Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Spor Salonu "Selfie"cilerine Kötü Haberlerimiz Var: Psikolojik Sorunlarınız Olabilir"

-
Abone ol

Hepimizin böyle arkadaşları vardır kafamıza kakarlar spor salonuna gittiklerini.

Aynı zamanda bunlar özçekim manyağıdırlar genellikle. ''Dur kanka şu bench pressin altında çekineyim bi saniye, dur dur bak bi de şöyle dambılla çekineyim '' Fakat yapılan bir araştırmaya göre bu takıntılarının sebebi psikolojik sorunlar olabilir. 

Brunel Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre yaptıkları spor ile böbürlenen ve kendilerine hayran olan  insanların narsistik kişilik bozukluğu ve psikolojik sorunlarının olabileceği ortaya çıktı.

Kaynak: http://dudecomedy.com/study-discovers-th...

Madem güneş çıktı, ben de silahlarımı çıkardım fotoğrafı.

Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızın anasayfası '' spor salonunda çok sıkılıyorum puff '' yazan fakat asıl amacı kasıma bakın lan ne kadar büyük temalı fotoğraflar ile dolacaktır.

Asıl amaçları gelen yorumlar ve beğeniler sayesinde ego pompalamaktır.

''Bugün göğüs günü'' ''Bugün sırt günü'' tarzı gönderiler ile Facebook anasayfanızı doldururlar. Dilerseniz vücutlarındaki en küçük değişimleri Facebook, Instagram ve Twitter aracılığı ile naklen takip edebilirsiniz. Merak etmeseniz bile gözünüze sokacaklardır zaten sanki çok umurunuzdaymış gibi.

Yapılan çalışmalar bu insanların dışa dönüklük, duygusal dengesizlik, açık sözlülük ve titizlik gibi karakteristik özelliklerini araştırmıştır.

Donumu biraz daha indireyim de adonisim ortaya çıksın

Araştırmada sadece spor salonu farelerini değil sosyal medyada sürekli sevgilisini paylaşan insanları da içermektedir.

Facebook ya da Twitter'da sevgilisi hakkında kimsenin merak etmediği dandik şeyleri paylaşan insanların kendilerine saygılarının düşük olabileceği sonucuna varılmış. Yapılan araştırmaya göre bu insanların ilerleyen zamanlarda sürekli çocuklarını anlatarak herkesi bunaltacak insanlara dönüşme potansiyelleri çok yüksekmiş.

Bak abisi nasıl da zıplıyor benim minik bebişim

Bonuslar: Spor salonları en azından bunlar gibiler sayesinde biraz daha eğlenceli olabilir

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
klemenjero

son gif te adam öldü kimsenin umrunda değil lan.

cgds.ogn

Psikolojik Sorun var mıdır yok mudur bilemem, ama spor yaptığında, vücudunda ki değişimi görmek gerçekten çok sağlam bir motivasyon kaynağı...

turgut-altinkok

son squat fazlaydı

fatihaktas

zaten öyle. ruh cılızlıktan ayakta duramazken beden kasmak nedir bre sefil.

minotaur

Sonuncu öldü heralde ? :D

Görüş Bildir