Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gerçek Boyutlu Oyuncak Bebeklerde Yaşam Sevinci ve Mutluluk Bulan İnsanlar

 > 
846PAYLAŞIM

Fotoğrafçı Benita Marcussen, gerçek boyutlu oyuncak bebeklerde aradığı teselliyi bularak hayata tutunan insanların fotoğraflarından oluşan yeni bir çalışma hazırladı. Bu çalışmanın ana amacı, insanlar ve oyuncak bebekler arasındaki sevgiyi ve bağlılığı ortaya koymaktı. Yetenekli fotoğrafçıya göre başarıya ulaşıldı ve birbirinden ilginç fotoğraflarla insan-oyuncak bebek ilişkisi gözler önüne serildi. İşte o fotoğraflar;

Kaynak: http://www.buzzfeed.com/gabrielsanchez/f...

1. Utanç verici bir şey yapıyor oldukları gerekçesiyle suçlanmaktan korkan bu insanların birçoğu takma ad kullanmak zorunluluğunu hissetmiş.

2. Daha esnek ve çekici oyuncak bebekler yapmak isteyen heykeltraş Matt McMullen, 1990'lı yıllarda bu anlamda büyük gelişmeler kaydetti.

3. Günümüzde Matt'in şirketi Abyss Creation, bir yıl içerisinde yüzlerce gerçek-boyutlu oyuncak bebek satıyor.

4. Oyuncak bebeklerin gerçekliği, ilk gördüğünüz anda sizi oldukça şaşırtabilir.

5. Birçok insan için oyuncak bebekler yalnızlıktan bir kaçış ve hayata tutunmak anlamına geliyor.

6. 'Deerman' takma adını kullanan bu adam, eşini kanser sebebiyle kaybettikten sonra başka kadınlarla tanışmayı denemiş fakat gerçek mutluluğu bir oyuncak bebekte bulmuş.

7. 'Shadowman' takma adını kullanan bu adamın bir sevgilisi ve iki tane yetişkin kızı var fakat o, oyuncak bebeğiyle paylaştığı özel anlardan asla vazgeçemiyor.

8. Biyolojik nedenlerden dolayı çocuk sahibi olamayan çift, yaşlılık yıllarında ebeveyn olmanın tadına bakmak için bir oyuncak bebek sahibi olmuş.

9. Kharn eşinden 20 yıl önce boşanmış ve yalnızlığını oyuncak bebeğiyle unutmaya çalışıyor.

10. Chris Zacho eşi tarafından 1986 yılında terkedilmiş ve hayatının son döneminde yalnızlık çekmemek için kendine gerçek-boyutlu oyuncak bebekler almış.

11. Angela ilk oyuncak bebeğini 2014 yılında almış ve bebeğe uygun 2 farklı yüz kullanarak istediği zaman bebeğin görünüşünü değiştirebiliyor.

12. Everard hayatı boyunca yalnızca bir kadınla birlikte olmuş ve bunun sebebinin kadınları anlamakta zorlanması olduğunu söylüyor. Bu nedenle hayatını paylaşmak için iki oyuncak bebeği tercih etmiş.

13. Everard'ın içtenlikle söylediği bir şey var: Oyuncak bebeklere sahip olmak ona yalnızlığını unutturuyor ve hayatın tadını çıkarmasına yardımcı oluyor.

14. Phill kız arkadaşının bir oyuncak olduğunun farkında ama bu durumu önemsemediğini ve hiç kimsenin seçtiği yaşam tarzını yargılamaya hakkı olmadığını söylüyor.

15. 'Nescio50' takma adını kullanan adamın hayatı boyunca hiç kız arkadaşı olmamış. Söylediğine göre yaşayabilmek için mutlu olmak gerekiyor ve mutlu olmak için de yalnız kalmamak lazım.

16. Nescio50'nin 3 tane oyuncak bebeği var ve bebeklere ait kıyafetler evdeki dolapların büyük bir kısmını dolduruyor, tıpkı gerçek bir kadınla yaşandığında olduğu gibi.

17. Nescio50'nin sahip olduğu bebekler tüm günlerini onun yanında geçirerek adama arkadaşlık ediyorlar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

Bence hepsi akıl hastası ya da bastırılmış sapık dürtüleri var. Yoksa bu fantezinin başka açıklaması olamaz.

koruyucumelek

Genel olarak burada satilsa-alinsa sapik olunur %100.

salim.silahsor

14. madde de ki oyuncak bebeğin yüz ifadesine bakılırsa ; oyuncak bebek bile adamdan rahatsızmış gibi duruyor :)

eaglequeen

Lars and the Real Girl tam olarak bunu anlatıyor izlemenizi tavsiye ederim

hope

Adamlar daha neler yapıyorlar...

Görüş Bildir