Görüş Bildir

etiket Erdoğan'dan Boğaziçi Açıklaması: 'Öğrenci misiniz, Rektör Odası Basan Terörist mi?'

Anasayfa > Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, atanan rektör Melih Bulu'yu protesto eden öğrenciler hakkında konuştu. 'Öğrenci misiniz, rektör odası basan terörist mi?' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Artvin-Bilecik-Çankırı-Gaziantep-Iğdır 7'nci olağan il kongrelerine AK Parti Genel Merkezi'nden canlı bağlantıyla katılıyor.

Erdoğan'ın açıklamalarının satırbaşları şöyle:

'Tüm il kongrelerimizi bitiriyoruz. Önümüzdeki ayın sonuna doğru büyük kongremize hazır hale geleceğiz. Bu kongrelerimizi elbette temizlik, maske ve mesafe kurallarına riayet ederek yürütüyoruz. Kapalı salonlarda sınırlı katılımla yaptığımız kongrelerimizde büyük coşkuya şahit oluyoruz. Kongrelerimizi demokrasi şölenlerine çeviren kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyoruz.

Terör örgütlerinin üyesi olan bu gençleri biz, ülkemizin gerçek manada milli ve manevi değerlere sahip gençleri olarak kabul etmiyoruz. Zira, siz öğrenci misiniz, siz talebe misiniz, yoksa siz rektörün odasını basmaya kalkışan, orayı işgale kalkışan terörist misiniz? Bu ülke teröristlerin hâkim olduğu bir ülke olmayacak. Onun için de gereği neyse yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.'

"LGBT, yok böyle bir şey"

"LGBT, yok böyle bir şey"

'Artık bu ülke Taksim’deki bir Gezi olayını yaşamayacak ve yaşatmayacaktır. Bay Kemal, sen bu yolda devam edeceksen buyur devam et. Terörist arkadaşlarınla yola devam edeceksen, buyur devam et. Ama biz teröristlerle birlikte olmadık, olmayacağız.

Cudi’de, Gabar’da teröristlere nasıl oraları mezar ettiysek, inlerine girdiysek, bundan sonra da her yerde, aynı şekilde buna devam edeceğiz. LGBT, yok böyle bir şey. Bu ülke millidir, manevidir ve bu değerlerle geleceğe yürümektedir.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
300
175
56
23
16
12
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
bilinmiyor

Cumhurbaşkanı mısın ? halkı birbirini düşüren ; milletin cebindekini parayı, sandıkta kullandığı oyu çalan hırsız mı?

Toyok Marel

Kendine göre 80 milyonluk ülkede terörist olmayan tek insan!

yigitalp-tokur

Üniversite okumuş, bitirmiş bir Cumhurbaşkanı mısın yoksa sahte diplomalı bir Cumhurbaşkanı mı?

Toyok Marel

İYİCE AZITTI ARTIK!!! ŞAHSI DIŞINDAKİ HERKES TERÖRİST!