Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

EyeEm Fotoğraf Ödüllerinden Şimdiye Kadarki En İyi 20 Fotoğraf

 > -

''Kameraların gücünün, hepimize dokunarak yaşadığının daha fazla kanıtı işte karşınızda.''

Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödüllerinden National Geographic'e, CBRE'den iPhone Fotoğrafçılık Ödüllerine kadar tüm fotoğraf yarışmaları, bizlere küresel çaptaki küçük ya da büyük pek çok anı sunuyor. 

Orada olup bu deneyimi yaşamayabiliriz; fakat yakaladıkları görüntüleri sunan profesyonel veya amatör sanatçılar sayesinde, dünyadaki insanların hayatlarındaki sıradan ve aynı zamanda hayret verici durumlara göz atabiliyoruz.

EyeEm olarak bilinen fotoğraf uygulaması topluluğu tarafından yürütülen 2015 EyeEm Ödülleri, Azerbaycan, Güney Afrika, Rusya ve daha çok ülkede, günlük hayata ışık tutmada hiç bir aksaklığın olmadığını kanıtlıyor. EyeEm yakın zamanda, kullanıcılar tarafından paylaşılan 200.000 fotoğraftan 100 tanesini finalist olarak belirledi. ''Dünyanın her köşesinden gelen kazananlar, güçlü hikayeleri olan görüntüler üretti.'' diyor foto muhabiri Ron Haviv ve ekliyor: ''Kameraların gücünün, hepimize dokunarak yaşadığının daha fazla kanıtı işte karşınızda.''

Yarışmadaki 10 farklı kategorinin kazananları ise 18 eylülde belli olacak.

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/entry/best...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulcekurtaran

Bir ben mi beğenemedim acaba? 2, 4 hariç tabii

cencav

Amatör bir fotoğrafçı olarak; 1 Numara

ufuk-basmaci

3+11+19

zeynepgok

#4 kazanır umarım en beğendiğim o oldu. Onun dışında #1 #2 #3 #6 #7 #12 #16 da çok iyi

fly-butterfly

#4 👍

Görüş Bildir