Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hamburgerini Yap, 2019'daki İlişki Durumunu Söyleyelim!

Yemek Testleri-
Abone ol

Hamburgerini yap, ilişki durumunu öğren!

1. Hamburger ekmeğini seçelim:

Susamlı
Düz, sade
Tam buğdaylı
Patatesli
Glutensiz
Ekmeksiz

2. İçini doldurmaya başlayalım... Kullanmak istediğin et türünü seçelim:

Hindi
Vegan
Dana
Tavuk
Balık
Hiçbiri

3. Peynirini seçelim:

Gouda
Keçi
Amerikan
Çedar
Kars kaşarı
Peynirsiz tercih ederdim

4. Sosumuzu seçelim:

Barbekü
Acı
Sarımsaklı mayonez
Ketçap
Hardal
Kendi gizli sosumu yapardım

5. Et haricinde ne koyardın?

Yumurta
Domates ve marul
Karamelize soğan
Soğan
Pastırma
Hiçbiri

6. Üstüne bir şeyler daha koyalım:

Yumurta
Domates ve Marul
Karamelize soğan
Soğan
Pastırma
Hiçbiri

7. Dünyaya bir kere geliyoruz, fazladan malzeme koyalım:

Yumurta
Domates ve Marul
Karamelize soğan
Soğan
İnce doğranmış sosis ve sucuk
Hiçbiri

8. Etini nasıl alırdın?

9. Son olarak... Hamburgerin yanına bir şey alır mıydın?

Lahana salatası
Turşu
Cips
Patates kızartması
Bunların hepsinden biraz alırdım
Yanına bir şey almazdım, yalnızca hamburger istiyorum

İlişkin yok!

Yalnızlık senin tercihinse bir şey diyemem, ancak istemeden bu buhranın, girdabın içine çekiliyorsan kurtuluş yollarını ara. Aksi halde yalnızlıktan boğulacaksın.  Diyeceksin ki, "E zaten hep yalnızım, yeni yıla da nasıl girersen öyle geçer." Biraz gayret göstermelisin. Her ne kadar içine kapandığını düşünsen de aslında kendinden uzaklaştığın yabancılaştığın bir durumdur yalnızlık. Sürekli başkalarını izlersen daha da kaybolacaksın. "Kırgınım" demek yok; sevdiklerine, açıl konuş. Yalnızlık alanında uzmanlaşmanı istemeyiz :)

Tebrikler şimdiden! Sevgilin var!

Yeni yılda sen de bu harika müessesenin parçası oldun. Sevgili olmak zordur; ya da zor gözükür. Oysa ki zor değildir . Trafikte gittiğin şerit belli artık. Beraber aynı kasiste duruyor, beraber hızlanıyorsun. Kalbin yalnızca senin için değil başkası için de atacak. Yıl boyunca, sevdiğin için biriktirdiğin duyguları kumbarandan çıkardın artık. "Ya hepsini harcarsam?" diye boşuna içine dert düşürme. Bu yolda biriktirdiklerini saklı tutarsan yalnız kalmaktan ne farkın kalır? Severek, sevilerek biriktirdiklerini harca. Ne de olsa dünyaya bir kere geliyoruz değil mi? :)

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nihat-abiz

Yalnızlık senin tercihinse bir şey diyemem, ancak istemeden bu buhranın, girdabın içine çekiliyorsan kurtuluş yollarını ara. Aksi halde yalnızlıktan boğulacaksın. Diyeceksin ki, "E zaten hep yalnızım, yeni yıla da nasıl girersen öyle geçer." Biraz gayret göstermelisin. Her ne kadar içine kapandığını düşünsen de aslında kendinden uzaklaştığın yabancılaştığın bir durumdur yalnızlık. Sürekli başkalarını izlersen daha da kaybolacaksın. "Kırgınım" demek yok; sevdiklerine, açıl konuş. Yalnızlık alanında uzmanlaşmanı istemeyiz :)

yigithan-urgun

Tebrikler şimdiden! Sevgilin var! Yeni yılda sen de bu harika müessesenin parçası oldun. Sevgili olmak zordur; ya da zor gözükür. Oysa ki zor değildir . Trafikte gittiğin şerit belli artık. Beraber aynı kasiste duruyor, beraber hızlanıyorsun. Kalbin yalnızca senin için değil başkası için de atacak. Yıl boyunca, sevdiğin için biriktirdiğin duyguları kumbarandan çıkardın artık. "Ya hepsini harcarsam?" diye boşuna içine dert düşürme. Bu yolda biriktirdiklerini saklı tutarsan yalnız kalmaktan ne farkın kalır? Severek, sevilerek biriktirdiklerini harca. Ne de olsa dünyaya bir kere geliyoruz değil mi? :)

karabeyaz666

İlişkin yok! yalnızlık iyidir

a_a_alara_a

şimdiden sevgilin var diyo nerde amk görünmez adam falan mı

omer-atlas-inci

yılbaşında diyo

nezir-niko

Tebrikler şimdiden! Sevgilin var! Yeni yılda sen de bu harika müessesenin parçası oldun. Sevgili olmak zordur; ya da zor gözükür. Oysa ki zor değildir . Trafikte gittiğin şerit belli artık. Beraber aynı kasiste duruyor, beraber hızlanıyorsun. Kalbin yalnızca senin için değil başkası için de atacak. Yıl boyunca, sevdiğin için biriktirdiğin duyguları kumbarandan çıkardın artık. "Ya hepsini harcarsam?" diye boşuna içine dert düşürme. Bu yolda biriktirdiklerini saklı tutarsan yalnız kalmaktan ne farkın kalır? Severek, sevilerek biriktirdiklerini harca. Ne de olsa dünyaya bir kere geliyoruz değil mi? :) Facebook ile Paylaş

Görüş Bildir