Google'dan Yeni Uygulama: Who's Down

 > 
11PAYLAŞIM

Telefonunuzda e-posta, ofis uygulamaları, harita uygulaması, akıllı asistan, fotoğraf, not, takvim, mesajlaşma ve sosyal ağ uygulamaları varsa, deneyebileceğiniz uygulamaların sayısı kısıtlı demektir. Ancak Google'ın yeni fikirleri henüz tükenmiş değil.

Google Play ve App Store'da yeni ortaya çıkan Who's Down uygulaması, şu an hangi arkadaşlarınızın sizinle dışarıya çıkıp, gezmeye müsait olduğunu gösteriyor. Uygulama içerisinden arkadaşlarınızla sohbet edip, yapacaklarınızı planlayabiliyorsunuz. " Uygun " durumunuz üç saat için geçerli olduğundan, hafta sonu kamp yapmaktan çok, kahve içmeyi düşünmenizde fayda var.

Uygulama geniş kitleler tarafından yüklenemiyor, en azından şimdilik Google buna izin vermiyor. Who's Down sadece ABD'deki öğrenciler tarafından kullanılabiliyor. Bunun için bile öncelikle sıraya girmeniz gerekiyor. Google'dan uygulamayla ilgili yapılmış herhangi bir resmi açıklama da yok.

Uygulamanın bizlere ulaşıp ulaşmayacağı şimdilik belirsiz, ancak Google'ın alıştığımız araçlar dışında farklı fikirleri denediğini bilmek bile güzel.

Chip

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir