Gerçek Güzelliğin Ne Olduğunu Göstermek ve Standartları Yıkmak İçin Çekilen 27 Fake Fotoğraf

530PAYLAŞIM

Selfie çekmek, Amerikalılar için boş zamanlarda yaptıkları bir etkinliğe dönüşmeye başladı. İnsanlar sürekli selfie çekiyorlar ve bazen bekledikleri sonuçları elde edemiyorlar. Fakat yine de bunda bir sorun yok, çünkü sosyal medyada paylaşılacak kadar harika fotoğraflar çekmek için daha fazla ışık alan bir yerde durmak ve kameranın açısını değiştirmek gibi seçenekler var. 

Bu çılgınlık üzerine insanların genellikle değinmek istedikleri konu ise, sosyal medyada paylaşılan fotoğraflara bakıldığında sanki kimsenin kusurları, kötü yanları veya kötü göründükleri bir açı yokmuş gibi olması... Bu yanlış anlaşılma birçok insanın kusurları konusunda kötü hissetmesine sebep olabilir. The Chive'den sizler için derlediğimiz bu galeride, kimsenin mükemmel olmadığını göstermek için bir araya gelen insanları göreceğiz.

Kaynak: http://thechive.com/2017/01/25/girls-pro...

1. 

2. 

3. 

4. 

"Hayatımın %1'inde nasıl göründüğüm ve %99'unda nasıl göründüğüm. İki fotoğrafı da eşit şekilde beğeniyorum. Kötü veya iyi kamera açısı sizin değerinizi belirlemez. Son zamanlarda karşıma çıkan bir makalede, bir kadının kusurlarını kabul etmeyi reddettiğinden çünkü bunları hiçbir şekilde kusur olarak görmediğinden bahsediyor. İnsanlara selülitlerin, çatlakların ve göbeğin özür dilenecek, utanılacak veya kurtulmak için takıntı haline getirilecek bir şey olmadığına yönelik kuvvetli bir mesaj gönderiyor. Yaşım ilerledikçe vücudumda selülitler, çatlaklar oluşmaya başladı ve onlar yok olmuyorlar. Ben de onları kabul ediyorum. 28 yıllık yaşadığım hayatın her adımını, sağlıklı bir yaşamı ve bedeni temsil ediyorlar. Vücudumun mükemmel kusurlarından ötürü nasıl kızgın veya mutsuz olabilirim ki? Bu beden güçlü, kilometrelerce koşabilir, ağırlık kaldırabilir, çekebilir, itebilir ve yalnızca görüntüsünden değil hissettiğinden ötürü de mutlu!"

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

"Bu, kesinlikle paylaşmaya niyetlendiğim bir fotoğraf değil. Instagram, genellikle en iyi fotoğraflarımızı paylaştığımız , bütün güzelliklerimizi sergilediğimiz bir platform ama ben bu platformun benim için mümkün olduğunca şeffaf ve gerçek olmasını istedim. Bütün güzelliğimle sizinle olabilirim ve kusurlarımı sergileyebilirim. Arkadaşlar, üç tane çocuğum var. 3 tane devasa hamilelik, 3 kere vücut değişimi ve çatlaklar demektir bu da. Bu vücut birçok değişim gördü. Başkalarının hikayelerini veya güçlerini bilmiyorum. Fakat bildiğim bir şey varsa o da, kusurların sizi daha gerçek, daha insan ve daha yaklaşılabilir yaptığı."

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

"Thigh gap olsun ya da olmasın, ne fark eder. Hepimiz farklı şeyler istediğimizi ve istememiz gerektiğiniz düşünürüz, çünkü hepimiz farklıyız. En sağlıklı ve en mutlu kişi olmayı istemenin hiçbir yanlış yanı yok. Fotoğrafların tamamen iyi ışık ve açı ile ilgili olduğunu söyleyen ilk kişi ben olacağım. Her zaman sosyal medyayı hatırlayın, gerçek hayatı değil. İnsanların fotoğraflarının sizi mutsuz ve güvensiz hissettirmesine izin vermeyin. Eğer sen onun gibi görünmezsen, o da senin gibi görünmez. Sen, yalnızca "sen" olmalısın, başka birisi değil. Bedenin, senin evin. Dolayısıyla onu sev ve saygı duy. Bedenine gereken ilgiyi gösterdiğinde, güzel şeyler zaten olur."

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hastalik-hastasi

Gereksiz.

badcboy54

Bunların alayı yalancı :)

kaptan-yosun

gerçek güzellik ruh güzelliğidir.Anlayın artık şunu!!!!

the-crown

Bence ruh güzelliğide değil hepsi bi bütün olmalı ne sadece ruh ne de sadece dış görünüş. Bir insan kendisi olduğu için bütünüyle sevilmeli.

colombian

görseller çok başarısız olmuş ya bildiğin karnını içine çeken insanlar herkesin yaptığı şey.real fake olayında daha büyük mezeler vardı kanımca.

den_den_mushi_

her türlü giderleri var valla.

Görüş Bildir