Galeriler Güçlerini Birleştirdi: Istanbul Gallery Weekend

 > -

Çağdaş Sanat Galerileri Dayanışması'na (ÇGSD) üye 14 galerinin ortak girişimi olan “Istanbul Gallery Weekend" (IGW),  bu yıl ilk kez 30 Eylül -2 Ekim tarihleri arasında bir “Açık Hafta Sonu" etkinliği gerçekleştirecek.

Türkiye'de duraklayan kültür sanat hayatına bir çözüm niteliği olarak düşünülen etkinliğe, üye galerilerin dışında birçok galeri katılacak. Üç gün sürecek etkinlikte sanatseverler, 2016-2017 sezonunun açılış sergilerini alışık olunan galeri saatleri dışında da izleyebilecekler.

Etkinliğe katılan galerilerin tümü 30 Eylül Cuma, 1 Ekim Cumartesi ve 2 Ekim Pazar açık olacak

Etkinliğe katılan galerilerin tümü 30 Eylül Cuma ve 1 Ekim Cumartesi günleri saat 11.00 - 21:00 arası, 2 Ekim Pazar günü ise saat 12:00 - 19:00 arası açık olacak. Her yıl sezon başında galerilerin ortak açılışları ile organize edilmesi planlanan Istanbul Galery Weekend, sanatçıların, sanatseverlerin ve galericilerin yeni sezonu birlikte kutlamalarını hedefliyor.

Gezi haritası katılımcı galerilerden ücretsiz olarak temin edilebilecek

Katılımcılar etkinliği sosyal medya hesaplarından takip edebilecekleri gibi kurumların adresleri ve mevcut sergilerinin tanıtımı ile ilgili bilgileri içeren gezi haritası katılımcı galerilerden ücretsiz olarak temin edebilecekler.

Etkinliğe dair daha detaylı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Kültür Servisi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

2016Sosyal Medya
Görüş Bildir