Görüş Bildir
Haberler
Eski Sevgilinin Hayatında Olan Kişinin İsmini Söylüyoruz!

Eski Sevgilinin Hayatında Olan Kişinin İsmini Söylüyoruz!

Belki unuttuğun, belki unutamadığın eski sevgilinin şu an hayatında kim var? Bunun cevabını biz veririz!

Eğer hazırsan;

Haydi testee!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Eski sevgilinin cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

2. Yaşını da seç.

3. Öncelikle eski sevgilinden ayrılalı ne kadar oldu?

4. Peki eski sevgilinle ayrılma sebebiniz neydi?

5. Eski sevgilini stalklıyor musun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki senin şu an hayatında biri var mı?

7. Eski sevgilinin hayatında biri olması seni rahatsız ediyor mu?

8. Şimdi eski sevgilin arasa ona ne dersin?

9. Son olarak eski sevgilinin burcunu öğrenebilir miyiz?

Sena!

Sena!

Senin eski sevgilinin şu an hayatında olan kişi Sena. Belki flört belki de ciddi düşünüyorlar ondan emin değiliz ama hayatında olan kişinin o olduğuna eminiz. Sen de artık stalklamayı bırak da kendi hayatına bak.

Büşra!

Büşra!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Büşra. Mutlu gibi gözüken bir birliktelikleri var. Üstelik uzun süredir de tanışıyorlar. Sen de eskileri unutup artık önüne bakabilirsin.

Zeynep!

Zeynep!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Zeynep! Seni unutması zor olmuş ama bir şekilde unutmuş. Kafasından tam anlamıyla seni sildiği zaman da karşısına Zeynep çıkmış. Ne diyelim Zeynep'le onlar mutlu olsunlar. Sen de artık eski sevgilini unut.

Ece!

Ece!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Ece. Belki senden bile önce vardı belki de senden hemen sonra tanıştılar bilemem. Ama seni unutturan kişi Ece olmuş. O şimdi seni düşünmüyorken, sen neden onu düşünüyorsun?

Elif!

Elif!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Elif. Zor bir ilişkiden çıkmışsınız ve ikinizde hemen başkalarında soluğu almışsınız. Sen tam olarak istediğini bulamasan da eski sevgilin bulmuş gibi duruyor.

Özge!

Özge!

Senin eski sevgilinin şu an hayatında olan kişi Özge. Belki flört belki de ciddi düşünüyorlar ondan emin değiliz ama hayatında olan kişinin o olduğuna eminiz. Sen de artık stalklamayı bırak da kendi hayatına bak.

Merve!

Merve!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Merve. Mutlu gibi gözüken bir birliktelikleri var. Üstelik uzun süredir de tanışıyorlar. Sen de eskileri unutup artık önüne bakabilirsin.

Sinem!

Sinem!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Sinem! Seni unutması zor olmuş ama bir şekilde unutmuş. Kafasından tam anlamıyla seni sildiği zaman da karşısına Sinem çıkmış. Ne diyelim Sinem'le onlar mutlu olsunlar. Sen de artık eski sevgilini unut.

Şevval!

Şevval!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Şevval. Belki senden bile önce vardı belki de senden hemen sonra tanıştılar bilemem. Ama seni unutturan kişi Şevval olmuş. O şimdi seni düşünmüyorken, sen neden onu düşünüyorsun?

İpek!

İpek!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi İpek. Zor bir ilişkiden çıkmışsınız ve ikinizde hemen başkalarında soluğu almışsınız. Sen tam olarak istediğini bulamasan da eski sevgilin bulmuş gibi duruyor.

Mertcan!

Mertcan!

Senin eski sevgilinin şu an hayatında olan kişi Mertcan. Belki flört belki de ciddi düşünüyorlar ondan emin değiliz ama hayatında olan kişinin o olduğuna eminiz. Sen de artık stalklamayı bırak da kendi hayatına bak.

Eren!

Eren!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Eren. Mutlu gibi gözüken bir birliktelikleri var. Üstelik uzun süredir de tanışıyorlar. Sen de eskileri unutup artık önüne bakabilirsin.

Mustafa!

Mustafa!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Mustafa! Seni unutması zor olmuş ama bir şekilde unutmuş. Kafasından tam anlamıyla seni sildiği zaman da karşısına Mustafa çıkmış. Ne diyelim Mustafa'yla onlar mutlu olsunlar. Sen de artık eski sevgilini unut.

Doğukan!

Doğukan!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Doğukan. Belki senden bile önce vardı belki de senden hemen sonra tanıştılar bilemem. Ama seni unutturan kişi Doğukan olmuş. O şimdi seni düşünmüyorken, sen neden onu düşünüyorsun?

Burak!

Burak!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Burak. Zor bir ilişkiden çıkmışsınız ve ikinizde hemen başkalarında soluğu almışsınız. Sen tam olarak istediğini bulamasan da eski sevgilin bulmuş gibi duruyor.

Berk!

Berk!

Senin eski sevgilinin şu an hayatında olan kişi Berk. Belki flört belki de ciddi düşünüyorlar ondan emin değiliz ama hayatında olan kişinin o olduğuna eminiz. Sen de artık stalklamayı bırak da kendi hayatına bak.

Yağız!

Yağız!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Yağız. Mutlu gibi gözüken bir birliktelikleri var. Üstelik uzun süredir de tanışıyorlar. Sen de eskileri unutup artık önüne bakabilirsin.

Fırat!

Fırat!

Senin eski sevgilinin hayatında olan kişi Fırat! Seni unutması zor olmuş ama bir şekilde unutmuş. Kafasından tam anlamıyla seni sildiği zaman da karşısına Fırat çıkmış. Ne diyelim Fırat'la onlar mutlu olsunlar. Sen de artık eski sevgilini unut.

Hakan!

Hakan!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Hakan. Belki senden bile önce vardı belki de senden hemen sonra tanıştılar bilemem. Ama seni unutturan kişi Hakan olmuş. O şimdi seni düşünmüyorken, sen neden onu düşünüyorsun?

Kaan!

Kaan!

Senin eski sevgilinin hayatındaki kişi Kaan. Zor bir ilişkiden çıkmışsınız ve ikinizde hemen başkalarında soluğu almışsınız. Sen tam olarak istediğini bulamasan da eski sevgilin bulmuş gibi duruyor.

Bu içerikler de ilgini çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
42
12
6
4
3
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Necla Kaplan

Zeynep miş

Nomoix

"SENA"İMİŞ VE SENA ADLI BİR ARKADAŞIM OLMASI BİR TESADÜF MÜ ?!?