Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eşyalarıyla Evlenerek Mürüvvetini Görmek İsteyen Ailesini Dumur Eden 15 Acayip İnsan

184PAYLAŞIM

Belin Duvarı, Eyfel Kulesi, Ağaç, Yastık..daha birçok objeyle ilişki kuran, insanlarla ilişkilerinde aradıklarını onlarda bulan ve dahası onlarla evlenen 15 tuhaf kişiyi sizler için derledik.

Kaynak: http://www.ranker.com/list/13-people-who...

1. Bir Cep Telefonu Masalı ❤: Akıllı Cep Telefonu ile Evlenen Aaron

Los Angeles'lı Aaron Chervenak ailesinin evlilik baskılarına maruz kalan bir film yapımcısı. Ailesinin ısrarlarına artık dayanamamış olacak ki sonunda evlenmeyi kabul etti.. ama bir farkla! O evlilik için birini değil "cep telefonu"nu seçmişti. 

İnsanların cep telefonlarıyla aralarında duygusal bağ kurduklarını iddia eden Chervenak köyden kız kaçırma misali cep telefonuyla birlikte ailesinden gizlice Las Vegas Şapeli'ne kaçarak evlenmiş ve cep telefonuna olan sevgisini şu sözlerle ifade etmiş:

"Kendimize karşı dürüst olmamız gerekirse, telefonlarımızla aşırı düzeyde duygusal bağ kuruyoruz. Cep telefonlarımız bizi sakinleştiriyor, üzüntülerimizi azaltıyor. Uyumamızı ve kafamızı boşaltmamızı sağlayan da yine cep telefonlarımız. İşte bence tüm bunlar bir ilişkide olması gereken şeyler ve bizim aramızda bu var. Akıllı telefonumla olan ilşkim en uzun ilişkim."

Ne diyelim onlar ermiş muradına..

2. Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi 😍: Lokomotifi ile Evlenen Joachim

İşinde başarılı bir tamirci olan Joachim hiç kimsenin onu bir nesnenin anladığı kadar anlayamayacağını savunuyor. 

Kendisindeki bu garip tutkunun 12 yaşındayken başladığını farkeden Joachim şu an 45 yaşında ve hala oyuncak lokomotifiyle aşk yaşıyor.

www.spiegel.de

Sevmekten kim usanır..!

3. Ben O Duvarlara Çarpa Çarpa Nasır Tuttum!: Berlin Duvarı ile Evlenen Eija-Riitta

Soyadının Almanca'da Berlin Duvarı anlamına geldiği Eija Riitta Berliner-Mauer, Berlin Duvarı'nı 7 yaşında televizyonda gördüğünden beri ona aşık. 

Onu ziyaret edene kadar fotoğraflarını toplayarak hasret gideren Eija, duvarı 6. kez ziyaret ettiği 1979 yılında birkaç ziyaretçinin şahitliğinde evlendi.

1989'da duvarın yıkıldığında kendisinin de yıkıldığını ve duvardan bir parça aldığını açıklayan İsveçli Eija, genel olarak duvarları çok seksi bulduğunu itiraf ediyor: 

"Çin Seddi'ni de çok çekici buluyorum ama benim kocam daha seksi"

4. Benzemez Kimse Sana 💕: Sanal Aşkı ile Evlenen Genç

Love Plus, amacı üç anime karakteriye flört edip ilişki kurmak olan bir Nintendo oyunu. Fakat görüyoruz ki Sal9000 kullanıcı isimli Japon genç için sadece sanal ilişki yeterli olmamış. 

Oyundaki Nene Anegasaki karakterine aşık olan genç Tokyo'daki bir teknoloji festivalinde aşkını ilan edip törenle evlenen ilk kişi!

5. Taş Olurum Yollarında!: Kaya ile Evlenen Sanatçı Tracey Emin

2016 yılında Hong Kong'da yaptığı sergisinde evinin bahçesindeki kaya parçası ile evlendiğini açıklayan İngiliz sanatçı Tracey eşini "etkileyici" olarak tanımlıyor.

Düğününde babasının kefenini gelinlik olarak giyen sanatçı ona olan aşkını şu sözlerle dile getiriyor.

"Aslında kaya ürkütücü bir şey fakat ben kayamı bir koruyucu olarak görüyorum. Onun en güzel yanı ise hiçbir yere gitmemesi. Biliyorum ki tsunami olsa bile o hep benim bahçemde olacak".

Tracey'e ve onun kaya gibi sapasağlam duracak olan "etkileyici eşi"ne bir ömür boyu mutluluk diliyoruz!

6. Dönmelisin Görmelisin Artık Seni Sevdiğimi Bilmelisin!: Roller Coaster ile Evlenen Amy

35 yaşındaki Amy Wolfe Weber bir roller coaster ile evli. Kocasının ismi "1001 Nachts" olan Amy, ona ilk kez 13 yaşında vurulduğunu belirtiyor ve ona olan aşkını şu sözlerle açıklıyor: 

"Onu gördüğüm an aniden tutulduğumu hissettim. Ben bu durumu normal karşıladım fakat başkalarının böyle karşılamayacağını bildiğim için duygularımı kimseye anlatmadım."

Her gece onun resmiyle uyuduğunu ve başkalarını kıskanmadığını dile getiren Amy, cebinde sürekli ondan bir parça olan vidaları taşıyor.

Aşktan başının döndüğünü tahmin ettiğimiz bu çifte(!) mutluluklar diliyoruz..

7. Paris'te Son Tango 💖: Eyfel Kulesi ile Evlenen Erika

Çocukluğundan beri Eyfel Kulesi'ne hayran olduğunu belirten profesyonel okçu Erika, Eyfel ile evlenebilmek için San Francisco'dan geldi. Arkadaşlarının da eşlik ettiği törenle dünya evine(!) giren Erika, soyadını da La Tour Eiffel yani Eyfel Kulesi olarak değiştirdi.

Amy'nin aksine oldukça kıskanç biri olduğunu itiraf eden Erika ona olan aşkını şu sözlerle dile getirdi:

"Onunla evlendiğim için çok mutluyum. Onun soyadını taşıyorum ama bu kadar insanın üzerine çıkmasına dayanamıyorum. Eyfel'i normal insanlarla paylaşmak gücüme gidiyor."

Erika'nın ilk aşkı ise profesyonel bir okçu olmasını sağlayan yay. Evet yanlış okumadınız. Yay!

8. Bahçede Yeşil Çınar Boyu Boyuma Uyar: Ağaç ile Evlenen Aishwarya

Bollywood film yıldızı ve eski dünya güzeli Aishwarya Rai, katıldığı antik Hindu töreninde, ritüel geleneğine göre bir ağaçla evlenmiş. Köklü bir ilişkilerinin olmasını temenni ettiğimiz bu ikiliye mutluluklar diliyoruz..

Ben seniii gizliiii sevdiiiim, bilmediiim alem duyar..

9. Bebeğim Bebeğim Bebeğim Barbiii Bebeğiim: Barbi Bebek ile Evlenen Chang

46 yaşındaki Tayvanlı Chang-Hsi hsum, ölen karısının ruhunu taşıdığına inandığı barbi bebeğiyle evlendi. Hala karısını aynı aşkla sevdiğini söyleyen Chang Hsi-hsum, evliliği ile karısının kendisini kutsadığına inanıyor ve aşkını şu sözlerle dile getiriyor.

"Bugünü 20 yıldır bekliyorum. Bu süre boyunca ona olan aşkım hiç azalmadı. Şu an aynı evdeyiz ve ben çok mutluyum. Onunla bir ömür mutlu olacağız."

10. Beni Benden Alırsan Beni Bana Bırakmam!: Kendi Fotoğrafı ile Evlenen Liu

39 yaşındaki Çinli Liu Ye, kendi fotoğrafı ile Çin geleneklerine uygun olarak evlendi.

Konuklar ise gelinin bir fotoğraf ve damadın biraz narsist olması dışında düğünün muhteşem olduğunu söylediler.

Ayna ayna söyle bana, var mı benden güzeli bu dünyada?

11. Teknoloji Aşkında Son Nokta: Dizüstü Bilgisayarı ile Evlenen Bill

35 yaşındaki psikoloji öğrencisi Bill Rifka, aşkına sahip çıkarak dizüstü bilgisayarı ile aşk yaşamayı tercih etmiş, arada bir “ebay” sitesine girerek başka bilgisayarlara baksa da, ilk aşkının yerinin hep ayrı olduğunu söylüyor.

12. Asla Asla Deme: Şişme Bebek ile Evlenen Dave

2000 yılında şişme bebeği ile evlenerek her daim kendisine hazır karısı ile mutluluğu bulduğuna inanan Dave, hayatındaki en doğru kararı verdiğini söylüyor. Evlenmek için şişme bebeği tercih etmesinin bir diğer sebebi ise bebeğin "asla" konuşamayacak olmasıymış.

13. Bu Şarkı Kalbimin Tek Sahibine 💓: Radyo ile Evlenen Emma

İngiliz Emma, “Jake” adını verdiği radyosuna aşık olarak onunla evlenmiş. 

“Jake” ne zaman arızalansa onu tamir ettirdiğini söyleyen Emma onun yalnızlığını dindirdiğine inanıyor.

14. Taş Üstünde Taş Kalmayacak!: Evcil Kaya ile Evlenen Jannene

"Evcil Kaya" dünyada en başarılı pazarlama kampanyalarından biri olarak geçen bir furya. 70li yıllarda artık insanların yoğun iş tempoları nedeniyle evcil hayvan besleyemediklerini farkeden reklamcı Gary Dahl, California taş ve kaya toptancıları halinden üç beş kuruşla aldığı ufak tefek taşları sepetlere koymuş ve "evcil kayanızın bakım ve eğitim kılavuzu" ile birlikte milyonlarca insana 4 dolara satmıştır.

Sekreter Jannene Swift de bu akıma biraz 'fazla' kapılmış olacak ki 1976 yılında 22kg'lık  evcil kayası Granit taşı ile evlenmiş.

15. Bir "Yastıkla" Kocayalım: Yastık ile Evlenen Lee

28 yaşındaki Koreli Lee Jin-gyu da bir yastıkta kocamak deyimini yanlış anlamış olmalı..

Kendisinin smokin, yastığın ise popüler anime karakteri cadaloz Fate Testarossa resimli bir kılıf giydiği tören kilisede yapılmıştır.

Ne diyelim onlar ermiş muradına bir çıkalım kerevetine..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denizoela

Kıyamet is coming...

hamzamovic19

#1 oglum hani canli olmayan nesne ve hayvanlar icin ingilizce "IT" kullaniliyordu? #3 2015te öldu. Topragi bol olsun. #8 Aishwarya, Abhishek Bachchan ile 2007'dan beri evli ve 1 tane de cocuklari var.

saryaa

#10 Can Manay temsili

ozturk-abiye-selamlar

#10 narsistlik seviyem skdjdfkdkd

enk-capital

Bilemiyorum. İlişkiden ne beklediğinize bağlı. Şayet gerçek insanlardan hiçbi hayır göremeyip de bu şekilde bi karar vermiş olabilirler.

Görüş Bildir