. Az konuşursun öte yandan, öyle ağız ishali olmuş gibi, bilir bilmez, cahil cahil konuşmazsın. Değerlerin vardır evet ama başkalarının değerlerine de saygılısın. Kısaca sen sakal gibi değilsin, kestikçe niye gür çıkasın ki...

sofi

Seda Sayan DEĞİLSİN!

samva

Seda Sayan DEĞİLSİN! Seda Sayan DEĞİLSİN! Sen herkes olabilirsin ama Seda Sayan asla! Çünkü sen asil bir kadınsın ve bu asalet hiçbir ahval ve şerait içinde de bozulmaz. Güçlü bir kadınsın; ama böyle "delikanlı", "erkek gibi" değil; "kadın gibi kadın", organik kadın yani. Ayrıca sen iyiliği karşılıksız yaparsın; şov için, istismar için ve dahi karşılığını beklediğin için yapmazsın. Kadırgalı değilsin kısacası :)

Başlıklar

FacebookNihat DoğanSeda SayanSinan Akçıl
Görüş Bildir