Gördüğünüz Andan İtibaren Ömrünüzden 30 Yıl Götürme Garantisi Olan Birbirinden Acayip 13 Görsel

-

Gün geçmiyor ki iki gramlık yaşama sevincimizi kursağımızda bırakmasınlar...

1. Çok özür dilerim ama bu soruyu sormak zorundayım: Nereye sıçacaklar?

2. Görmez olaydık kapat kapat!

3. Dünyadaki bütün bebekleri ağlatan bir gelişme...

4. Kadın: OK

5. Bu kafalarla aynı oksijeni soluyoruz işte...

6. Aynı oksijeni bu dayı ile de soluyoruz. Vah benim güzel ülkem vah!

7. Çocuklar sizin amacınız ne tam olarak?

8. Korecanlar'ın durdurulamayan hisleri...

9. Bu bildiğin nitelikli dolandırıcılık yalnız?

10. Yazım yanlışlarına mı, yazıyı yazan kafaya mı ağlamak isterseniz?

11. Kardeş biz sadece kızartmasını yapıyoruz onun ya...

12. Romantizmde ölüm seviyesi...

13. Ah be Dayım!

Bu içerik de ilginizi çekebilir (Aynısının bi değişiği)

Gördüğünüz Andan İtibaren "Allahım Neydi Günahım!" Diye Haykırmak İsteyeceğiniz 13 Acayip Görsel - onedio.com
Gördüğünüz Andan İtibaren "Allahım Neydi Günahım!" Diye Haykırmak İsteyeceğiniz 13 Acayip Görsel - onedio.com

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhalif-kursad-zafer

"6 haklı" diyenlerle inşallah sokakta denk geliriz.. "Rüzgâr esip birinin eteği kalksa da baksak." diye gözleri pusu kuran pezevenkler burada nâmusçuluk kasıyorlar.. İki yüzlerine de ayrı ayrı tükürdüğümün Arap kırması yobazları!!

Gizli Kullanıcı

Kimsenin karısına kızına baktığımız yok, bakanlara nasıl engel olacaksın sen onu düşün. Arap kırmasıymış, Avrupa'da Amerika'da bakmıyorlar mı sanıyorsun? Sen moderliği gavatlık ile karıştırıyorsun.

moonchild

Arkadaşlar kimseyi yargılamak ya da eleştirmek değil niyetim lakin kpop's sırf hayran kitlesinden dolayı kötü gözle bakıyorsanız bence bakmayın. Ben de eskiden çok eleştirirdim çünkü toplumdaki ergen tayfa yüzünden bazı şeyler yanlış anlaşılıyor ama bence merak edeniniz varsa bts de dahil birçok iyi grup var. Adının kpop olmasına bakmayın ben pop dinlemiyorum genelde hip-hop. Eğer müzikle ilgileniyorsanız ve birkaç şarkıyı açıp dinlerseniz sözlerinin ve müziğinin gerçekten kaliteli olduğunu anlarsınız. Dediğim gibi niyetim eleştiri değil ama ben türkçe pop dinlemiyorum ve popüler kültürün oluşturduğu bu pop akımından pek haz etmiyorum ama bts günümüz türkçe şarkıların hepsinden amerikalı starların parçalarının da birçoğundan daha güzel. Tabi bu benim fikrim ama gerçekten önyargıyla yaklaşmamanızı ve bir şans vermenizi tavsiye ederim.

muhalif-kursad-zafer

BSG var, dinle muhakkak.. Bu kadar abartılınca "nedir?" diye baktım, güncel pop müziğin Korecesinden başka bir s*k değilmiş.. Yâni rûhu olmayan ve yalnızca sahne dansı için uydurulmuş boktan bir elektronik müzikten ibâret.. Yoksa Kore kültürünü anlatan ve daha yerel lezzeti olan bir tür olsa dinlenir.. Dinlediği müziği "genelde hip-hop" diye tanımlayan bir avelin tavsiyesine de zâten kulak asılmaz ya neyse..

Gizli Kullanıcı

6'daki dayı haklı, seksapeli yüksek birine dünyanın her yerinde, herkes bakar. Bundan rahatsız oluyor musunuz olmuyor musunuz onu tartışmanız gerekiyor, birilerinin size bakmasından rahatsız olmuyorsanız modern oluyorsunuz.

muhalif-kursad-zafer

6'daki dayı haklı değil, şanslı.. Sen öyle "açarsan bakarım." kafasında birinin yanındaki hanıma göz devirirsin, o biri de seni eline alırsa şekilden şekile sokar, sen de dünyâya ne olarak geldiğini bile unutursun, gevşek..

efrail-ustun

6 sonuna kadar haklı.

gazozzz

6 sonuna kadar haklı siz geçiceniz o işleri.. açana bakılır.. bu dünyanın heryerinde böyledir medeniyetle ilgisi ve alakası yoktur. Burda mevzu toplum genelinin giyiminden farklı olanın dikkat çekmesidir. Yazlık bölgelerde açıyosunda kimse skliyo mu ? Hem bide şöyle düşün amacın ne? dikkat çekmek değil mi? Kadınlar istiyolar ki hep berkecanlar nasiplensin, yok bacım, hamzalar da, hüseyinler de nasiplencek hiç kusura bakma..

Görüş Bildir