George Carlin’in Gizli Kayıtları Albüm Olarak Yayınlanıyor

 > -

2008 yılında hayatını kaybeden komedyen, yazar, oyuncu ve düşünür George Carlin’in, kendisinin bile çok ağır olduğunu düşündüğü iki gecelik performans kayıtları, 11 Eylül saldırılarının ardından yayınlanamamıştı. Söz konusu kayıtlar, MPI Media Group tarafından 16 Eylül’de albüm olarak yayınlanıyor.

9 ve 10 Eylül 2001 tarihlerinde HBO için Las Vegas’taki MGM Grand’de sahne alan Carlin, bu performansının kayıtlarını olduğu gibi yayınlamayı planlıyormuş. 

Fakat 11 Eylül saldırılarının ardından gösterisindeki malzemeler üzerine bazı düzenlemeler ve değişiklikler yapmaya karar veren Carlin, Complaints and Grievances isimli albüme dönüşen performansı ortaya çıkarmış ve Grammy adaylığı kazanmıştı.

George Carlin'in Ders Niteliğindeki 10 Sözü - onedio.com
George Carlin'in Ders Niteliğindeki 10 Sözü - onedio.com

Bant Mag'de yer alan habere göre; 16 Eylül’de yayınlanacak söz konusu kayıtlar I Kinda Like It When A Lotta People Die ismiyle yayınlanacak. Söz konusu cümle, Carlin’in 15 yıl önceki performans kayıtları için de düşündüğü isimmiş. Dijital, CD ve sınırlı sayıda plak formatında yayınlanacak albümde, Carlin’in 1957 yılında yaptığı ev kayıtları da bulunacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir