Görüş Bildir
Haberler
Hangi Duygu Seni Domine Ediyor?

etiket Hangi Duygu Seni Domine Ediyor?

Senin domine eden duygu hangisi, yani hayatına yön veren, en baskın olan duygun? 

Cevabını testi bitirince göreceksin!..

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Hayatta en çok değer verdiğin şeyi öğrenerek başlayalım teste.

2. Bu hobilerden hangisiyle uğraşmaktan daha çok keyif alıyorsun peki?

3. Günün hangi diliminde kendini daha iyi hissediyorsun?

4. Tamam ülkemizi çok seviyoruz o bir kenara; keşke şurada doğup, büyüseymişim dediğin bir ülke var mı?

5. Pekii en büyük korkunu sorsak sana?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Bu durumlardan hangisinde kendini daha rahat, daha mutlu hissedersin?

7. Bu görseli gördüğünde ilk düşündüğün şey ne oldu?

7. Bu görseli gördüğünde ilk düşündüğün şey ne oldu?

8. Ve son olarak boşluğu nasıl doldurursun? Hayat bir ......

''Aşk'' çıktı!

''Aşk'' çıktı!

Seni domine eden duygu aşk! Sen iflah olmaz bir aşıksın! Hayatın aşkla güzel.  Çünkü sen çevrendeki herkese, her şeye, hatta cansız varlıklara bile sonsuz bir sevgiyle yaklaşıyor, onlara adeta kalbindeki en saf ve en temiz sevgiyi sunuyorsun.  Eşine, işine, çocuğuna, hayallerine, hayatına kısacası her şeye aşkla bağlısın. Fesatlıktan, kötülükten, nefretten fersah fersah uzakta, kendi içinde mutlu bir dünya yaratmışsın. Ne şanslı o dünyaya dahil olanlara! Eh her şeyi yürekten yaptığından ortaya çıkan sonuçlar da harika oluyor elbette.

''Gurur'' çıktı!

''Gurur'' çıktı!

Seni domine eden duygu gurur! Senin en baskın ve hayatını yönlendiren duygun, hiç şüphesiz, gururun ve de onurun. Sen, kuralları olan bir insansın: Kendine göre prensiplerin, hayatının her anında kırmızı çizgilerin vardır, kimsenin geçmesine izin vermediğin. Ayrıca son derece ciddi bir insansın: Gereksiz samimiyetten hiç ama hiç haz etmezsin. Diğer yandan, bu kurallar ciddi anlamda hayatının her alanında kendini gösteriyor; bir kere son derece düzenli ve planlı bir insansın sen.  Aşk hayatın da, iş hayatın da, arkadaşlık ilişkilerin de, lekesiz.

''Merak'' çıktı!

''Merak'' çıktı!

Seni domine eden duygun merak! Hayatına yön veren duygun, sınırsız merakın. Senin için her şey bir gizem, bir sır. Yeni şeyler denemekten korkmuyorsun. Araştırmaya bayılıyorsun. Yeni şeyler öğrenmek, bilinmeze ulaşmaya çalışmak senin karakterin olmuş. Bilgiye açsın. Google en yakın arkadaşlarından biri. Çok çabuk sıkıldığını, rutini çok sevmediğini de ekleyelim: Değişmeye, evrimleşmeye karşı inancınsa pek yüksek. Son olarak sen cevaplardan çok, soruların insanısın: Tam bilim insanı mayası!

''Umut'' çıktı!

''Umut'' çıktı!

Seni domine eden duygun umut!  Çünkü sen bu dünyadaki en pozitif, en hayat dolu ve neşeli insanlardan birisin. Etraf her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin; bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. Etrafındakiler de senin bu yönüne inanılmaz hayranlık duyuyor, ne zaman üzülseler direk sana gelip adeta terapi oluyorlar. Kısacası sen ortamların olmazsa olmazı, insanların içine bir güneş gibi doğan umutsun!

''Özlem'' çıktı!

''Özlem'' çıktı!

Seni domine eden duygu özlem! Senin duygularının sınırları ince: Yani çoğu kişiye göre çok daha hassas ve duygusal bir insansın. Sevdiklerinden uzakta olsan onları özlersin. Geçmişi özlersin, kaybettiklerini özlersin. Karşılaştığın olaylar karşısında başkalarına göre daha çok etkileniyor, yelkenleri hemen suya indiriyorsun. Fakat bir diğer yandan duygularını bu kadar derinden yaşaman empati yeteneğinin gelişmesine neden olmuş: İnsanlara karşı son derece hoş görülü biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özleyen insan her şeyi öğrenirmiş ne de olsa!

''Özgüven'' çıktı!

''Özgüven'' çıktı!

Seni domine eden duygu özgüven! Senin hayatının her alanına hakim olan duygun, kendine olan sınırsız güvenin. Bazıları doğuştan yönetmek için doğmuştur ve bu, asla sonradan kazanılamaz. Sen de bir ortama yeni bile girsen, hemen oranın hakimi oluyorsun. Çünkü özgüvenin başkalarına da yansıyor. İçinde çok ama çok büyük bir kuvvet var ve bu kuvvetle her işi başaracağına inanıyorsun. Elinden bir uçan kurtulur, bir de kaçan. Cesursun, sözünün erisin ve tam bir problem çözücüsün. Hatta baskı altında daha da motive oluyorsun. Kısaca, eğer bu dünya bir köyse, sen bu köyün hem muhtarı hem de ihtiyar heyeti başkanısın :)

"Hassaslık" çıktı!

"Hassaslık" çıktı!

Seni domine eden duygu hassaslık! Sen oldukça duygusal ve hassas bir kişisin. Üzülmeye, hüzünlenmeye, hasret çekmeye meyillisin. Ufacık bir şeyde bile gözlerin yaşarabilir; çünkü bu dünyadaki her şeye karşı duyarlısın: Özellikle çocuklara, hayvanlara ve doğaya! Ancak senin en güzel özelliğin, dışarıdan hiç öyle durmasan bile, oldukça güçlü bir karaktere sahip olman. Üzülürsün edersin ama düştüğün yerden kalkmasını da iyi bilirsin.

"Şefkat" çıktı!

"Şefkat" çıktı!

Seni domine eden duygu şefkat! Sevecensin, cana yakınsın, candansın. İnsanı seni alıp götüresi, kendine alası gelir. Ama yok, sen herkesin sevgilisisin. Kendini sevdirmeyi biliyorsun; ama bunun için ekstra bir uğraş göstermiyorsun; samimisin, içinde geliyor be işte, zorlamayla olmaz zaten. Yardımseverlikse sende kendiliğinden var her şeyinle örnek birisin.

"Pişmanlık" çıktı!

"Pişmanlık" çıktı!

Seni domine eden duygu pişmanlık! Yani senin dört bir tarafın keşke duvarlarıyla çevrili, aşamıyorsun onu. O duvarlara binlerce kez yumruk attın; ama nafile! Çünkü bu hayatta sahip olamayacağımız tek şey zamandır. Yaptıklarının ve yapmadıklarının yükü hep sırtında. Sana nacizane tavsiyemiz, 'keşke'ler hiçbir işe yaramıyor, çok adi! Bu yüzden önüne bakman gerekiyor! Güzel günler seni bekliyor, valla :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2398
946
427
298
98
93
85
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

OtAqU kArDeŞlErİm jApOnYa dEdİ dEğiL mİ Xd EFJŞLASDJFŞLSDAFJAŞLSDF

Pasif Kullanıcı

Hmm merakmış. Bilim insanı mayası dedi ya ehehe :)