Eski Estetik Operasyonlarından Vazgeçerek Nispeten Doğallığa Dönmeyi Tercih Eden 15 Ünlü

1bPAYLAŞIM

Estetik operasyonlar son dönemde tarihte hiç olmadığı kadar popüler. Geçmişte yapay bir görünüm için tercih edilen bu operasyonlar, günümüzde artık tamamen doğallık talebiyle gerçekleştiriliyor. Geçmişte yapay tercihlerde bulunanlar da modanın etkisiyle doğala dönüyor. Gelin, estetikten tamamen ya da kısmen vazgeçen ünlülere bakalım.

1. Courtney Cox

Courtney Cox
Courtney Cox

Uzun yıllardır oyunculuğundan çok yaptırdığı estetik işlemlerle konuşulan Courteney Cox, yakın zamanda daima dile getirdiği pişmanlığını göstermek için yüzündeki dolguları çıkarttırdı.

2. Morgan Stewart

"Rich Kids of Beverly Hills" adlı programla ünlenen Morgan Stewart, hatalı dolgu uygulaması yüzünden fazlasıyla çıkık bir üst dudağa sahipti ve bu yapaylık hemen göze çarpıyordu. Bu işlemden pişman olan reality şov yıldızı düzgün bir dolgu işlemi yaptırarak hatayı kapatmayı tercih etti.

3. Kylie Jenner

Dudaklarını az bir miktar büyüttükten sonra giderek miktarı artıran Kylie Jenner'ı durduran ablaları olmuş. Onların "biraz yavaş" uyarısını ciddiye alan ve dudaklarını daha fazla büyütmeyen Kylie Jenner, felaketin eşiğinden döndüğünü düşünüyor.

4. Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow

İki fotoğraf arasında sadece bir yıl olduğuna inanmak çok zor ama Gwyneth Paltrow artık kendisini çok farklı biri gibi gösteren botox'tan vazgeçme kararı aldı.

5. Songül Öden

Songül Öden
Songül Öden

Küçük ve kalkık eski dönem burun estetiğini dolgu veya yeni bir ameliyatla doğallaştırdığı ortada.

6. Gökçe

Gökçe
Gökçe

İlk çıkış yaptığı dönemde o da küçük ve kalkık bir estetik buruna sahipti. Şimdilerde o da burun sırtını muhtemelen dolguyla düzleştirdi.

7. İrem Derici

Erken yaşta burun estetiği yaptırabilmek için duvara kafa atan şarkıcının ilk estetiği dönemin trendini yansıtıyordu. Şöhrete kavuştuktan sonra o da doğallığa döndü.

8. Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu'nun son günlerde yaptığı paylaşımlar, yeni bir estetik operasyon geçirdiği hakkında dedikodulara yol açtı. Oysa o da yüzüne göre çok küçük ve kalkık olan burnunu doğallaştırmıştı.

9. Ebru Şallı

Ebru Şallı
Ebru Şallı

Bir dönem devasa silikonlarıyla yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Ebru Şallı, evlilik hazırlığı yaparken çocuk sahibi olup rahatça emzirebilmek için silikonlarını çıkarttırmıştı. Büyük silikonların yarattığı hasarı düzeltmek için sonradan küçük boy silikon taktırıp taktırmadığı ise bilinmiyor.

10. Demet Akalın

9 kez silikon taktıran şarkıcı, anne olduğunda çocuğunu emzirememiş ve bunun pişmanlığını yaşadığını söylemişti. Geçirdiği son operasyonla eski yapay görünümlü silikonlarından kurtuldu.

11. Şeyma Subaşı

Modellik yaptığı ilk gençlik yıllarında oldukça büyük silikonlar kullanan Şeyma Subaşı, artık düzenli spor yaparak ince bir vücuda kavuştuğu için daha doğal silikonlara geçiş yapmış görünüyor. Bunda Acun llıcalı'nın göğüs dekoltesi sevmemesinin de etkisi olabilir tabii.

12. Rojda Demirer

Kariyeri boyunca burun estetiği ile dikkat çeken oyuncu, yıllar sonra bu estetiği doğallaştırmayı tercih etti.

13. Sevda Demirel

Yıllarca yüzüne yaptırdığı dolgu işlemleriyle adeta başka birine dönüşen Sevda Demirel, sonunda bu dolgulardan kurtulup doğal bir görünüme sahip olmak için ameliyat oldu.

14. Hande Ataizi

Hande Ataizi
Hande Ataizi

Defalarca geçirdiği burun operasyonundan bir türlü istediği sonucu alamamasıyla bir dönemin magazin figürü haline gelen Hande Ataizi de doğallığa dönüş yapanlardan.

15. Vildan Atasever

Ekran önündeki ilk yıllarında ince kaşları ve kalkık burnuyla sempatik bir genç kız görüntüsünde olan Vildan Atasever; geçtiğimiz aylarda dövmelerini sildirdi, kaşlarını ve burnunu doğallaştırarak bambaşka bir görünüme sahip oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilknurdoguer

Courtney Cox ile ilgili "dolguları çıkarttı" nedir ya bilip bilmeden tüm güzel kadınlara feçes atma salaklığı sadece kadınlara ait sanırım.Dolgu çıkartılmaz .Bir daha dolgu yaptırmaz olur biter göğüslere takılan bir kapsül bir materyal olmadığı sadece enjekte edilebildiği için bir süre sonra dolgu erir gider.Keşke biraz araştırıp sorup soruşturup öyle yazmak gerektiğini öğrenebilseniz.Morgan Stewart ın iki resmi arasında farklı olan tek şey "ışık".Kylie Jenner da da durum aynı...Aptal ve çamur atma meraklısı çirkin kızlar da sizin gibilere inanmaya dünden teşne...neyse daha fazla zaman ziyan edemiycem sizinle...

eesracamm

doğal halleri de doğal değil ?

bcb54

Burçin Terzioğlu der . noktayı koyarım.

roronoazoro

Sadece makyajlarını günümüz modasına uydurmaya çalışmışlar neresi doğallığa dönmek bunun

mad-alice

Courtney Cox'un zayıf,küçücük yüzü vardı ... Ama dolguları çıkatmakla akıllıca davranmış :)(:

Görüş Bildir