Görüş Bildir

Hakan Taşıyan Son Durum: Ünlü Şarkıcı Hakan Taşıyan’dan Güzel Haber

Haberler
> Hakan Taşıyan Son Durum: Ünlü Şarkıcı Hakan Taşıyan’dan Güzel Haber

Karaciğer ve böbrek nakli için hastanede tedavi altında bulunan Hakan Taşıyan’dan güzel haber geldi. Ünlü şarkıcının yakın arkadaşı Hakan Yılmaz, Hakan Taşıyan için uygun donörün bulunduğunu ve ameliyat ile naklin gerçekleştiğini söyledi. Bu haber sonrası şarkıcının hayranları büyük sevinç yaşarken, ‘Hakan Taşıyan kimdir’ sorusu da internetin gündemine oturdu. Arabesk müzik severlerin birçok şarkısını ezbere bildiği Hakan Taşıyan’ın hayatı ve kariyeri haberimizde…

Hakan Taşıyan Kimdir, Aslen Nerelidir?

Hakan Taşıyan Kimdir, Aslen Nerelidir?

Hakan Taşıyan, çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. Daha sonra babasıyla beraber düğün şarkıcılığı yapmıştır. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada söylediği şarkılarla komutanları sesini çok beğendi ve destekledi. Onların desteğini arkasına alan ünlü sanatçı ilk kasedini piyasaya çıkardı.

İlk kasedini çıkartma olayı şu şekilde oldu. Önce İstanbul'da Unkapanı’nda bulunan bir takım yapımcıların yanına gitti fakat o yapımcılar Müslüm Gürses'i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler. Bunun ardından Ankara’ya giden Sanatçı Sıla Müzik ile beraber ilk kaseti olan Hesabım Bitmedi albümünü piyasaya çıkarttı.

1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya çıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi Sensiz İki Gün oldu. Bu albüm sanatçının en iyi albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. Büyük bir hayran kitlesine kısa süre çerisinde sahip oldu ve konserleri hınca hınç doldu.

Bu albümü sonrası Gözün Sevem isimli albümünü piyasaya sunmuştur. Albümler her şey istediği gibi olmasına rağmen hayranlarının her zaman dostluk kardeşlik içinde olmasını temenni etmiştir.

1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile beraber oyunculuk konusunda da başarılı bir performans gösterdi. Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynamıştır.

2001 tarihinde ise yine bir dizi ile ekranlara geldi. Güz

Gülleri isimli dizi ile beraber önemli kişilerle başrol oynamıştır. Bu dizide

Kemal karakterini canlandırmıştır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?