Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkekler Boynunuzu Bükmeyin! İşte İç Rahatlatan 14 Erken Boşalma Bahanesi

Erkek
13PAYLAŞIM

Dur ya dur! Ben niye hayıflanıyorum ki, erken boşalmak o kadar kötü bir şey değil bence. Hmmm hatta hiç değil. Hatta hatta faydalı ve yararlı. Yani uzun veya kısa ne farkeder ki önemli olan işlevi değil miydi? Yok o o değildi de, olsun bence burda da önemli olan işlevi. Evet evet kesinlikle..

1. Çok zevk aldık, zaten uzasaydı sıkardı.

Ya abi ne gerek var ki öyle saatlerce ya, aldık işte mis gibi zevkimizi. Niye üzülücem ki yani erken boşaldım diye. Geç olsaydı sıkardı zaten. Tam zamanıydı bence. Evet evet.

2. Ne zamandır boşalmıyorum, tabii ondan böyle erken oldu.

Ya ne zamandır sevişmiyorum, e biraz ara verince haliyle ilkinde erken boşaldım tabii. Ohoo yoksa ben Kabataş - Eminönü tranvayı gibiyim, 1 saatte anca..

3. Belim ağıyordu, iyi ki erken bitti.

Aman ya allahtan başka bir isteseymişim olacakmış demek. Belim nasıl ağrıyor iyi ki erken bitti ya. Normal ki ben olsam belim kırılırdı yani bugün, 2 saat 3 saat of. Oh oh iyi ki erken bitti belim ağrımasın daha fazla..

4. Partnerim çok yorulmadı, vallahi çok sevindim.

Ben isterim daha uzun sürsün, ama ben seni düşünüyorum yani, işten çıktın yorgunsun, bir de üstüne ben yormayayım diyip erken bitirdim. Yoksa oho...

5. Vajinan çok dar, sıkı sıkı sarıyo. Sımsıkı. Ondan.

Çok dar sımsıkı vajinan var maşallah ilk kez benimle mi oluyorsun? Ya o kadar güzel sardı ki sımsıkı, ondan erken boşaldım. Yoksa hayatta, bak sana bi alışayım sen gör beni. Ya tamam artık bitsin diyeceksin. Hıhı.

6. Ben erken boşalmıyorum, sen geç boşalıyorsun.

Canım bak benim zamanım normal, sen çok geç boşalıyorsun ben napiyim. Kadınlar geç boşalıyor yani yoksa benim zamanım tam. Yani bak tam ayarında, keşke sen de benim gibi ayarında boşalsan.

7. Bilerek erken boşaldım ki ikinciyi yapabilelim.

Ne alakası var aşkım erken boşalmakla, ben bilerek erken boşaldım ki hemen ikinciyi yapabilelim diye. Hem bak bi çay içeriz, dinlenirsin falan, senin için yani vallaha, yoksa ben geç boşalırım biliyorsun.

8. Bilimsel olarak kanıtı var, sünnette kesilen deri yüzünden. Vallahi bak.

Sünnet olurken penisimden alınan deri nedeniyle sinir uçları açıkta aşkım bu nedenle erken uyarılıyorum. Ha ona rağmen bile çok iyim di mi? Yani derim olsa o zaman ohoo. Biliyosun yani. İşte derimi almışlar. Yaa.

9. O kadar güzelsin ki, beni çok heyecanlandırıyorsun, dayanamıyorum.

Aşkım ama sen de öyle giyinmeseydin, tam öpecekken kaçmasaydın. Beni heyecanlandırmasaydın. Elim ayağım birbirine girdi. Titredim, ee tabii o da çok titreyince...

10. Bana 1.5 dakika çok iyi dediler, ben de tam ona göre ayarladım yani.

Geçen bir muhabbet vardı da, 1.5 dakikadan sonrası kötüymüş, mutsuzlukmuş. Ben de tam ona göre ayarladım kendimi. Gerçekten ya, doktor söyledi, yani yoksa ben hayatta boşalmazdım. Biliyosun di mi?

11. Biz çocukluktan beri korka korka masturabasyon yaptığımız için acele boşalmaya çalıştık hep. Yoksa..

Yahu bak anlamıyorsun, annem 2 dakika komşudan bi şey istemeye gitti, hemen bir masturabasyon yapmalıyım mantığıyla büyüdük biz. Acele boşalalım annem basar telaşıyla büyük. Şimdi de hep o yüzden böyle oluyor. Beni serbest bırakıcaklarda ki, sen gör o zaman bak..

12. Bu benlik bi sorun değil ki ya, bütün erkekler böyle. Ben yine çok iyimişim.

Ben yine çok iyiyim hayatım ya, geçen bizim çocuklarla konuştum, onlar daha odaya giderlerken boşalıyorlarmış. Benim yine çok iyi yani, neler var neler. Şükret yani, ya erken boşalsaydım onlar gibi.

13. Ya ben tam çıkartıyordum, sen yeniden içine ittirdin. Hep senin yüzünden.

Ben çok iyi ayarlarım zamanını, tam çıkartıyordum, başka pozisyona geçicektim ki sen beni içine doğru ittirdin. Sayende erkenden boşalmış oldum, bilmiyorsan karışma aşkım ya, beni dinle. çı çı çı.

14. Zaten önemli olan ön sevişme, ondan sonrası anca ileriye git gel.

Tatlım ön sevişme güzel zaten ya, ben ön sevişmeyi uzun tutuyorum ne güzel. Sonrası yorgunluk zaten, az sürmesi daha iyi. Değil mi? Sana dedim Hülya? Aşkım? Ya nerdesin?

BONUS: Sevişmeden önce ve sevişmeden sonra erkek (temsili)

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suddendiet

İhtiyaç duymasın kimse bu bahanelere ama #9 tadında bir şeyler söylemek en doğrusu diye düşünüyorum :)

furkan-merakli

Oğlum 1-2 dakika ne lan şaka mısınız siz :D ben 10 dakikadan önce boşalamıyorum amk

atakanvip2

Beyler Shark Power 48000 Delay Spray Kullanın Böyle Bir Sorununz Varsa Kesin ÇÖzüm 1nci 30 dkka ikinci 1 saat :)

yusuf-agah

11 iyiydi (:

ugr52.5

Olm milletin cinsel organın derdi size mi düştü , görende bunları 40 gün 40 gece yapıyo sanıcak amk :)

Görüş Bildir