En Çok Hangi Yalana Başvurduğunu Söylüyoruz!

68PAYLAŞIM

Zor durumda kalınca yalana başvurmayan yoktur. Senin en çok kullandığın yalanı söylüyoruz. Küçük bir tavsiye, sonucu çevrenle paylaşma. En çok hangi yalana başvurduğunu söylüyoruz!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Şimdi de yaşını öğrenelim.

3. Öncelikle kaç yakın arkadaşın var.

Yalnızca kendim ve ben
2-3 sağlam dostluklar
5-6 kişilik arkadaş grubumuz var
7'den daha fazla, herkes arkadaşım

4. Sevmediğin biriyle aynı ortamda olmak zorunda kaldın. Ona nasıl davranırsın?

Kalitemi bozmam
İnce laflar sokarım
Muhattap olmam
Kavga ederim

5. Hiçbir flörtüne 'birazdan arayacağım' dedikten sonra aramadığın oldu mu?

6. Sen bunlardan hangisisin?

7. Şimdi bize sevdiğin film türlerinden birini seç.

Romantik
Aksiyon
Korku/Gerilim
Komedi

8. Birinin yalan söylediğini fark ettiğin o an ne yaparsın?

Suratına söylerim
'Yav he he' derim
İnanmış gibi yaparım
İnanmış gibi yapıp daha sonra arkadaşlarımla dedikodusunu yaparım.

9. Peki şimdi bize sana en çok edilen iltifatı söyle.

Bu ne güzellik!
Sen gerçekten zeki bir insansın
Sen ortamdayken çok eğleniyoruz
Sen bu dünyaya fazlasın

10. Peki bugüne kadar kaç sevgilin oldu?

Hiç sevgilim olmadı
1 tane sevgilim oldu
4'den fazla değil
Biz hep flört. Daha o seviyeye erişemedik

Yarın başlıyorum!

Evet senin en çok söylediğin yalan bu. Çevrene, en çok da kendine söylüyorsun bu yalanı. Üşengeçlik senin hayat felsefen olmuş. Bir şeylere başlamayı sürekli erteliyorsun. Diyete, spora, kitap okumaya, ders çalışmaya gibi birçok şeye yarın başlayacağım diyorsun. Tabi senin için koltukta yayılıp  dizi izlemek daha tatlı geliyor, biliyoruz. Sana inanıyoruz bu sefer, yarın gerçekten bir şeylere başlayacaksın.

Ben hayatta yalan söylemem!

Senin en çok söylediğin yalan 'yalan söylemem' demen. Sen yalandan hiç hoşlanmıyorsun ama beyaz yalanlar söylemekten de çekinmiyorsun. Bunu daha çok insanlarla uğraşmak istemediğin için, kendini sürekli açıklamak zor geldiği için yapıyorsun. Sen de haklısın, bazen beyaz yalanlar hayat kurtarıyor. Mecbur bıraktıkları için küçük yalanlara başvuruyorsun. Küçük, beyaz yalanlar söylemekten kime zarar gelmiş.

5 dakikaya oradayım!

Senin kesinlik en çok kullandığın yalan bu. Dış görünüşüne bu kadar önem vermen yüzünden bu yalanı söylüyorsun. Hazırlanmak senin için terapi gibi bir şarkı açıp yavaş yavaş hazırlanıyorsun. Böylelikle zamanın nasıl geçtiğinin de anlamıyorsun. O yüzden sürekli bir yerlere geç kalıyorsun. Yani sen evden çıktım deyip aslında daha duşta olanlardansın. Çevren seni böyle kabul ettiyse bize bir şey demek düşmez.

İlk defa böyle hissediyorum!

Senin yalanın biraz kalp kırıyor. Çapkın olduğun için herkese aşık oluyor, herkese farklı hisler besliyorsun. Hislerini doruklarda yaşaman seni bu yalana itiyor. Heyecanını, mutluluğunu, sevgini çok çabuk belli eden biri olduğun için hoşlandığın herkese farklı hissettiğini söylüyorsun. Yani sen her flörtüne bu sefer çok farklı hissediyorum diyenlerdensin. Bu durumdan kurtulman gerçekten aşık olmanla biter. Doğru insanı ararken yanlış yollara sapmışsın.

Bu içeriklere de bakabilirsin!

Sen Hangi Uyku Kronotipisin? - onedio.com
Sen Hangi Uyku Kronotipisin? - onedio.com
Kendileri Sürekli Ekranlarda Olsalar da Eşlerini Yolda Görseniz Tanımakta Zorlanacağınız Ünlü Kadınlar - onedio.com
Kendileri Sürekli Ekranlarda Olsalar da Eşlerini Yolda Görseniz Tanımakta Zorlanacağınız Ünlü Kadınlar - onedio.com
Seçimlerine Göre Karşındaki İnsandan Ne Bekliyorsun? - onedio.com
Seçimlerine Göre Karşındaki İnsandan Ne Bekliyorsun? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vampire08

Yarın başlıyorum evt kendime bu yalanı çok deyil ama söylüyorum

limonlu-gazoz

Senin en çok söylediğin yalan 'yalan söylemem' demen. Sen yalandan hiç hoşlanmıyorsun ama beyaz yalanlar söylemekten de çekinmiyorsun. Bunu daha çok insanlarla uğraşmak istemediğin için, kendini sürekli açıklamak zor geldiği için yapıyorsun. Sen de haklısın, bazen beyaz yalanlar hayat kurtarıyor. Mecbur bıraktıkları için küçük yalanlara başvuruyorsun. Küçük, beyaz yalanlar söylemekten kime zarar gelmiş. // Tam ben sxhdhc

prisoner_

5 dakikaya oradayım! - Kesinlikle :D

ozzy_oz

İlk defa böyle hissediyorum! Senin yalanın biraz kalp kırıyor. Çapkın olduğun için herkese aşık oluyor, herkese farklı hisler besliyorsun. Hislerini doruklarda yaşaman seni bu yalana itiyor. Heyecanını, mutluluğunu, sevgini çok çabuk belli eden biri olduğun için hoşlandığın herkese farklı hissettiğini söylüyorsun. Yani sen her flörtüne bu sefer çok farklı hissediyorum diyenlerdensin. Bu durumdan kurtulman gerçekten aşık olmanla biter. Doğru insanı ararken yanlış yollara sapmışsın. 😂😂

queen_of_the_7_kingdoms

Yarın başlıyorum! Evet senin en çok söylediğin yalan bu. Çevrene, en çok da kendine söylüyorsun bu yalanı. Üşengeçlik senin hayat felsefen olmuş. Bir şeylere başlamayı sürekli erteliyorsun. Diyete, spora, kitap okumaya, ders çalışmaya gibi birçok şeye yarın başlayacağım diyorsun. Tabi senin için koltukta yayılıp dizi izlemek daha tatlı geliyor, biliyoruz. Sana inanıyoruz bu sefer, yarın gerçekten bir şeylere başlayacaksın.

Görüş Bildir