Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Simpsons Karakterisin?

-
Abone ol

Çöz ve gör bakalım...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/sarahaspler/thi...

1. Cinsiyetini bir öğrenelim.

2. Yaşını da alalım.

3. Bir Simspon'ın en önemli özelliği içeceğidir. Bir içecek seç bakalım.

Beni unut shot'ı
Duff Birası
Ateşli Moe
Duff Şampanyası
Absolut Krusty
Fudd Birası

4. Mısır gevreği tercihin de önemli tabii.

Krusty O's
Metal Krusty O's
Belfast Şansı
Kont Branula
Jim Jam Mısır gevreği
Unkel O's

5. Tabii ki atıştırmalık da seçmemiz gerekiyor.

Chippos
Catsup
Chintsy patlamış mısırı
Solken yeşili
WWII Fasulyeleri
Tomacco

6. Atıştırmalıklarımızı da seçtik sıra öğle yemeğinde. Hangi yemeği seçerdin?

Izgara renkli boyalı sandviç
The clogger
Doğa Ana Burgeri
Ribwich Burgeri
Mama Celeste Pizza
Krusty Burgeri

7. Aslında bir atıştırmalık daha seçsen fena olmaz...

Malk
Yum Yum Balık
Ay limonlu bar
Homer'ın ay waffle'ı
Venüs de Milo sakızı
Pretzel

8. Simpsons'daki favori restoranını seç bakalım.

Lard Lad Donuts
The Singing Sirlions
Planet Springfield
Izgara Trüf
Krusty Burger
Kızartan Hollandalı

9. Hadi son bir şey daha seç.

Squishee
Biftek parçaları
Donut
Simpson ve oğlu'nun canlandırıcı toniği
Sir Lion-a-lot
Guatemala delilik biberi

Sen tam bir Homer Simpson'sın!!

Homer tembel ve bazen beceriksiz biri olabilir ama o çörek dolu vücudunda sevgi dolu bir kalbi var. Asla yeni şeyler denemekten kaçınmıyorsun... Felaketle sonuçlansa bile. (Bir geğirti sesi mi geldi...) Neyse nerede kalmıştık, girişimci ruhunu hiç bozma ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Bakarsın bir fikrin tutar ve hiç olmadığın kadar başarılı olursun, böyle devam.

Sen tam bir Marge Simpson'sın!!

Etraftaki tüm gerginlik ve sorunla başa çıkıp insanları bir arada tutan kişisin sen. Sabrın kadar karizmanla da etrafındakilerin dikkatini çekiyorsun. Alışılagelmişin dışında bir yapın var bu da seni çekici kılıyor. Anaç ruhunla insanların sevgisini kazanıyorsun. Ayrıca sana gelen övgülerin çoğu saçlarının güzelliğiyle ilgili. E bizce de öyleler 😁

Sen tam bir Bart Simpson'sın!!

Aldığın kararların sonuçlarını düşünmüyorsun. Hayatı akışına bırakmak senin tarzın! Ayrıca espritüelliğinle insanları etkilemeyi çok iyi başarıyorsun. Hayatı uçlarda yaşadığın belli ama risk almaktan ve insanlardan korkmaman seni sen yapan en belirgin özellik. Yalnız fazla kavgacı bir yapın var, biraz daha sakinleşsen senin için daha iyi olur diyelim...

Sen tam bir Lisa Simpson'sın!!

Kendi ayakları üzerinde durabilen zeki birisin. Çevrendeki insanlara aldırış etmeyip kendi bildiğini okuyorsun. Ayrıca sanat anlayışın yıkılıyor! Müzik, hayvanlar ve doğa konusunda oldukça tutkulusun. Çevreci yapın ve entelektüelliğin sayesinde kendi alanında çokça takdir ediliyorsun. Ailen ve arkadaşların seninle gurur duyuyor olmalı...

Sen tam bir Ralph Wiggum'sun!!

Çok keskin ve kıvrak zekalı olduğun söylenemez ama zaten mutluluğun sırrı bir şey bilmemektedir.  Herkese yetecek kadar sevgi barındırıyorsun içinde. Ayrıca kimseden de yardımını esirgemiyorsun. İnsanlar seni biraz şapşik biraz da tuhaf olduğun için seviyor. Zaten kim ne yapsın sıradan insanı, onlardan çok var. Ne diyelim en iyi arkadaş şeklisin.

Sen tam bir Milhouse Van Houten!!

O saçlar, o kaşlar! İnanılmaz bir zekan var ama bazen sosyallikte sınıfta kalabiliyorsun. Arkadaş seçimlerinin de pek doğru olduğu söylenemez. Biraz daha dikkatli davranırsan senin için ideal kişileri rahatlıkla bulabilirsin. Pek sosyal değilsin dedik ama gözün hep ortama yeni katılmış güzelde/yakışıklıda bunu da hiç unutmayalım; az çapkın değilsin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tai-mano-gyvenimas1

pes yaaa milhouse van houten

berat-basbuga

küfür etsen daha iyiydi sizce neyim?

elif-sude-yilmazoglu

Sen tam bir Homer Simpson'sın!! Homer tembel ve bazen beceriksiz biri olabilir ama o çörek dolu vücudunda sevgi dolu bir kalbi var. Asla yeni şeyler denemekten kaçınmıyorsun... Felaketle sonuçlansa bile. (Bir geğirti sesi mi geldi...) Neyse nerede kalmıştık, girişimci ruhunu hiç bozma ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Bakarsın bir fikrin tutar ve hiç olmadığın kadar başarılı olursun, böyle devam.

nurcii

Lisa Simpson

demistid

homer tabiki, hayat felsefem ve zekam birebir...

Görüş Bildir