Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerde Hangi Tatlı Gibi Etki Bırakıyorsun?

Yemek Testleri
187PAYLAŞIM

Zaten tatlı olduğunu biliyoruz. Peki erkekler üzerinde hangi tatlı gibi etki bıraktığını biliyor musun? Şimdi onu öğrenme zamanı işte...

1. Hangi cinsiyetten hoşlandığını sorabilir miyiz?

Kadınlardan hoşlanıyorum.
Erkeklerden hoşlanıyorum.
Ne önemi var?

2. Yaşını öğrenebilir miyiz?

3. Baştan aşağıya kremalanmış bir beden için söylenebilecek en anlamlı cümle ne olurdu?

Kardeş bu ne hal?
Gördüğüm en seksi kremalı pastasın.
Partinin konsepti bu mu?
Bilmiyorum o kişi ben değilsem sorun yok.

4. İntikam bir meyve olsaydı, hangisi olurdu?

Pitaya (Ejder meyvesi)
Muz
Şeftali
Armut

5. Senin içinde olmadığın aşk hikayesi hikaye sayılır mı?

Sayılmaz, başrol ben olmalıyım.
Sayılır, benim içinde olduğum bir aşk hikayesi yok ki.
Yoksam benim hatam değildir, karşı tarafın hatasıdır.
Bilmiyorum.

6. Bu hayatı güzel yapan sence nedir?

Onun bakışları...
Hâlâ nefes alıyor olmam.
Ülkemizin hep en birinci olması.
Paket kahveler.

7. Midene kramplar girmesine neden olabilecek durum nedir?

Birisini kıskanmam karnıma kramplar girmesine en büyük neden.
Sevgilimin eski sevgilisini stalkladığını görmek yeterince kramp nedeni.
Kıyafetimin aynısını başkasında gördüğümde...
Daha başka şeyler.

8. İhtiyaçlar listesi çıkarman gerekiyor. En başa hangisini koyardın?

Tuvalet kağıdı.
Bir kutu çikolata.
Diş macunu.
Daha başka şeyler.

Ev yapımı bisküvili pasta!

Sen erkeklerde ev yapımı olan puding ve bisküvili pasta gibi etki bırakıyorsun. Sende bir hamaratlık seziyorlar. Sanki evlenip evinin kadını, çocuklarının anası olacakmış gibi bir etki bırakıyorsun. Hoşlarına gidiyor bu ama sende bir geleneksellik seziyorlar. Tıpkı anneleri gibi. Erkekler annelerine benzeyen kadınlardan hoşlanırlar. Senden de bu yüzden hoşlanıyorlar. Onlarla ilgilenmen, yemek yapman, onları gereğinden fazla düşünmen erkeklerin hoşuna gidiyor. Erkeklerin üzerinde etkin büyük.

Kaymaklı ekmek kadayıfı!

Erkeklerin üzerindeki etkin gerçekten büyük. Kaymaklı ekmek kadayıfı gibisin. Senden vazgeçemiyorlar ve çok hoşlanıyorlar. Fazla yedikleri zaman midelerine oturuyorsun, sana kararınca davrandıklarında gerçek yüzünü görüyorlar. Harika bir tatlısın ve senden vazgeçemiyorlar. Senin gibi başka bir ekmek kadayıfı yok.

Trileçe!

Sen erkeklerde trileçe gibi etki bırakıyorsun. Sütlü tatlı olmanın yanı sıra üzerinde bulunan karamel seni daha bir harika yapıyor. Erkekler senden hoşlanıyor. Hele bir tanesi var ki gözlerini senden alamıyor. Sen onun trileçesisin.

Fırında sütlaç!

Erkeklerde fırında sütlaç gibi bir etki bırakıyorsun. Sütlü tatlıların kraliçesi olan sütlaç tam olarak seni anlatıyor. Fırında sütlaç olmak kolay değil bu hayatta. Tatlılığını bir kez daha kanıtlayarak sütlaç etkisi yaratmak konusunda kendini ispatladın.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gamze-tuana-karacan

Fırında sütlaç! Erkeklerde fırında sütlaç gibi bir etki bırakıyorsun. Sütlü tatlıların kraliçesi olan sütlaç tam olarak seni anlatıyor. Fırında sütlaç olmak kolay değil bu hayatta. Tatlılığını bir kez daha kanıtlayarak sütlaç etkisi yaratmak konusunda kendini ispatladın. alakası yok bence

xca_e

Fırında sütlaç hiç çıkmadı mı la

nehird2005_1903

bana çıktı :)))

neslihan-kurt3

Bana çıktı

gamze-tuana-karacan

bana çıktı

el-patron

Ev yapımı bisküvili pasta

spacewhore

Kaymaklı ekmek kadayıfı! Kaymaklı ekmek kadayıfı! Erkeklerin üzerindeki etkin gerçekten büyük. Kaymaklı ekmek kadayıfı gibisin. Senden vazgeçemiyorlar ve çok hoşlanıyorlar. Fazla yedikleri zaman midelerine oturuyorsun, sana kararınca davrandıklarında gerçek yüzünü görüyorlar. Harika bir tatlısın ve senden vazgeçemiyorlar. Senin gibi başka bir ekmek kadayıfı yok.

simple-aydan

Trileçe! Sen erkeklerde trileçe gibi etki bırakıyorsun. Sütlü tatlı olmanın yanı sıra üzerinde bulunan karamel seni daha bir harika yapıyor. Erkekler senden hoşlanıyor. Hele bir tanesi var ki gözlerini senden alamıyor. Sen onun trileçesisin

Görüş Bildir