Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerde Hangi Doğal Afet Gibi Etki Bırakıyorsun?

İlişki Testleri
297PAYLAŞIM

Doğallıyla başladığın ilişkinin sonucunda doğal afet gibi etkiler bırakıyorsun. Kendin de inanamadığın etkiler bırakıyorsun ve geriye baktığında büyük bir yıkım kalıyor. Bakalım senin doğal afet gibi bıraktığın etki ne?

Teste başla!

1. Geriye baktığında kaç eski sevgilin hala geridedir?

Hepsi hepsi!
Bazıları...
Asıl ben onların!
Sanmıyorum ki, benden vazgeçebilsinler...

2. Kıyamet gününü planlasan nasıl olurdu?

Her yeri yangınlarla doldururdum...
Kocaman kayaları kötülerin üzerine fırlatırdım.
Aç aslanlara verirdim kötü insanları.
Sanmıyorum ki böyle şeyler yapabileyim.

3. Kalbinde kırılmadık yer bıraktın mı?

Henüz birkaç yer kaldı.
Dibini sıyırıyorlar.
Kalbim taş gibi kimse zarar veremez.
Bitti bende ciğer diye bir şey kalmadı.

4. Bir ortama girerken kendini nasıl göstermekten hoşlanırsın?

Bir Şahika Koçarslanlı kolay yetişmiyor bebeğim!
Konfetiler patlıyorsa bir mekanda ben içeri giriyorumdur.
Efendi efendi sessiz sedasız otururum yerime.
Konvoy yapıyoruz biz arkadaşlarla.

5. Kalbini kıranlar ucuz kurtuldu mu?

O intikam alınacak.
Her gece yeminler ediyorum...
Uykusuz kaldım, çoğu kez ağladım.
Aman hiç umrumda değil.

6. Dünyayı başına yıkabileceğin kişilere selam veriyor musun?

Ben dostuma düşmanıma selam veririm.
Ben kimseye selam vermem.
Bir ona selam başkasına yok!
Düşmanıma selam niye vereyim?

7. Dostunu düşmanını iyi seçebiliyor musun?

Ben çok safım hep üzülen taraf oluyorum.
Dostunu ve düşmanını daha çok sev!
Bazen ikisi birbirine giriyor.
Yılan insanlar yılaaaan!

Kuraklık!

Ah tatlım! Sen erkeklerde kuraklık yaratıyorsun. Üzücülük şu ki zavallılar senin gibi bir su kaynağından, yeşillikten ve doğal güzellikten mahrum kalmaktan kuraklık dönemine girmişler. Arkandan ağlayanlar mı, sızlananlar mı dersin. Daha sonraları başkalarıyla denemişler fakat ne suyu su, ne güneşi güneş olmuş onların. Onlar senin bir damla suyuna muhtaç kalıyorlar. Seni bir gören sanki dünyalarını bulmuş gibi hissediyor. Nasıl bir etki bırakıyorsun belli değil. Gizli bir tehdit oluşturuyorsun onlarda. Sessiz sakince akıllarına giriyorsun ve bir şey olmaz sanıyorlar, gülüp oynuyorlar sonrasında gelişen dengesiz yağmurlar sonucunda kuraklık dönemine terk ediyorsun. Senden gerçekten korkulur.

Tsunami!

Sen erkeklerde tsunami etkisi bırakıyorsun! Gerçekten ne var ne yok götürüyorsun onlardan. Akılları yerlerinde kalmıyor. Etkiliyorsun ve etkinden çıkamıyorlar. Geriye bir tek yıkık bir şehir kalıyor. Senin şiddetli dalgalarına zaten maruz kalmışlar ve bu durumda kendilerini kaptırmaktan korkmuşlar. Senden sonra koskoca bir tsunami etkisinden çıkmış gibi sarsılıyorlar. Aslında önceden verdiğin tepkilerle ve geri çekilmelerinle bu durumu belli etsen de sen anlamadıkları için sonlarını kendileri hazırlamış oluyorlar. Felaketin habercisi olmak istemediğin için küçük küçük uyarılarınla onlara belli etsen de maalesef tsunami gerçeğinden kaçamıyorlar. Tsunami etkinle birçok kişiyi yıkmış ve öylece bırakmışsın. Sen kocaman dalgalı bir okyanus gibisin. Dalgalarından kaçıp kurtulana aşk olsun!

Kıtlık!

Sen erkeklerde kıtlık doğal afeti gibi etkiler bırakıyorsun. Seni gördükten sonra kalplerinde oluşan aşk yüzünden yemeden içmeden kesiliyorlar. Erkekleri çok zor durumda bırakıyorsun senden vazgeçemiyorlar. Kıtlık dönemine giriyorlar ve yataklara düşüyorlar. Yüz vermediğinde ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Senden gerçekten korkulur. Seni gördükten sonra kara sevdaya tutulup yataklara mı düşenler dersin, bir damla su içmek istemeyen mi?  Bakışlarınla, enerjinle ve güzelliğinle ayaklarını yerden kesiyorsun çocukların.  Erkeklerde bıraktığın etkilerin gerçekten büyük ve yıkıcı. Senin için zor olsa gerek. bu kadar etkileyici olmak. Bu çocukları üzme bari en azından bir tanesine kalbini aç en azından birisi mutlu olsun.

Çığ!

Sen erkeklerde üzerlerine çığ düşmüş gibi bir etki bırakıyorsun! Sanki bembeyaz bir güzelliğin ve göz alıcı ışık süzmesinin altından kalkmayacak gibi hissediyorlar. Sana yaklaşmak çok ürkütücü fakat güzel. Kendini öyle bir saklamışsın ki istemediğini yutuyor eser bırakmıyorsun, istediğine kendin yollar açıp ulaşmasını sağlıyorsun. Erkeklerde senin gibi bir güzelliğin karşısında erimeye hazır durmuşlar. Kendine gelecek yakışıklı bir kar prensini beklemiş durmuşsun. Fakat sana ulaşmak istiyorlarsa biraz daha çabalamalı ve karlı yolları aşmaları gerekiyor. Dağların ve o güzelliğinle onlara izin verirsen seni dünyanın en mutlu insanı yapacaklar var. Fakat sen gerçekten bir çığ gibi güzel ve tehlikelisin...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karmasik-bir-poncik

ilginç benden beklenmeyecek hareketler bunlar

karmasik-bir-poncik

Kuraklık! Ah tatlım! Sen erkeklerde kuraklık yaratıyorsun. Üzücülük şu ki zavallılar senin gibi bir su kaynağından, yeşillikten ve doğal güzellikten mahrum kalmaktan kuraklık dönemine girmişler. Arkandan ağlayanlar mı, sızlananlar mı dersin. Daha sonraları başkalarıyla denemişler fakat ne suyu su, ne güneşi güneş olmuş onların. Onlar senin bir damla suyuna muhtaç kalıyorlar. Seni bir gören sanki dünyalarını bulmuş gibi hissediyor. Nasıl bir etki bırakıyorsun belli değil. Gizli bir tehdit oluşturuyorsun onlarda. Sessiz sakince akıllarına giriyorsun ve bir şey olmaz sanıyorlar, gülüp oynuyorlar sonrasında gelişen dengesiz yağmurlar sonucunda kuraklık dönemine terk ediyorsun. Senden gerçekten korkulur.

nurcii

sen gerçekten bir çığ gibi güzel ve tehlikelisin... Nihahahaha

nazli-askin

Kıtlık! Kıtlık! Sen erkeklerde kıtlık doğal afeti gibi etkiler bırakıyorsun. Seni gördükten sonra kalplerinde oluşan aşk yüzünden yemeden içmeden kesiliyorlar. Erkekleri çok zor durumda bırakıyorsun senden vazgeçemiyorlar. Kıtlık dönemine giriyorlar ve yataklara düşüyorlar. Yüz vermediğinde ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Senden gerçekten korkulur. Seni gördükten sonra kara sevdaya tutulup yataklara mı düşenler dersin, bir damla su içmek istemeyen mi? Bakışlarınla, enerjinle ve güzelliğinle ayaklarını yerden kesiyorsun çocukların. Erkeklerde bıraktığın etkilerin gerçekten büyük ve yıkıcı. Senin için zor olsa gerek. bu kadar etkileyici olmak. Bu çocukları üzme bari en azından bir tanesine kalbini aç en azından birisi mutlu olsun.

pepela

Çığ! Sen erkeklerde üzerlerine çığ düşmüş gibi bir etki bırakıyorsun! Sanki bembeyaz bir güzelliğin ve göz alıcı ışık süzmesinin altından kalkmayacak gibi hissediyorlar. Sana yaklaşmak çok ürkütücü fakat güzel. Kendini öyle bir saklamışsın ki istemediğini yutuyor eser bırakmıyorsun, istediğine kendin yollar açıp ulaşmasını sağlıyorsun. Erkeklerde senin gibi bir güzelliğin karşısında erimeye hazır durmuşlar. Kendine gelecek yakışıklı bir kar prensini beklemiş durmuşsun. Fakat sana ulaşmak istiyorlarsa biraz daha çabalamalı ve karlı yolları aşmaları gerekiyor. Dağların ve o güzelliğinle onlara izin verirsen seni dünyanın en mutlu insanı yapacaklar var. Fakat sen gerçekten bir çığ gibi güzel ve tehlikelisin...

Görüş Bildir