Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hamileliğinin Son Haftasında Kainat Güzellik Yarışmasına Bile Katılabilecek Durumda Olan Sarah Stage'in 15 Hali

8.6bPAYLAŞIM

Sizi Sarah Stage ile tanıştıralım!

Aslında bir model ve şu an 8 aylık hamile. Onu görünce şaşırmamızın nedeni hamileliğin onda fazlasıyla fit bir şekilde durması. Hatta öyle ki, içinde minik bir insan duruyor demeden önce, fazlasıyla karın kası çalışmış diyebilir her gören.

1. Hatta arkası dönükken baktığınızda hamile olduğunu düşünmeniz bile imkansız.

2. Zaten modellik yaptığı için vücudunu her zaman koruduğunu söylemiş Sarah

3. Fakat bunu yaparken bebeğin gelişimi için gerekli olan tüm önlemleri aldığını da belirtmiş.

4. "Bebeğim sağlık olduğu sürece geri kalan hiçbir şey umrumda değil." demiş fakat yine de dengeli beslenmeye ve spora alışmış vücudu onun şansı olmuş ve hamileliğinin 8.ayında bile fazlasıyla mükemmel görünüyor.

5. Hamile olan kadınlar vücutlarına ne olacağını belki de hiç umursamazlar, önemli olan bebektir. Sarah da böyle düşünenlerden biri, fakat hayatı boyunca vücuduna dikkat etmesinin faydalarını görmüş gibi.

6. Katıldığı bir programda hamileliği süresince 9 kilo aldığını söylemiş

7. Uzmanlar hamilelik sürecinde 11-18 kilo arası kilo almayı normal olarak belirlemişler. Hamileliğinin son ayında da kilo aldığı takdirde ortalamaya katılabilecek Sarah.

Fakat yine de ilerde çocuğuna hamilelik fotoğraflarını gösterdiğinde pek bir etkileşim alamayacak gibi.

8. Hamile vücudunu çok beğendiğini, ve bu dönemin her anını doya doya yaşamak istediği için sık sık fotoğraf paylaşmak istediğini söylüyor Instagram'ında.

9. 

10. Başka hamilelerle arasındaki farkı gösterir gibi duruyor

11. 

12. Öyle ki, eski elbiselerini bile hala kullanabiliyor

13. Modellik hayatına da yepyeni bir pencere açmış

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-ekiz

Hamilelikte her boku mideye indirip 20 kilo almayı gerçekten sağlıklı zannedenler var. Kadın zaten doktorların söylediği ortalama kilo alımına ulaşmış büyük ihtimal. Spor yapan sağlıklı beslenen yağ oranı düşük metabolizması hızlı bir anne çocuğu da öyle olur inşallah kocası şanslı adam bir su aygırıyla evliliğine devam etmek zorunda değil.

jordan-bridges-fani

Saçmalamayın yaa zaten çocuklar en fazla 3 4 kilo doguyo 20 kilo almanin manası ne allah aşkına ayrıca bebek de doğmuş turp gibi

trrs

Bebek ne kadar şanslı ulan daha doğmadan süt fabrikası var

simge217

10. Fotodaki kadin sanki 15 aylik hamile obur bizimki de 5 aylik hamile duruyo ayni sekulde 11. Fotoda da kadin 18 aylik bizimki5 aylik duruyo asdfzxafdsxz

simge217

Bence kadınların hamileyken az yemesi çok saçma bebek için kötü birşey ayrıca hamilelikte ye bebgin gelissin ve sen zaten hamilesin ye yani kim sanankilolusunndiyip dislicak.Ben ilerde hamile kalirsam her hamile gibi yerim dogumdan sonra da veririm.Ee mantikli olan da bu degil mi zateenn

Görüş Bildir